طراحی سایت خدمات اینستاگرام

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت خدمات اینستاگرام

امروزه شبکه‌هایی مثل اینستاگرام و تلگرام، تأثیر بسزایی در کسب و کارها و در آمد افراد گذاشته است.

هیچ‌گاه در باور کسی نمی‌گنجید که پلتفرم‌های مجازی همانند اینستاگرام، بتوانند بدین شکل برای هر فردی درآمدزایی کند و سرویس‌ها و خدمات را به فروش برساند اما این اتفاق با سادگی هرچه تمام‌تر رقم خورد. اینستاگرام پدیده‌ای است که میلیون‌ها کاربر را در فضای مجازی، شیفته آن هستند. اپپلیکیشنی که در بدو ورود به بازار آن روزهای صنعت فناوری اطلاعات، یک سرگرمی و یا یک آلبوم عکس آنلاین تلقی می‌شد اما به یکباره با استقبال غیرقابل‌باور کاربران، تبدیل به برترین اپلیکیشن جهان فناوری اطلاعات درزمینهٔ بیزینس و دنیای دیجیتال مارکتینگ شد.

 

مکانی مجازی که در آن تبلیغات، فروش محصول، آموزش، برند سازی، تأمین امنیت شبکه‌های مجازی، تولید محتوا و ... رنگ و بویی دیگر گرفت و بسیاری از کسب‌وکارهای خرده‌پا را جان داد تا امروز هر فردی بتواند در این اپلیکیشن فرصتی بزرگ برای کسب درآمد داشته باشد.

 

در ابتدای ورود اپلیکیشن اینستاگرام، مباحثی چون جذب فالوور بسیار داغ بود و اغلب از این راه در این اپلیکیشن کسب درآمد می‌کردند. سپس با گذشت زمان، این امر نیز دچار دستخوش تغییراتی بزرگ شد. تا جایی که پای خدمات دهندگان اینستاگرام به این فصل بلند باز شد و آن‌ها نیز تبدیل به گرداننده اصلی صفحات پررونق مجازی شدند و تخصصشان را به رخ کشیدند اما این دسته از افراد نیازمند تبلیغاتی نامحدود برای کسب‌وکارشان بودند، چراکه آن‌ها فقط می‌توانستند در فضای اینستاگرام کسب‌وکارشان را معرفی کنند تا به دنبال این ماجرا، این دسته از متخصصین، روی به طراحی سایت خدمات اینستاگرام برای معرفی‌شان به مخاطبین بیشتر شوند.

طراحی سایت خدمات اینستاگرام
طراحی سایت خدمات اینستاگرام

 

فرض کنید که یک شرکت یا یک برند یا شخصی حقیقی نیازمند پشتیبانی و دریافت خدمات در راستای مدیریت صفحه اینستاگرامش باشد، چگونه می‌تواند فرد یا شرکت مدنظرش را برای مدیریت پیجش پیدا کند؟! از این نقطه به بعد بود که بسیاری از ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرامی روی به طراحی سایت خدمات اینستاگرام آوردند و توانستند مشتریان فراوانی را جذب کنند.

 

طراحی سایت برای ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرام:

مطمئناً افرادی که در حوزه خدمات اینستاگرام فعالیت دارند، درک قدرتمندی را از فضای مجازی دارا می‌باشند، آن‌ها به خوبی می‌دانند که معجزه سئو چیست و لزوم طراحی سایت خدمات اینستاگرام را به خوبی می‌دانند. زیرا آن‌ها با فرآیند جذب مخاطب دائما درگیر بوده و از همین راه می‌توانند به اهداف و مشتری‌شان دست پیدا کنند اما ضروریست تا آن دسته از افرادی که چندان با لزوم طراحی سایت خدمات اینستاگرام آشنا نیستند، بدانند که یک سفارش‌دهنده برای دریافت خدمات، همیشه از همان پلتفرم برای یافتن پیمانکار استفاده نمی‌کند و طبق عادت مرسوم اکثر مردم جهان، پیش از همه‌چیز اطلاعات مدنظرشان را از گوگل و موتورهای جست‌وجو دریافت می‌کند و اینجاست که برگ برنده شما با استفاده از تکنیک سئو و طراحی سایت خدمات اینستاگرامی رو می‌شود.

طراحی سایت خدمات اینستاگرام
طراحی سایت خدمات اینستاگرام

 

ویژگی‌های کلی طراحی سایت خدمات اینستاگرام در گروه وب پارسه:

1- ایجاد پنل مدیریت

در این بخض می‌توانید همانند پنل کاربری اینستاگرام که در کار با آن تبحر دارید، در وب سایتتان نیز پنلی به مراتب کامل‌تر و دقیق‌تر برای مدیریت محتوا و معرفی و رزومه کاری و شرح خدماتی که ارائه می‌دهید داشته باشید؛ در این قسمت می‌توانید وب‌سایت را مدیریت نمایید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید و... را ببینید.

