طراحی سایت صنعتی

سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت صنعتی

چرخه اقتصاد هر کشوری در گرو صنعت آن است؛ هرچه صنعت کشور موفق‌تر و پرسود باشد، سایر سطوح مشاغل نیز به تبعیت از آن رشد بیشتری را خواهند داشت.

صنعت ایران سال‌هاست که با تکیه‌بر پتانسیل داخلی و توان بومی کشور، توانسته در اوج تحریم‌ها به‌سختی مسیر پیشرفتش را دنبال کند. هرچند این رشد خیلی چشم‌گیر نبوده است اما با کمک تکنولوژی اینترنت و وب‌سایت‌ها، این اتفاق توانسته حتی با وجود تحریم‌های سخت بین‌المللی، پا را فراتر بگذارد و صنعت‌گران را به خارج از مرزها معرفی و درهای تازه‌ای را برای صادرات بر روی صاحبان این مشاغل باز کند. در نگاه نخست باید اعتراف کرد که بدون یاری وب‌سایت‌های صنعتی در شناسنامه موتورهای جست‌وجو و در نظر گرفتن وضعیت فعلی کشور، صنعتی‌ها مسیری بسیار پرمشقت را در پیش خواهند داشت.

 

در گذشته نام پتروشیمی، نفت و گاز، لوله‌سازی، معدن، آهن‌آلات، ابزارسازی‌ها و ...، به‌تنهایی بار سنگینی را در میان جامعه به دوش می‌کشید اما امروزه با وجود رقابتی شدن فضا و ورود مناقصات به میز کار پیمانکاران، دیگر این صنایع تولیدی دور از دسترس نیستند. به‌طور مثال پرسودترین صنعت کشور، یعنی صنعت نفت و حتی صنعت خودرو نیز امروز دیگر به سراغ سایر بخش‌های خصوصی آمده‌اند و مشارکتشان را با سایر سطوح گسترش داده‌اند اما آیا این مشارکت می‌تواند به‌خودی‌خود شکل بگیرد؟ چه عاملی باعث معرفی مصرف‌کننده به صنعت‌گر می‌شود؟

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

جواب اینجاست؛ معجزه‌ای به نام سایت صنعتی! مسئله‌ای که باعث معرفی صنعت‌گران به سایر مشاغل وابسته و مصرف‌کننده می‌شود. طراحی سایت صنعتی لزوم اصلی موفقیت در هر بخش از فعالیت صاحبان مشاغل این حوزه است، چراکه امروزه حتی فروش قابل‌قبول نیز نمی‌تواند تضمین‌گر موفقیتی پایدار باشد، بنابراین افراد به دنبال روندی صعودی هستند و همین امر نیز آن‌ها را ترغیب به حضور در بازارهای منطقه خاورمیانه و حتی قاره‌های اروپا و آفریقا و آمریکا کرده است تا با یاری طراحی سایت صنعتی، به هدف نهایی خود دست پیدا کنند.

 

طراحی سایت برای صنعت‌گران:

درست از همان زمانی که چرتکه‌ها جایشان را به ماشین‌حساب‌های سریع‌السیر دادند، می‌شد حدس زد که باید روش‌های قدیمی را در کسب‌وکار را کنار گذاشت و همپای سرعت انتقال داده‌ها مسیر را همسو با جریان روز کرد تا از دیگر رقبا عقب نماند. طراحی سایت صنعتی برای افرادی که خیلی زود توانستند این کلید طلایی را برای باز کردن صندوقچه گنج، در دست بگیرند، بسیار سودآور بود و راه هزارساله را برای آنها یک شبه آسان کرد، اما امروز چطور؟ آیا می‌توان باز از طریق طراحی سایت صنعتی با غول‌های برتر صنعت در فضای اینترنت رقابت کرد؟ پاسخ مثبت است، بله، چراکه علم همیشه یک راه آیده‌آل را برای شما در نظر دارد و در این زمینه با همراهی متخصصین گروه وب پارسه، سئو توانسته رقابت را بسیار عادلانه کند تا جایی که شما با طراحی سایت صنعتی، حتی از همین امروز تا مدت‌زمان 6 ماه خواهید توانست با تکیه‌بر تکنیک‌های سئو پیروز نبرد در صفحات موتورهای جست‌وجوی اینترنت شوید.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

طراحی سایت برای فروشندگان صنعتی:

