سئو سایت، بهینه سازی سایت

سئو یا Search Engine Optimization تکنیکی دوره‌ای و متداول برای ثبت وب‌سایت در موتورهای جستجو است که ترافیک‌های رایگان، حقیقی و طبیعی را به وب‌سایت هدایت می‌کند. تمام این موتور‌های جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ لیستی از صفحات وب را لیست می‌کند که در آن اِلمان‌های مختلفی چون عکس، متن، ویدئو و … وجود دارد که سئو کمک می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به‌راحتی این اِلمان‌ها و صفحات آنها را پیدا کرده و در لیست خود نشان دهند.

سئو واقعی

ما در وب پارسه جدیدترین متدهای سئو را به شما ارائه می‌دهیم و هدفمند با موضوع کار شما پیش ‌می‌رویم.

سئو سودمند

کلمات و عباراتی را برای شما سئو می‌کنیم که برای فروش یا ارائه خدمات شما سودمند باشند، نه اینکه صرفا صفحه اول باشید.

وب پارسه

Search Engine Optimization

اگر بخواهید وب‌سایت یا هر صفحه وب که مدنظرتان است، بدون هزینۀ بالای تبلیغات در تمامی موتورهای جستجو، جزو اولین آدرس‌ها باشد، باید از سئو برای صفحه‌هایتان استفاده نمایید. هزینه کردن برای سئو، بسیار کمتر از تبلیغات مستقیم در سایت‌ها خواهد بود و به شما این فرصت را می‌دهد تا در تمامی موتورهای جستجو دیده شوید و مخاطب‌های حقیقی را راحت به صفحات شما راهنمایی نماید. با تداول در رعایت اصول سئو قبل و بعد از طراحی صفحات اینترنتی می‌تواند با گذشت مدت زمانی کوتاه با بازدید حقیقی و چشمگیری همراه باشد.

لطفا جهت مشاوره کاملا رایگان سئو تماس بگیرید

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶

مهمترین خدمات سئو

وب پارسه ارائه دهنده خدمات SEO، فعالیت های مستمر و یکپارچه ای را جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می دهد. در ادامه به برخی از مهمترین خدمات سئو اشاره شده است:

وب پارسه
برطرف نمودن مشکلات فنی سایت

قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

تولید و مدیریت محتوا

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وبسایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

وب پارسه
ایجاد بک لینک‌های طبیعی

اگر چه بک لینک‌ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب‌سایت و یا بعبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ایجاد بک لینک‌های باید بصورت طبیعی انجام شود در غیر اینصورت، صدمات زیادی به وب‌سایت وارد می‌کند.

فعالیت در دایرکتوری‌های هدف

دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می‌توانند بصورت فزاینده‌ای به وب‌سایت ها کمک کند. فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات مهم قابل ارائه توسط وب پارسه است.

مدیریت وبلاگ

ایجاد وبلاگ‌های مختلف برای وب‌سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو قابل ارائه توسط وب پارسه است.

بلاگ تخصصی در خصوص سئو و بهینه سازی سایت

در بلاگ تخصصی وب پارسه، بصورت رایگان دانش خود را در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی، سئو، گرافیک، تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی بالا ببرید.

چگونه می‌شود بهترین نتیجه را از طراحی سایت گرفت؟
چگونه می‌شود بهترین نتیجه را از طراحی سایت گرفت؟

هدف از طراحی سایت کسب نتیجه‌ای رضایتمند در هدف ترسیم شده در کسب و کارها می‌باشد، که در بسیاری از موارد طراحی سایت این هدف حاصل نمی‌شود.

طراحی سایت خدماتی
طراحی سایت خدماتی

داشتن سایت نیاز اصلی تمامی کسب و کارهای خدماتی، برای پیشرفت کسب و کارشان در این حوزه می باشد چرا که با تغییر روند زندگی، استقبال مردم از پلتفرم های آنلاین بیشتر شده است.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

یکی از نیازهای اصلی کاربران در جوامع مدرن، حضور وب سایت های خبری است. آمار و ارقام ثابت کرده که بیش از 80 درصد کاربران فضای مجازی تمایل به پیگیری اخبار در سایت های خبری دارند.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، میدان فاطمی، ساختمان چهلستون، طبقه 10، واحد 1002

شهریار، باغستان، بلوار ولیعصر (عج)، نبش لاله دوم، پلاک ۱۲۷، واحد ۴

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶
۰۲۱-۶۵۲۳۹۷۴۷