 

2- خبرنامه

کاربران می‌توانند با عضویت در خبرنامه ایمیلی، از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند که این موضوع مزیت بسیار مهمی در جلب رضایت مشتری به‌شمار می‌آید.

 

3- تعریف خدمات در هر دسته

با این امکان، می‌توانید فهرستی بسیار عالی از مجموعه خدماتتان ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می‌شود.

 

4- تبلیغات

در این بخش، می توانید تبلیغات سایت را نشان دهید یا این‌که با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها، درآمد دیگری کسب کنید.

 

5- شبکه‌های اجتماعی

استفاده از فضای مجازی، به کاربران این امکان را می‌دهند که بتوانند به‌راحتی سایت شما را در شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام، روبیکا، تلگرام و … به دوستانشان معرفی کنند. این بخش به‌سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راهکارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود. برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه، برخی از فعالیت‌ها در این بخش است.

 

6- عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب‌سایت ثبت‌نام کند و پروفایل شخصی داشته باشد. ایجاد پنل برای کاربران، روند سفارشات را راحت‌تر می‌کند. به این صورت‌که در پنل کاربر امکان درج کد پستی، آدرس و شماره تماس وجود دارد.

 

7- دیجیتال مارکتینگ

از تمامی پتانسیل فنی موجود گروه وب‌پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

8- طراحی و تنظیمات سئو

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو، از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می‌شود. اگر کاربران خدمات اینستاگرامی را در گوگل جستجو کنند، سایت شما می‌تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجوی گوگل به‌نمایش دربیاید و در واقع، به‌معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

9- نظرات

در صورت نیاز، کاربران می توانند در خصوص خدمات شما، نظراتشان را بیان کنند.

 

10- ایجاد صفحات و نوشته‌ها به‌صورت نامحدود

اگر کسب‌و‌کار شما ارتقا یابد، مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و گزینه‌های زیادی به آن اضافه کنید. البته لازم به ذکر است که می‌توانید به‌راحتی و با هزینۀ کم، وب‌سایتتان را متناسب با کسب‌وکارتان گسترش دهید. می‌توان صفحاتی با طراحی متفاوت و نوشته‌هایی به‌صورت روزانه و هفتگی به‌میزان نامحدود و کاملاً دلخواه شما، به سایت اضافه کرد.

 

11- نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی وب‌سایت شما، از تکنولوژی PWA استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

12- طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

در صورت تصمیم مدیریت سایت و با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

13- هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر، استفاده از هوش مصنوعی در سایت است. هوش مصنوعی همانند فروشنده، همیشه در سایت شما آماده عمل می‌کند. همچنین با زمان‌بندی و مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

14- مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری از کالا یا خدمات شما کسب کند، مطمئناً خرید موفق‌تری را نیز تجربه می‌کند و این موضوع باعث می‌شود مشتری به سایت شما وفادار شود. مجله اینترنتی فوق‌پیشرفته و هوشمند، می‌تواند در این کار به‌فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

15- ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS

با استفاده از تکنولوژی PWA در سایت، امکان نصب اپلیکیشن در دسکتاپ، اندروید و IOS فراهم می‌شود.

 

16- نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف، بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه،‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی سایت خدمات اینستاگرام
طراحی سایت خدمات اینستاگرام

 

امکانات طراحی سایت خدمات اینستاگرام در وب پارسه:

 طراحی و برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن

 بهره‌گیری از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه‌نویسی #C در کدنویسی

 استفاده از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس در UI سایت و اپلیکیشن

 طراحی و برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی کنترل پنل سایت

 عضویت آسان کاربران در سایت

 مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

 عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

 موتور جستجوی هوشمند داخلی

 امکان ثبت فروشنده

 ارتباط امن SSL

 منشور حقوق مصرف‌کنندگان

 مدیریت سؤالات متداول

 امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

 وبلاگ پیشرفته

 و ...

طراحی سایت خدمات اینستاگرام
طراحی سایت خدمات اینستاگرام

 

پنل مدیریت سایت خدمات اینستاگرام در وب پارسه:

 امکان گزارش‌گیری بر اساس روش‌های مختلف: گزارش‌گیری بر اساس دسته‌بندی خاص، بازه زمانی، فروش، تخفیف‌ها و ...

♦ مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت

سیستم مدیریت درگاه‌های پرداخت بانکی

 

به‌طور کلی، طراحی وب‌سایت خدمات اینستاگرام یکی از توانمندی‌های گروه وب پارسه است. ما در این گروه، با نمونه کارهای مرتبط در این زمینه و برخورداری از تیمی حرفه‌ای و با اطلاعات کامل در خصوص نیازهای طراحی سایت خدمات اینستاگرام به شما کمک می‌کنیم تا به نتیجه مطلوب و دلخواه برسید و حتماً از شروع تا انتها در کنار شما هستیم.

