طراحی سایت صنعتی

سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت صنعتی

چرخه اقتصاد هر کشوری در گرو صنعت آن است؛ هرچه صنعت کشور موفق‌تر و پرسود باشد، سایر سطوح مشاغل نیز به تبعیت از آن رشد بیشتری را خواهند داشت، اکنون صنعت نیز ادغام شده با تکنولوژی اینترنتی شده و این اتفاق انکار ناپذیر است.

صنعت ایران سال‌هاست که با تکیه بر پتانسیل داخلی و توان بومی کشور، توانسته در اوج تحریم‌ها به سختی مسیر پیشرفت خود را دنبال کند، هرچند این رشد خیلی چشمگیر نبوده است، اما با کمک تکنولوژی اینترنت و وب‌ سایت‌ها، این اتفاق توانسته حتی با وجود تحریم‌های سخت بین المللی، پا را فراتر بگذارد و صنعت‌گران را به خارج از مرز‌ها معرفی و درهای تازه‌ای را برای صادرات بر روی صاحبان این مشاغل باز کند؛ در نگاه نخست باید اعتراف کرد که بدون یاری وب‌ سایت‌های صنعتی در شناسنامه موتورهای جست و جو، و در نظر گرفتن وضعیت فعلی کشور، صنعتی‌ها مسیری بسیار پر مشقت را در پیش خواهند داشت.

 

در گذشته نام پتروشیمی، نفت و گاز، لوله‌سازی، معدن، آهن آلات، ابزارسازی‌ها و ...، به تنهایی بار سنگینی را در میان جامعه به دوش می‌کشید، اما امروزه با وجود رقابتی شدن فضا و ورود مناقصات به میز کار پیمانکاران، دیگر این صنایع تولیدی دور از دسترس نیستند؛ به طور مثال پرسود‌ترین صنعت کشور، یعنی صنعت نفت، و حتی صنعت خودرو نیز امروز دیگر به سراغ سایر بخش‌های خصوصی آمده‌اند و مشارکت خود را با سایر سطوح گسترش داده‌اند، اما آیا این مشارکت می‌تواند به خودی خود شکل بگیرد؟ چه عاملی باعث معرفی مصرف کننده به صنعت‌گر می‌شود؟

 

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

جواب اینجاست؛ معجزه‌ای به نام سایت صنعتی! مسئله‌ای که باعث معرفی صنعت‌گران به سایر مشاغل وابسته و مصرف کننده می‌شود؛ طراحی سایت صنعتی لزوم اصلی موفقیت در هر بخش از فعالیت صاحبان مشاغل این حوزه است، چرا که امروز حتی فروش قابل قبول نیز نمی‌تواند تضمین‌گر موفقیتی پایدار باشد، بنابراین افراد به دنبال روندی صعودی هستند و همین امر نیز آنها را ترغیب به حضور در بازارهای منطقه خاورمیانه و حتی قاره‌های اروپا و آفریقا و آمریکا کرده است تا با یاری طراحی سایت صنعتی، به هدف نهایی خود دست پیدا کنند.

 


   ما در گروه  وب پارسه با ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شما هستیم، جهت آشنایی با خدمات ما در حوزه مدیریت محتوای اینستاگرام  با این شماره 02188954969  یا 09190973446 تماس بگیرید.  


 

طراحی سایت  برای صنعت‌گران:

 

درست از همان زمانی که چرتکه‌ها جای خود را به ماشین حساب‌های سریع و سیر دادند، می‌شد حدس زد که باید روش‌های قدیمی را در کسب و کار را کنار گذاشت و همپای سرعت انتقال داده‌ها مسیر خود را همسو با جریان روز کرد تا از دیگر رقبا عقب نماند؛ طراحی سایت صنعتی برای افرادی که خیلی زود توانستند این کلید طلایی را برای باز کردن صندوقچه گنج، در دست بگیرند، بسیار سود آور بود و راه هزارساله را برای آنها یک شبه آسان کرد، اما امروز چطور؟ آیا می‌توان باز هم از طریق طراحی سایت صنعتی با غول‌های برتر صنعت در فضای اینترنت رقابت کرد؟ پاسخ مثبت است، بله، چرا که علم همیشه یک راه آیده‌آل را برای شما در نظر دارد و در این زمینه با همراهی متخصصین گروه وب پارسه، سئو توانسته رقابت را بسیار عادلانه کند تا جایی که شما با طراحی سایت صنعتی، حتی از همین امروز تا مدت زمان 6 ماه خواهید توانست با تکیه بر تکنیک‌های سئو پیروز نبرد در صفحات موتورهای جست‌ و جوی اینترنت شوید.

