طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین

سرویس‌های آموزشی آنلاین طرفداران زیادی را میان آموزشگاه‌ها و مدیران این اصناف پیدا کرده است، چرا که کاربران و دانشجویان نیز تمایلات شدیدی به استفاده از این سرویس‌ها نشان داده‌اند.

زمان زیادی نیست که سرویس‌های آنلاین آموزشی محبوبیت فراوانی نزد مخاطبان و کاربران فضای اینترنتی قرار گرفته است، اما باید گفت که در همین مدت کوتاه اتفاقات بسیار ویژه‌ای رقم خورده و آموزشگاه‌های آنلاین در تمامی حوزه‌ها سهم بسیار زیادی را در اقتصاد آنلاین و تجارت آنلاین از آن خود کرده‌اند؛ به طرزی که برآورد این اتفاق هرگز قابل باور نبود، تا اینکه استقبال بالای کاربران از این سرویس‌های آموزشی آنلاین ثابت کرد که بر بستر پهناور اینترنت، هر اتفاقی ممکن است.

 

از آموزش‌های درسی گرفته تا مباحث روانشناسی و حرفه و فن و آموزش‌های تخصصی، در این مدت کوتاه روی به استفاده از طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین آورده‌اند تا بدین شکل بدون مشکلات و دردسرهای مرسوم این شغل، بتوانند با نظم و انضباط ماشینی، برنامه‌ریزی و کلاس‌های خود را مدیریت کنند، علاوه بر این مزیت بهره‌گیری از طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین این است که شما قادر خواهید بود در فضای وب تبلیغات گسترده‌ای را به صورت اتوماتیک ترتیب و دانشجویان فراوانی را جذب نمایید.

 


   ما در گروه  وب پارسه با ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شما هستیم، جهت آشنایی با خدمات ما در حوزه مدیریت محتوای اینستاگرام  با این شماره 02188954969  یا 09190973446 تماس بگیرید.  


 

این ایده که پیش‌تر در کشورهای صاحب تکنولوژی استفاده شده بود؛ در ایران پس از همه‌گیری ویروس کرونا مطرح و پیاده‌سازی شد، چرا که حضور در کلاس‌های آموزشی موجب تجمع و خطر و ریسک ابتلا به ویروس کرونا را تا چندین برابر بیشتر می‌کرد؛ پس از آن با حضور دانشجویان در کلاس آنلاین بواسطه طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین، رضایت دیگر فقط برای یک طرف نبود، بلکه هم آموزش دهنده و هم دانشجو شاهد ارتقاء چند برابری مزایای این سرویس بودند. سرویسی که تخصص بزرگ گروه متخصصین وب پارسه محسوب می‌شود.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین

 

طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین برای آموزشگاه‌ها:

طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین، اکنون و در بازه زمانی نزدیک، تنها راه موثر برای جذب مخاطب است، چرا که حتی در دانشگاه و مدارس نیز این سرویس با استقبال فراوانی روبرو شده و به نظر می‌رسد حتی با پایان یافتن روزهای تاریک کرونایی نیز این روش ادامه یابد، چرا که همانگونه که پیش‌تر گفته شد، طبق آمارهای موجود بیش از 93 درصد دانشجویان از شرایط آموزش آنلاین راضی و حاضر به حضور در کلاس‌های حضوری نیستند.

 

چرا باید برای آموزشگاه خود، سایت داشته باشیم؟

سوای بر اینکه شما قصدی برای ارائه سرویس آموزش آنلاین دارید یا خیر، باید گفت که حتی اگر برنامه‌ای برای این روش نداشته باشید، برای اعتبار و معرفی مجموعه خود به سایر مخاطبان، نیازمند قطعی وبسایت خواهید بود! حال چه بهتر اینکه به نیاز جامعه پاسخ مثبت بدهید و آموزش‌های خود را به صورت آنلاین در دسترس دانشجویان خود قرار بدهید؛ طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین امروز در حوزه مباحث آموزشی حرف نخست را می‌زند، به گونه‌ای که حتی استادان نیز خواهان همکاری با آموزشگاه‌هایی هستند که به صورت آنلاین به مقوله آموزش می‌پردازند، چرا که آنها نیز می‌توانند بدین شکل زمان خود را مدیریت کنند.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین

 

ویژگی‌های طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین در گروه متخصصین وب پارسه:

 

طراحی پنل مدیریت :

بخش  کلیدی طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین، برای سفارش‌دهندگان که همواره نسب به چگونگی کارکرد آن پرسش دارند، پنل مدیریت است که در وب پارسه به آسان‌ترین شکل ممکن می‌توانید از آن لذت ببرید؛ در این قسمت می‌توانید آموزشگاه خود را مدیریت نمایید دروس آموزشی را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید و حضور دانجشویان و تعداد ثبت نام دانشجویان در کلاس‌ها را ببینید و …

 

خبرنامه:

در نگاه اول چندان نکته مهمی به نظر نمی‌آید، اما علم دیجیتال مارکتینگ ثابت کرده است که مشتریان شما، حتی اگر قصد خرید را نداشته باشند، تنها با یک جلب توجه ساده از سوی شما، می‌توانند تبدیل به خریدار بالقوه شوند! در این قسمت کاربران شما با اشتراک در خبرنامه ایمیلی شما می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند. این خود یک مزیت در جلب مشتری است.

