خدمات شبکه‌های اجتماعی

امنیت پیج اینستاگرام

همانطور که می‌دانید؛ اینستاگرام طی سال‌های اخیر در ایران و کشورهای دیگر محبوب‌تر شده است. بر اساس آخرین آمار، این شبکه اجتماعی، ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد. این رقم در سال گذشته، ۵۰۰ میلیون نفر بوده است. با افزایش محبویت اینستاگرام، بحث امنیت پیج اینستاگرام بارها در این شبکه اجتماعی مطرح شده است. همه ما اکانت‌های آدم‌های معروف و به اصطلاح سلبریتی را در این پلتفرم دیده‌ایم؛ که در بیو آنها نام اشخاصی به عنوان تامین کننده امنیت پیج نوشته می‌شود. اما این فراد برای امنیت پیج شما چه کاری انجام می‌دهند؟ جواب ساده است: هیچ! اینستاگرام تیم خدمات و پشتیبانی دارد که وظیفه آنها پاسخ دادن به مشکلات کاربران است. وقتی پیج شما ریپورت شود و یا بسته شود، شما با مکاتبه با اینستاگرام به راحتی قادر به برگرداندن پیج خود هستید. این افراد از ناآگاهی بقیه سو استفاده می‌کنند و همان مکاتبات عادی را با پشتیبانی اینستاگرام انجام می‌دهند. این کار تنها به مهارت مکالمه به زبان انگلیسی، آن هم در سطح ابتدایی نیاز دارد.

مدیریت محتوا اینستاگرام

امروزه شبکه‌های اجتماعی رشد چشمگیری در توسعه یک بیزینس را ایفا می‌کنند؛ یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها شبکه اجتماعی اینستاگرام است. هنگامی که از اینستاگرام برای توسعه بیزینس خود استفاده می‌کنیم، تولید محتوا ارزشمند می‌شود. جذب کاربران بیشتر و سرگرم کردن آن‌ها می‌تواند در رسیدن به این امر مهم باشد. تولید محتوا، همان تولید عکس، ویدیو، صوت ومتن است که به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده، نه تنها کاربران را به صفحه شما علاقه مند می‌کند بلکه سبب گسترش بیزینستان نیز شود. اما چگونه کاربران بیشتری جذب کنیم تا بیزنس ما گسترش یابد؟

افزایش فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور در اینستاگرام راه های زیادی وجود دارد. همه آدم ها می‌توانند بامزه بازی دربیاورند، سلفی های پر حاشیه بگیرند و یا در صفحات زرد تبلیغ کنند. اما راه‌های اصولی و درست برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد که باید حتما به آنها پایبند باشید و اگر چنین کاری را انجام دهید، فالوورهای شما تا جایی افزایش پیدا کند که خودتان هم باور نکنید.

آدرس

اندیشه فاز ۴، خ توحید شمالی، مجتمع تجاری ارغوان، پلاک ۱۳۴

تماس

(۰۲۱)۶۵۳۶۱۸۵۴
۰۹۳۹۴۸۴۸۹۵۹

ایمیل

[email protected]