 

طراحی سایت برای فروشندگان صنعتی:

تمامی فروشندگان در تمامی سطوح مشاغل، تنها یک هدف را دنبال می‌کنند و آن چیزی نیست جز "فروش بیشتر و بیشتر" پس شما نیز از این قاعده مستثنی نیستید، اما فروش بیشتر به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن را می‌توان کیفیت و نوع سرویس‌دهی به مخاطب و مشتری برشمرد؛ شما تنها در صورتی قادر خواهید بود کیفیت و سرویس‌دهی به مشتری خود را در سطح قابل قبولی قرار دهید که برای کسب و کار خود را در دنیای نامحدود اینترنت به عرضه بگذارید، در این مورد نیز شما نیز ملزم به طراحی سایت صنعتی خواهید بود؛ زیرا از این طریق مخاطب همیشه و همه جا و در هر ساعتی به شما و اجناس شما دسترسی خواهد داشت و امکان فروش نامحدود نیز در اختیارتان خواهد بود.

چرا باید برای صنعت و محصولات خود، سایت داشته باشیم؟

اگر توضیحات بالا، شما را قانع نکرده است، باید گفت که شما شدیداً در معرض اشتباهی بزرگ و نابخشودنی برای کسب و کار خود قرار دارید؛ هزاران عامل متفاوت ثابت می‌کند که نمی‌توان به بازار محدود جامعه اطراف خود تکیه کنیم؛ فراگیری ویروس کرونا تجربه بسیار دردناکی برای افرادی بود که هرگز به سراغ طراحی سایت صنعتی نیامدند و با تعطیلی‌های گسترده، خاک سردی را بر روی محصولات و فروش خود پاشیدند! چرا که آنها عملا ارتباط خود را با دنیای بیرون قطع شده می‌دیدند و در مقابل افرادی که پیش‌تر به سراغ طراحی سایت صنعتی رفته بودند؛ حتی با وجود تعطیلی‌های طولانی مدت همچنان با مشتریان و سفارش دهنده‌ها، ارتباط خود را حفظ کردند و روال فروششان را ادامه دادند، پس شما هرگز مرتکب این اشتباه بزرگ نشوید و با یک آینده‌نگری کوچک، بیمه‌ای شیرین را برای آینده صنعت خود بسازید.

 

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

ویژگی‌های طراحی سایت صنعتی در گروه متخصصین وب پارسه:

 

طراحی پنل مدیریت و فروشگاه:

صنعت‌گران همواره اهمیت بسیاری را برای وقت خود قائل هستند، ما در وب پارسه با سهل کردن روند مدیریت وب سایت صنعتی شما، در این مسیر شما را یک قدم رو به جلو حرکت داده‌ایم؛ در این قسمت می‌توانید وب‌سایت خود را مدیریت نمایید محصولات را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید و فروش و میزان موجودی محصولات را ببینید و …

 

عکاسی صنعتی:

یکی از مزیت‌های بزرگ وب پارسه در طراحی سایت صنعتی در مقوله عکاسی صنعتی است که با بروزترین ابزارهای عکاسی صنعتی از دوربین‌های مجهز و 360 درجه گرفته تا ساخت تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی و... با ارائه کیفیتی مثال زدنی در این مقوله به شما سرویس خواهد داد.

 

خبرنامه:

همانگونه که پیش‌تر گفته شد صرفه‌جویی در زمان، اولویت نخست تولید است، شما نیز در این اتوماسیون جذاب وب پارسه بدون آنکه دچار زحمتی بشوید، همواره شرکا و مشتریان و مخاطبین خود را مطلع از اهدافتان خواهید کرد؛ در این قسمت کاربران شما با اشتراک در خبرنامه ایمیلی شما می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند. این خود یک مزیت در جلب مشتری است.

 

تعریف محصولات در هر دسته

شما می‌توانید در بخش کاتالوگ محصولات به راحتی با قرار دادن آنها در دسته‌بندی‌های مد نظرتان، معرفی جامعی از کار و محصولتان را ارائه دهید، با این امکان شما می توانید یک فهرست بسیار عالی از مجموعه محصولات فروشگاه خود ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می شود.

 

تبلیغات 

قطعا شما نیز سایر رقبایتان خواهان افزایش سود هستید، پس نیازمند بهره جویی از علم تبلیغات خواهید بود؛ کیفیت شما نمی‌تواند به تنهایی برایتان تضمین فروش بیشتر و برندسازی ایجاد کند، بلکه شما باید در این زمینه با حضور در عرصه تبلیغات، خود را به جامعه هدفتان معرفی کنید. در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران روند سفارش و دریافت محصول را راحت‌تر می‌کند به این صورت که در پنل کاربر امکان درج کد پستی و آدرس و شماره تماس وجود دارد و کاربر می‌تواند همان آدرس را برای دریافت محصول تایید کند.