تمامی فروشندگان در تمامی سطوح مشاغل، تنها یک هدف را دنبال می‌کنند و آن چیزی نیست جز "فروش بیشتر و بیشتر" پس شما نیز از این قاعده مستثنا نیستید اما فروش بیشتر به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن را می‌توان کیفیت و نوع سرویس‌دهی به مخاطب و مشتری برشمرد. شما تنها در صورتی قادر خواهید بود کیفیت و سرویس‌دهی به مشتری را در سطح قابل قبولی قرار دهید که برای کسب‌وکارتان را در دنیای نامحدود اینترنت به عرضه بگذارید، در این خصوص نیز شما نیز ملزم به طراحی سایت صنعتی خواهید بود؛ زیرا از این طریق مخاطب همیشه و همه‌جا و در هر ساعتی به شما و اجناس شما دسترسی خواهد داشت و امکان فروش نامحدود نیز در اختیارتان خواهد بود.

 

چرا باید برای صنعت و محصولاتمان، سایت داشته باشیم؟

اگر توضیحات بالا شما را قانع نکرد، باید گفت که شما در معرض اشتباهی بزرگ برای کسب‌وکارتان قرار دارید! هزاران عامل متفاوت ثابت می‌کند که نمی‌توان به بازار محدود جامعه اطراف تکیه کنیم؛ فراگیری ویروس کرونا تجربه بسیار دردناکی برای افرادی بود که هرگز به سراغ طراحی سایت صنعتی نیامدند و با تعطیلی‌های گسترده، خاک سردی را بر روی محصولات و فروششان پاشیدند! چراکه آن‌ها عملاً ارتباطشان را با دنیای بیرون قطع‌شده می‌دیدند و در مقابل افرادی که پیش‌تر به سراغ طراحی سایت صنعتی رفته بودند؛ حتی با وجود تعطیلی‌های طولانی‌مدت همچنان با مشتریان و سفارش‌دهنده‌ها، ارتباطشان را حفظ کردند و روال فروششان را ادامه دادند، پس شما هرگز مرتکب این اشتباه بزرگ نشوید و با یک آینده‌نگری کوچک، بیمه‌ای شیرین را برای آینده کاری‌تان بسازید.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

ویژگی‌های کلی طراحی سایت صنعتی در گروه وب پارسه:

1- ایجاد پنل مدیریت

صنعت‌گران همواره اهمیت بسیاری را برای وقتشان قائل هستند، ما در وب پارسه با سهل کردن روند مدیریت وب سایت صنعتی شما، در این مسیر شما را یک قدم رو به‌جلو حرکت داده‌ایم؛ در این قسمت می‌توانید وب‌سایت را مدیریت نمایید محصولات و خدمات را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید و فروش و میزان موجودی محصولات را ببینید و …

 

2- خبرنامه

کاربران می‌توانند با عضویت در خبرنامه ایمیلی، از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند که این موضوع مزیت بسیار مهمی در جلب رضایت مشتری به‌شمار می‌آید.

 

3- تعریف محصولات و خدمات در هر دسته

با این امکان، می‌توانید فهرستی بسیار عالی از مجموعه محصولات و خدمات ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می‌شود.

 

4- تبلیغات

قطعاً شما نیز سایر رقبایتان خواهان افزایش سود هستید، پس نیازمند بهره‌جویی از علم تبلیغات خواهید بود؛ کیفیت شما نمی‌تواند به‌تنهایی برایتان تضمین فروش بیشتر و بندسازی ایجاد کند، بلکه شما باید در این زمینه با حضور در عرصه تبلیغات، خدمات و محصولاتتان را به جامعه هدفتان معرفی کنید. در بخش تبلیغات شما می‌توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید. همچنین این قابلیت وجود دارد که با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها می‌توانید درآمد دیگری کسب کنید.

 

5- شبکه‌های اجتماعی

استفاده از فضای مجازی، به کاربران این امکان را می‌دهند که بتوانند به‌راحتی سایت شما را در شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام، روبیکا، تلگرام و … به دوستانشان معرفی کنند. این بخش به‌سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راهکارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود. برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه، برخی از فعالیت‌ها در این بخش است.

 

6- عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب‌سایت ثبت‌نام کند و پروفایل شخصی داشته باشد. ایجاد پنل برای کاربران، روند سفارشات را راحت‌تر می‌کند. به این صورت‌که در پنل کاربر امکان درج کد پستی، آدرس و شماره تماس وجود دارد.

 

7- صدور فاکتور و پیش فاکتور

اگر کاربر، محصول یا خدماتی را سفارش داد، فاکتور محصول به‌جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش، برای او صادر می‌شود.