 

تعریف درس‌های آموزشی در هر دسته

چگونه می‌توان نظم قابل توجهی را به دسته بندی دروس یا محتوای درسی خود داد؟ پاسخ راه حل وب پارسه در طراحی سایت آموزشی، تعریف درس است، با این امکان شما می توانید یک فهرست بسیار عالی از مجموعه محصولات فروشگاه خود ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می شود.

 

تبلیغات 

مطمئنا هیچگاه نمی‌توان از فاکتور بزرگی به نام تبلیغات در امور فروش به سادگی عبور کرد، طراحی سایت آموزش آنلاین به خودی خود، یک نوع تبلیغ است و اساس آن برای جذب مشتری مجازی است، پس شما در هر صورت مجبور به تبلیغات خواهید بود، اما وب پارسه در طراحی سایت آموزش آنلاین، برای شما یک امکان ارزشمند را ایجاد کرده است، بخش تبلیغات! در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران روند سفارش و دریافت محصول را راحت‌تر می‌کند به این صورت که در پنل کاربر امکان درج کد پستی و آدرس و شماره تماس وجود دارد و کاربر می‌تواند همان آدرس را برای دریافت محصول تایید کند، سوای بر این کاربر با ثبت نام و پرداخت هزینه لازم برای استفاده از کلاس‌ها می‌تواند به محتوای ارائه شده نیز دسترسی پیدا کند.

 

صدور فاکتور و پیش فاکتور

اگر کاربر محصولی را خرید و سفارش داد یک فاکتور محصول به جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش برای وی صادر شود.

 

طراحی و تنظیمات سئو 

بهینه‌سازی سئو وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام دوره آموزشی یا درسی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نظرات 

کاربران می توانند در مورد محصولات نظرات خود را بیان کنند و به کالاها امتیاز بدهند.

 

 ایجاد صفحات ، نوشته ها به صورت نامحدود

اگر کسب و کار شما ارتقا یابد مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و موارد زیادی به وب‌سایتتان اضافه کنید در این امر باید ذکر کنیم که شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های کم وب‌سایت خود را متناسب با کسب و کار خود گسترش دهید. می‌توانید صفحات با طراحی متفاوت و نوشته‌ها به صورت روزانه و هفتگی به میزان نامحدود و کاملا دلخواه شما به سایت خود اضافه کنید.

 

مدیریت درس‌ها

مدیریت دروس به صورت کاملا شفاف و کنترل شده انجام می‌گیرد شما می توانید قیمت و تعداد درس‌های آموزشی را تغییر دهید. توضیحات مربوط به درس را ویرایش کنید. برای درس‌ها کد تعریف کنید، عکس درس‌ها را ویرایش کنید و ...

 

ایجاد پروفایل استاد

برای آنکه بتوانید استادان ویژه را به دانشجویان معرفی و تعداد ظرفیت کلاس‌ها را به آنها معرفی کنید، این یک مزیت مهم است که هر استاد پروفایل خود را داشته باشد تا بدین شکل دانشجو بتواند ضمن ثبت نام در دوره‌های استاد، به محتوای کلاس‌های وی دسترسی داشته باشد.

 

نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر استفاده از هوش مصنوعی در سایت است، هوش مصنوعی به‌مانند یک فروشنده همیشه آماده در سایت فروشگاهی عمل می‌کنند با زمان‌بندی و با مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

 مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از کالای مدنظر خود کسب کند، مطمئنا خرید موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود مشتری به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دیجیتال مارکتینگ

شرکت‌ها و مشاغل آزاد ناخواسته یا خود خواسته با ورود دیجیتال مارکتینگ، همزمان با گسترش فضای مجازی همراه شده‌اند، شما نیز می‌توانید از این علم ارزنده در کنار وب پارسه به اوج برسید؛ از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین

 

موفقیت وب پارسه در طراحی اپلیکیشن آموزش آنلاین سکویا:

وب اپلیکیشن سکویا کوچینگ استاد محمود معظمی  از سوی گروه متخصصین وب پارسه در سال 98 راه‌اندازی شد و همچنان نیز پشتیبانی فنی می‌شود.