 

صدور فاکتور و پیش فاکتور

اگر کاربر محصولی را خرید و سفارش داد یک فاکتور محصول به جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش برای وی صادر شود.

 

طراحی و تنظیمات سئو 

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام محصولی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نظرات 

کاربران می توانند در مورد محصولات نظرات خود را بیان کنند و به کالاها امتیاز بدهند.

 

 ایجاد صفحات ، نوشته ها به صورت نامحدود

اگر کسب و کار شما ارتقا یابد مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و موارد زیادی به وب‌سایتتان اضافه کنید در این امر باید ذکر کنیم که شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های کم وب‌سایت خود را متناسب با کسب و کار خود گسترش دهید. می‌توانید صفحات با طراحی متفاوت و نوشته‌ها به صورت روزانه و هفتگی به میزان نامحدود و کاملا دلخواه شما به سایت خود اضافه کنید.

 

مدیریت محصولات

مدیریت محصولات به صورت کاملا شفاف و کنترل شده انجام می‌گیرد شما می توانید قیمت و تعداد کالاها را تغییر دهید. توضیحات مربوط به کالاها را ویرایش کنید. برای محصولات کد تعریف کنید، عکس محصولات را ویرایش کنید و ...

 

نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر استفاده از هوش مصنوعی در سایت است، هوش مصنوعی به‌مانند یک فروشنده همیشه آماده در سایت فروشگاهی عمل می‌کنند با زمان‌بندی و با مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

 مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از کالای مدنظر خود کسب کند، مطمئنا خرید موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود مشتری به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دیجیتال مارکتینگ

شرکت‌ها و مشاغل آزاد ناخواسته یا خود خواسته با ورود دیجیتال مارکتینگ، همزمان با گسترش فضای مجازی همراه شده‌اند، شما نیز می‌توانید از این علم ارزنده در کنار وب پارسه به اوج برسید؛ از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

 

امکانات طراحی سایت صنعتی در وب پارسه:

وبسایت و وب اپلیکیشن صنعتی به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود

از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی #C در کد نویسی بهره گرفته می‌شود

از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس نیز در UI سایت و اپلیکیشن استفاده می‌شود

کنترل پنل کاملا اختصاصی برای سایت طراحی و برنامه نویسی می‌شود

تعریف بی‌نهایت محصول بصورت ساده یا متغیر

دسته‌بندی و برچسب گذاری محصولات جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی محصول، مشخصات فنی

تعریف محصولات متغیر و گزینه‌های انتخابی گوناگون برای هر محصول …

قیمت گذاری محصولات و اعمال تخفیف بر روی هر محصول بصورت جداگانه و با قابلیت زمان‌بندی دوره‌ای

نمایش پرفروش‌ترین محصولات، محصولات ویژه، پیشنهادات ویژه، محصولات دارای تخفیف

عضویت آسان کاربران در سایت

صفحه اختصاصی برای هر برند یا فروشنده با امکانات کامل

مشاهده و انتخاب محصولات جهت افزودن به سبد خرید و یا حذف آنها

انتخاب روش‌های پرداخت گوناگون شامل کارت به کارت، پرداخت آنلاین و پرداخت در محل

انتخاب روش‌های گوناگون ارسال شامل، پست، تحویل در محل و پیک و ...

مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

استفاده از کوپن‌های تخفیف ارائه شده توسط سایت هنگام خرید

ارسال دیدگاه و امتیازدهی به هر محصول (نظرات افرادی که محصول را خریداری کرده و ...)

جستجو در محصولات براساس نام و دسته‌بندی‌های تعریف شده

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

موتور جستجوی هوشمند داخلی

امکان ثبت فروشنده

ارتباط امن SSL

منشور حقوق مصرف‌کنندگان

مدیریت سوالات متداول

امکان مقایسه محصولات

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

وبلاگ پیشرفته

و ...

 

پنل مدیریت سایت صنعتی در وب پارسه:

قابلیت مدیریت روش‌های حمل و نقل محصولات

قابلیت تعیین مالیات برای محصولات شامل مقدار ثابت یا ارزش افزوده

امکان گزارش گیری بر اساس روش‌های مختلف: گزارش گیری نوع محصول، دسته‌بندی، بازه زمانی، فروش، تخفیف‌ها

مدیریت موجودی کالا‌ها و غیرفعال کردن خرید برای کالاهای تمام شده

اخطار و ارسال ایمیل و به مدیر سایت در صورت پایان یافتن موجودی هر کالا

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت 

قابلیت مدیریت و تعریف کوپن‌های تخفیف مانند درصد تخفیف، میزان تخفیف، ارسال رایگان در شرایطی مانند حداقل میزان خرید مشتری، بازه‌های زمانی مشخص و مناسبت ها، دسته‌بندی خاصی از محصولات و یا کدهای عمومی همراه با ایجاد محدودیت استفاده ، تعداد ، کاربران ، تاریخ و...