 

8- طراحی و تنظیمات سئو

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو، از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می‌شود. اگر کاربران نام محصول یا خدماتی را در حوزه کاری شما را در گوگل جستجو کنند، سایت شما می‌تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجوی گوگل به‌نمایش دربیاید و در واقع، به‌معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

9- نظرات

در صورت نیاز، کاربران می توانند در خصوص محصولات یا خدمات، نظراتشان را بیان کنند.

 

10- ایجاد صفحات و نوشته‌ها به‌صورت نامحدود

اگر کسب‌و‌کار شما ارتقا یابد، مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و گزینه‌های زیادی به آن اضافه کنید. البته لازم به ذکر است که می‌توانید به‌راحتی و با هزینۀ کم، وب‌سایتتان را متناسب با کسب‌وکارتان گسترش دهید. می‌توان صفحاتی با طراحی متفاوت و نوشته‌هایی به‌صورت روزانه و هفتگی به‌میزان نامحدود و کاملاً دلخواه شما، به سایت اضافه کرد.

 

11- نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی وب‌سایت شما، از تکنولوژی PWA استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

12- طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

در صورت تصمیم مدیریت سایت و با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

13- هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر، استفاده از هوش مصنوعی در سایت است. هوش مصنوعی همانند فروشنده، همیشه در سایت شما آماده عمل می‌کند. همچنین با زمان‌بندی و مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

14- مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری از کالا یا خدمات شما کسب کند، مطمئناً خرید موفق‌تری را نیز تجربه می‌کند و این موضوع باعث می‌شود مشتری به سایت شما وفادار شود. مجله اینترنتی فوق‌پیشرفته و هوشمند، می‌تواند در این کار به‌فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

15- ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS

با استفاده از تکنولوژی PWA در سایت، امکان نصب اپلیکیشن در دسکتاپ، اندروید و IOS فراهم می‌شود.

 

16- نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف، بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه،‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

17- دیجیتال مارکتینگ

از تمامی پتانسیل فنی موجود گروه وب‌پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

امکانات طراحی سایت صنعتی در وب پارسه:

 طراحی و برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن

 بهره‌گیری از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه‌نویسی #C در کدنویسی

 استفاده از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس در UI سایت و اپلیکیشن

 طراحی و برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی کنترل پنل سایت

 تعریف بی‌نهایت محصولات و خدمات، بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی و ... جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

 نمایش پرفروش‌ترین محصولات، پیشنهادات ویژه و دارای تخفیف و ...

 عضویت آسان کاربران در سایت

 مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

 عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

 موتور جستجوی هوشمند داخلی

 امکان ثبت فروشنده

 ارتباط امن SSL

 منشور حقوق مصرف‌کنندگان

 مدیریت سؤالات متداول

 امکان مقایسه محصولات

 امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

 وبلاگ پیشرفته

 و ...

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

پنل مدیریت سایت صنعتی در وب پارسه:

 امکان گزارش‌گیری بر اساس روش‌های مختلف: گزارش‌گیری بر اساس دسته‌بندی خاص، بازه زمانی، فروش، تخفیف‌ها و ...

 مدیریت موجودی محصولات و غیرفعال کردن خرید برای کالاهای تمام شده

 اخطار و ارسال ایمیل به مدیر سایت در صورت پایان یافتن موجودی هر کدام از محصولات

 مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت

 امکان ارسال رایگان در صورت میزان مشخصی از خرید محصولات

 قابلیت مدیریت و تعریف کوپن‌های تخفیف، درصد تخفیف و میزان تخفیف در شرایطی مانند: بازه‌های زمانی مشخص و مناسبت‌ها، دسته‌بندی خاصی از خدمات و یا کدهای عمومی همراه با ایجاد محدودیت استفاده، تعداد، کاربران، تاریخ و ...

سیستم مدیریت درگاه‌های پرداخت بانکی

 

به‌طور کلی، طراحی وب‌سایت صنعتی یکی از توانمندی‌های گروه وب پارسه است. ما در این گروه، با نمونه کارهای مرتبط در این زمینه و برخورداری از تیمی حرفه‌ای و با اطلاعات کامل در خصوص نیازهای طراحی سایت صنعتی به شما کمک می‌کنیم تا به نتیجه مطلوب و دلخواه برسید و حتماً از شروع تا انتها در کنار شما هستیم.