 

امکانات طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین در وب پارسه:

وبسایت و وب اپلیکیشن آموزش آنلاین به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود

از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی #C در کد نویسی بهره گرفته می‌شود

از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس نیز در UI سایت و اپلیکیشن استفاده می‌شود

کنترل پنل کاملا اختصاصی برای سایت طراحی و برنامه نویسی می‌شود

تعریف بی‌نهایت درس و دسته‌بندی آموزشی بصورت ساده یا متغیر

دسته‌بندی و برچسب گذاری درس‌های آموزش جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی درس‌ها، مشخصات فنی

تعریف درس‌های آموزشی متغیر و گزینه‌های انتخابی گوناگون برای هر درس…

قیمت گذاری دروس و اعمال تخفیف بر روی هر درس بصورت جداگانه و با قابلیت زمان‌بندی دوره‌ای

نمایش پرفروش‌ترین دوره‌های آموزشی، دوره‌های ویژه، پیشنهادات ویژه، دوره‌های دارای تخفیف

عضویت آسان کاربران در سایت

صفحه اختصاصی برای هر استاد یا آموزشگاه همکار با امکانات کامل

مشاهده و انتخاب دوره‌های آموزشی جهت افزودن به سبد خرید و یا حذف آنها

انتخاب روش‌های پرداخت گوناگون شامل کارت به کارت، پرداخت آنلاین

انتخاب روش‌های گوناگون ارسال پکیج آموزشی شامل، پست، تحویل در محل و پیک و ...

مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

استفاده از کوپن‌های تخفیف ارائه شده توسط سایت هنگام خرید

ارسال دیدگاه و امتیازدهی به هر دوره (نظرات افرادی که دوره را خریداری کرده و ...)

جستجو در دوره‌ها براساس نام و دسته‌بندی‌های تعریف شده

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

موتور جستجوی هوشمند داخلی

امکان ثبت فروشنده

ارتباط امن SSL

منشور حقوق مصرف‌کنندگان

مدیریت سوالات متداول

امکان مقایسه دوره‌ها 

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

وبلاگ پیشرفته

و ...

 

نمونه طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین:

طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین
 

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین:

1- قیمت طراحی سایت آموزش آنلاین چقدر است؟
لازم به ذکر است که طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین در 2 سطح امکانات پایه و امکانات پیشرفته صورت می‌گیرد، قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت در سطح پایه بدون درنظر گرفتن خدمات سئو،   بین 10 تا 25 میلیون تومان  و در سطح پیشرفته بین 30 تا 50 میلیون است

 

2- قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین چگونه محاسبه می‌شود؟
امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین تعیین‌کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

3- سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین با چه زبانی نوشته می‌شود؟
سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

4- در طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین  از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟
تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب در طراحی سایت و اپلیکیشن آنلاین استفاده می‌شود. بطور مثال از HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارت در برنامه نویسی و همچنین از SQL Server به عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

5- طراحی و پیاده سازی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین چقدر طول می‌کشد؟
تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین 25 روز است، اما بین 15 تا 20 روز پروژه آماده تحویل است.

 

6- آیا برای سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین ، سئو هم انجام می‌دهید؟
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

7- آیا تولید محتوا برای سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین هم انجام می‌دهید؟
یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

8- طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین با وردپرس هم انجام می‌دهید؟
خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

9- چرا باید سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین  بصورت اختصاصی برنامه نویسی شود؟
امکانات سایت و نوع سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین حرفه‌ای و قدرتمند، برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

10- هزینه سئو سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟
با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، دو میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

11- پشتیبانی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟
پشتیبانی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- آیا محدودیتی در سفارش امکانات طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین وجود دارد؟
گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین وجود ندارد.

 

13- مراحل سفارش و پیاده سازی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین در وب پارسه چگونه است؟
گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید. 

 تگ‌ها: طراحی سایت آموزش آنلاین طراحی اپلیکیشن آنلاین طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین آموزش آنلاین طراحی سایت آموزشی
آخرین مطالب
آموزش ساخت جیمیل با گوشی
آموزش ساخت جیمیل با گوشی

ساخت Gmail در گوشی به‌سادگی امکان‌پذیر است و معمولاً تنها به شماره همراه برای احراز هویت نیاز خواهد بود.

تأثیر هوش مصنوعی در زنجیره تأمین شرکت های بازرگانی
تأثیر هوش مصنوعی در زنجیره تأمین شرکت های بازرگانی

هوش مصنوعی به‌ عنوان فناوری جدید و مؤثر، پتانسیل شگفت‌ انگیزی در دگرگونی زنجیره تأمین شرکت‌های بازرگانی و تجارت حال‌حاضر دارد.

