سئو و بهینه‌سازی سایت

خدمات سئو (SEO) سایت

سئو یا Search Engine Optimization تکنیکی دوره‌ای و متداول برای ثبت وب‌سایت در موتورهای جستجو است که ترافیک‌های رایگان، حقیقی و طبیعی را به وب‌سایت هدایت می‌کند. تمام این موتور‌های جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ لیستی از صفحات وب را لیست می‌کند که در آن اِلمان‌های مختلفی چون عکس، متن، ویدئو و … وجود دارد که سئو کمک می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به‌راحتی این اِلمان‌ها و صفحات آنها را پیدا کرده و در لیست خود نشان دهند.

تماس برای مشاوره سئو

جهت مشاوره سایت خود، با این شماره تماس بگیرید

Search Engine Optimization

اگر بخواهید وب‌سایت یا هر صفحه وب که مدنظرتان است، بدون هزینۀ بالای تبلیغات در تمامی موتورهای جستجو، جزو اولین آدرس‌ها باشد، باید از سئو برای صفحه‌هایتان استفاده نمایید. هزینه کردن برای سئو، بسیار کمتر از تبلیغات مستقیم در سایت‌ها خواهد بود و به شما این فرصت را می‌دهد تا در تمامی موتورهای جستجو دیده شوید و مخاطب‌های حقیقی را راحت به صفحات شما راهنمایی نماید. با تداول در رعایت اصول سئو قبل و بعد از طراحی صفحات اینترنتی می‌تواند با گذشت مدت زمانی کوتاه با بازدید حقیقی و چشمگیری همراه باشد.

مهمترین خدمات سئو

شرکت سئوکار ارائه دهنده خدمات SEO، فعالیت های مستمر و یکپارچه ای را جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می دهد. در ادامه به برخی از مهمترین خدمات سئو اشاره شده است:

برطرف نمودن مشکلات فنی سایت

قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

تولید و مدیریت محتوا

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وبسایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

ایجاد بک لینک‌های طبیعی

اگر چه بک لینک‌ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب‌سایت و یا بعبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ایجاد بک لینک‌های باید بصورت طبیعی انجام شود در غیر اینصورت، صدمات زیادی به وب‌سایت وارد می‌کند.

فعالیت در دایرکتوری‌های هدف

دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می‌توانند بصورت فزاینده‌ای به وب‌سایت ها کمک کند. فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات مهم قابل ارائه توسط شرکت سئوکار است.

مدیریت وبلاگ

ایجاد وبلاگ‌های مختلف برای وب‌سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو قابل ارائه توسط شرکت سئوکار است.

آدرس

اندیشه فاز ۴، خ توحید شمالی، مجتمع تجاری ارغوان، پلاک ۱۳۴

تماس

(۰۲۱)۶۵۳۶۱۸۵۴
۰۹۳۹۴۸۴۸۹۵۹

ایمیل

[email protected]