 

نمونه طراحی سایت صنعتی:

نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی
نمونه طراحی سایت صنعتی

 

عکس‌های صنعتی:

عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت
عکس‌های صنعت

 تگ‌ها: طراحی سایت طراحی سایت صنعتی سایت صنعتی صنعت وب سایت صنعتی برنامه نویسی سایت صنعتی
آخرین مطالب
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی

محققان 5000 عنوان کتاب صوتی رایگان را با استفاده از فناوری اسکن و تبدیل متن به گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی تولید و منتشر کردند.

طراحی سایت کسب و کار خانگی
طراحی سایت کسب و کار خانگی

در دنیای امروز به لطف گسترده‌ تر شدن تکنولوژی، اکنون همه می‌توانید به صورت آنلاین هر کسب و کاری را راه اندازی کنند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری

یکی از خدمات پرکاربردی که کمتر به آن پرداخته شده و قدرت مانور بسیار بالایی را در فضای اینترنت دارد، کسب و کار آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری است.

طراحی سایت مد و زیبایی
طراحی سایت مد و زیبایی

بسیاری از علاقمندان به مد و زیبایی از طریق فضای اینترنت توانسته‌ اند به کسب درآمد چشم گیری برسند.

دسترسی به اطلاعات جیمیل در آپدیت جدید  گوگل بارد
دسترسی به اطلاعات جیمیل در آپدیت جدید گوگل بارد

گوگل به ‌روزرسانی ‌های جذابی را برای بارد معرفی کرده است تا این چت ‌بات هوش مصنوعی بتواند پاسخ‌ های بهتری ارائه کند.

طراحی سایت خدماتی
طراحی سایت خدماتی

داشتن سایت نیاز اصلی تمامی کسب و کارهای خدماتی، برای پیشرفت کسب و کارشان در این حوزه می باشد چرا که با تغییر روند زندگی، استقبال مردم از پلتفرم های آنلاین بیشتر شده است.

طراحی سایت خدمات اینستاگرام
طراحی سایت خدمات اینستاگرام

امروزه شبکه‌هایی مثل اینستاگرام و تلگرام، تأثیر بسزایی در کسب و کارها و در آمد افراد گذاشته است.

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

اغلب افراد علاقمند هستند تا سایت شخصی، با عناوین و فعالیت های مختلف داشته باشند که این امر نیز در دنیای امروز برای پیشرفت کسب کارها بسیار ضروری است.

 W24 و W24 نسل جدید گوشی های سامسونگ
W24 و W24 نسل جدید گوشی های سامسونگ

سامسونگ W24 و W24 فلیپ درحقیقت نسخه لوکس گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 محسوب می شوند.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

یکی از نیازهای اصلی کاربران در جوامع مدرن، حضور وب سایت های خبری است. آمار و ارقام ثابت کرده که بیش از 80 درصد کاربران فضای مجازی تمایل به پیگیری اخبار در سایت های خبری دارند.

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

امروزه راحت ترین راه های خرید و فروش و یا اجاره ملک که باعث می شود کمتر کسی از محل زندگی اش خارج شود، طراحی وب سایت املاک است.

ویژگی های جدید هوش مصنوعی بینگ
ویژگی های جدید هوش مصنوعی بینگ

دو قابلیت جدید برای بینگ راه ‌اندازی شده است که دسترسی کاربران به این هوش مصنوعی را ساده ‌تر می ‌کند.

طراحی سایت رستوران
طراحی سایت رستوران

گسترده‌تر شدن فضای مجازی و آنلاین شدن بسیاری از کسب‌وکارها، باعث شده تا شاهد هجوم بسیاری از مشاغل همچون صنایع پخت‌وپز و رستوران‌ها به پلتفرم‌های وب‌سایت‌ها باشیم.

مقالات مرتبط
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی

محققان 5000 عنوان کتاب صوتی رایگان را با استفاده از فناوری اسکن و تبدیل متن به گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی تولید و منتشر کردند.

طراحی سایت کسب و کار خانگی
طراحی سایت کسب و کار خانگی

در دنیای امروز به لطف گسترده‌ تر شدن تکنولوژی، اکنون همه می‌توانید به صورت آنلاین هر کسب و کاری را راه اندازی کنند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری

یکی از خدمات پرکاربردی که کمتر به آن پرداخته شده و قدرت مانور بسیار بالایی را در فضای اینترنت دارد، کسب و کار آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری است.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، میدان‌ فاطمی(جهاد)، ساختمان چهلستون، طبقه دوم، پلاک 203

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