آیفون 16 پرو مکس و پرو در قالب کلاسیک
آیفون 16 پرو مکس و پرو در قالب کلاسیک

به نظر می‌رسد اپل می‌خواهد برای گوشی‌های سری آیفون 16 به سراغ برخی ویژگی‌های آیفون‌های قدیمی برود.

ضرورت طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی
ضرورت طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی

وب سایت حکم ویترین آنلاین را دارد که می توان از طریق آن، محصولات و خدمات را به مشتریان در سراسر جهان معرفی کرد.

طراحی سایت در شهریار
طراحی سایت در شهریار

شهریار از شهرستان‌های پرجمعیت و مهم استان تهران است. این شهرستان به ‌دلیل موقعیت جغرافیایی، منابع طبیعی و نیروی کار فراوان، از گذشته تاکنون به‌عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی ایران شناخته می‌شود.

رونمایی از ابر مانیتور گیمینگ ایسر
رونمایی از ابر مانیتور گیمینگ ایسر

نمایشگر گیمینگ Predator XB273K V3 با گستره رنگی متنوع، نرخ تازه‌سازی 160 هرتزی و پنل IPS با کیفیت 4K معرفی شد.

طراحی سایت فروش مبلمان
طراحی سایت فروش مبلمان

امروزه حضور قدرتمند در فضای مجازی، یکی از الزامات فروشندگان است تا همیشه در مقابل دیدگان مشتریان جدید باشند.

همه چیز در باره دارک وب
همه چیز در باره دارک وب

دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و ردیابی فعالیت‌ها و شناسایی افراد در آن دشوار یا غیرممکن است.

طراحی سایت خدمات نظافتی در شیراز
طراحی سایت خدمات نظافتی در شیراز

طراحی سایت خدمات نظافتی در شیراز می‌تواند فرصتی ارزشمند برای کسب و کارهای فعال در این زمینه باشد تا خدماتشان را به طیف وسیع‌تری از مشتریان معرفی کنند و به موفقیت دست یابند.

طراحی سایت در شیراز
طراحی سایت در شیراز

گسترش روزافزون اینترنت و فناوری‌های نوین، تحولات عظیمی در عرصه کسب و کارهای عصر حاضر ایجاد کرده است. در این میان شهر شیراز به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای ایران، شاهد رشد قابل توجهی در زمینه کسب و کارهای آنلاین بوده است.

ایربادهای Earbuds Ultra Open با طراحی جدید
ایربادهای Earbuds Ultra Open با طراحی جدید

این ایرپاد روی گوشی شما قرار می‌گیرد و می‌توان تمام روز از آن‌ استفاده کرد.

تصویری جدید از ماژول دوربین آیفون 16
تصویری جدید از ماژول دوربین آیفون 16

به نظر می‌رسد که اپل پس از سه نسل چینش مورب لنزها در گوشی‌هایش، حالا در دوربین آیفون 16 به چینش عمودی بازخواهد گشت.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

چرخه اقتصاد هر کشوری در گرو صنعت آن است؛ هرچه صنعت کشور موفق‌ تر و پرسود باشد، سایر سطوح مشاغل نیز به تبعیت از آن رشد بیشتری را خواهند داشت.

مقالات مرتبط
آموزش ساخت جیمیل با گوشی
آموزش ساخت جیمیل با گوشی

ساخت Gmail در گوشی به‌سادگی امکان‌پذیر است و معمولاً تنها به شماره همراه برای احراز هویت نیاز خواهد بود.

تأثیر هوش مصنوعی در زنجیره تأمین شرکت های بازرگانی
تأثیر هوش مصنوعی در زنجیره تأمین شرکت های بازرگانی

هوش مصنوعی به‌ عنوان فناوری جدید و مؤثر، پتانسیل شگفت‌ انگیزی در دگرگونی زنجیره تأمین شرکت‌های بازرگانی و تجارت حال‌حاضر دارد.

آیفون 16 پرو مکس و پرو در قالب کلاسیک
آیفون 16 پرو مکس و پرو در قالب کلاسیک

به نظر می‌رسد اپل می‌خواهد برای گوشی‌های سری آیفون 16 به سراغ برخی ویژگی‌های آیفون‌های قدیمی برود.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، میدان فاطمی، ساختمان چهلستون، طبقه 10، واحد 1002

شهریار، باغستان، بلوار ولیعصر (عج)، نبش لاله دوم، پلاک ۱۲۷، واحد ۴

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶
۰۲۱-۶۵۲۳۹۷۴۷