 

نمونه طراحی سایت خدمات اینستاگرام:

نمونه طراحی سایت خدمات انستاگرام
نمونه طراحی سایت خدمات انستاگرام
نمونه طراحی سایت خدمات انستاگرام
نمونه طراحی سایت خدمات انستاگرام

 

خدمات اینستاگرام:

 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام
 خدمات انستاگرام

 تگ‌ها: طراحی سایت طراحی سایت خدمات اینستاگرام طراح سایت اینستاگرام اینستاگرام خدمات اینستاگرام طراحی سایت خدمات
آخرین مطالب
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی

محققان 5000 عنوان کتاب صوتی رایگان را با استفاده از فناوری اسکن و تبدیل متن به گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی تولید و منتشر کردند.

طراحی سایت کسب و کار خانگی
طراحی سایت کسب و کار خانگی

در دنیای امروز به لطف گسترده‌ تر شدن تکنولوژی، اکنون همه می‌توانید به صورت آنلاین هر کسب و کاری را راه اندازی کنند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری

یکی از خدمات پرکاربردی که کمتر به آن پرداخته شده و قدرت مانور بسیار بالایی را در فضای اینترنت دارد، کسب و کار آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری است.

طراحی سایت مد و زیبایی
طراحی سایت مد و زیبایی

بسیاری از علاقمندان به مد و زیبایی از طریق فضای اینترنت توانسته‌ اند به کسب درآمد چشم گیری برسند.

دسترسی به اطلاعات جیمیل در آپدیت جدید  گوگل بارد
دسترسی به اطلاعات جیمیل در آپدیت جدید گوگل بارد

گوگل به ‌روزرسانی ‌های جذابی را برای بارد معرفی کرده است تا این چت ‌بات هوش مصنوعی بتواند پاسخ‌ های بهتری ارائه کند.

طراحی سایت خدماتی
طراحی سایت خدماتی

داشتن سایت نیاز اصلی تمامی کسب و کارهای خدماتی، برای پیشرفت کسب و کارشان در این حوزه می باشد چرا که با تغییر روند زندگی، استقبال مردم از پلتفرم های آنلاین بیشتر شده است.

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

اغلب افراد علاقمند هستند تا سایت شخصی، با عناوین و فعالیت های مختلف داشته باشند که این امر نیز در دنیای امروز برای پیشرفت کسب کارها بسیار ضروری است.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

چرخه اقتصاد هر کشوری در گرو صنعت آن است؛ هرچه صنعت کشور موفق‌تر و پرسود باشد، سایر سطوح مشاغل نیز به تبعیت از آن رشد بیشتری را خواهند داشت.

 W24 و W24 نسل جدید گوشی های سامسونگ
W24 و W24 نسل جدید گوشی های سامسونگ

سامسونگ W24 و W24 فلیپ درحقیقت نسخه لوکس گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 محسوب می شوند.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

یکی از نیازهای اصلی کاربران در جوامع مدرن، حضور وب سایت های خبری است. آمار و ارقام ثابت کرده که بیش از 80 درصد کاربران فضای مجازی تمایل به پیگیری اخبار در سایت های خبری دارند.

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

امروزه راحت ترین راه های خرید و فروش و یا اجاره ملک که باعث می شود کمتر کسی از محل زندگی اش خارج شود، طراحی وب سایت املاک است.

ویژگی های جدید هوش مصنوعی بینگ
ویژگی های جدید هوش مصنوعی بینگ

دو قابلیت جدید برای بینگ راه ‌اندازی شده است که دسترسی کاربران به این هوش مصنوعی را ساده ‌تر می ‌کند.

طراحی سایت رستوران
طراحی سایت رستوران

گسترده‌تر شدن فضای مجازی و آنلاین شدن بسیاری از کسب‌وکارها، باعث شده تا شاهد هجوم بسیاری از مشاغل همچون صنایع پخت‌وپز و رستوران‌ها به پلتفرم‌های وب‌سایت‌ها باشیم.

مقالات مرتبط
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی
انتشار 5000 عنوان کتاب صوتی با کمک هوش مصنوعی

محققان 5000 عنوان کتاب صوتی رایگان را با استفاده از فناوری اسکن و تبدیل متن به گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی تولید و منتشر کردند.

طراحی سایت کسب و کار خانگی
طراحی سایت کسب و کار خانگی

در دنیای امروز به لطف گسترده‌ تر شدن تکنولوژی، اکنون همه می‌توانید به صورت آنلاین هر کسب و کاری را راه اندازی کنند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری

یکی از خدمات پرکاربردی که کمتر به آن پرداخته شده و قدرت مانور بسیار بالایی را در فضای اینترنت دارد، کسب و کار آتلیه عکاسی و فیلم ‌برداری است.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، میدان‌ فاطمی(جهاد)، ساختمان چهلستون، طبقه دوم، پلاک 203

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