سیستم مدیریت درگاه‌های پرداخت بانکی

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت با امکان تغییر در وضعیت سفارش‌ها

 

وب پارسه  با استفاده از ظرفیت نامحدود و توانمندی بالای خود و همچنین روزمه‌ای درخشان، در طراحی سایت صنعتی، تا آخرین لحظه رسیدن به موفقیت و هدف شما، در کنارتان خواهد ایستاد و پله‌ای ارزشمند را برای ترقی و رشد صنعت و کسب و کار شما خواهد ساخت.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
 
سوالات متداول در خصوص طراحی سایت صنعتی:

 

1- قیمت طراحی سایت صنعتی چقدر است؟
قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت بدون درنظر گرفتن خدمات سئو، بین 15 تا 25 میلیون تومان است.

 

2- قیمت طراحی سایت صنعتی چگونه محاسبه می‌شود؟
امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت صنعتی تعیین‌کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

3- سایت فروش محصولات صنعتی با چه زبانی نوشته می‌شود؟
سایت صنعتی  که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

4- در طراحی سایت صنعتی از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟
تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب در طراحی سایت صنعتی  استفاده می‌شود. بطور مثال از HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارت در برنامه نویسی و همچنین از SQL Server به عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

5- طراحی و پیاده سازی سایت فروش لوازم صنعتی چقدر طول می‌کشد؟
تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت صنعتی 25 روز است، اما بین 15 تا 20 روز پروژه آماده تحویل است.

 

6- آیا برای سایت  صنعتی، سئو هم انجام می‌دهید؟
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت صنعتی است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

7- آیا تولید محتوا برای سایت صنعتی هم انجام می‌دهید؟
یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت صنعتی  به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

8- طراحی سایت صنعتی با وردپرس هم انجام می‌دهید؟
خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت صنعتی ، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

9- چرا باید سایت صنعتی  بصورت اختصاصی برنامه نویسی شود؟
امکانات سایت و نوع سایت صنعتی به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت صنعتی حرفه‌ای و قدرتمند، برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

10- هزینه سئو سایت صنعتی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟
با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، دو میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

11- پشتیبانی سایت صنعتی به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟
پشتیبانی سایت صنعتی در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- آیا محدودیتی در سفارش امکانات طراحی سایت صنعتی وجود دارد؟
گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت صنعتی  وجود ندارد.

 

13- مراحل سفارش و پیاده سازی سایت صنعتی در وب پارسه چگونه است؟
گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید.

  تگ‌ها: طراحی سایت طراحی سایت صنعتی سایت صنعتی صنعت وب سایت صنعتی
آخرین مطالب
طراحی سایت دامپزشکی
طراحی سایت دامپزشکی

امروزه استفاده از اینترنت محبوبیت زیادی بین جامعه پیدا کرده است و علاقه روزافزون خانواده های ایرانی به نگهداری حیوانات خانگی، محصولات و تولیدات دامی و مراقبتی حیوانات، جزء نیازهای اولیه می باشد. بنابراین، بهترین راهکار برای افزایش مشتری در این حوزه، داشتن سایت دامپزشکی است.

ارز دیجیتال در کدام کشورها قانونی است؟
ارز دیجیتال در کدام کشورها قانونی است؟

قوانین ارزهای دیجیتال در همه کشورها یکسان نیست. بعضی از کشورها ارزهای دیجیتال را قانونی می‌دانند، درحالی‌که بعضی دیگر به‌طور کامل آن را غیرقانونی اعلام کرده‌اند. اگر می‌خواهید با قانون ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف آشنا شوید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

طراحی سایت لوازم جانبی موبایل
طراحی سایت لوازم جانبی موبایل

راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی برای لوازم جانبی موبایل، می‌تواند یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد اینترنتی باشد. در این مقاله، به برخی از عوامل کلیدی برای راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی آنلاین برای فروش این نوع محصولات پرداخته ایم.

مشخصات و زمان عرضه گوشی وان پلاس ۱۲
مشخصات و زمان عرضه گوشی وان پلاس ۱۲

مشخصات فنی و زمان عرضه سری جدید گوشی وان پلاس توسط یوگش برار، یکی از افشاگران دنیای فناوری اعلام شده است.

پیشنهاد تولید محتوا با هوش مصنوعی Tako در تیک تاک
پیشنهاد تولید محتوا با هوش مصنوعی Tako در تیک تاک

Tako یک ابزار مجهز به هوش مصنوعی برای کمک به جستجو و اکتشاف در تیک‌تاک است. Tako برای کمک به کشف محتواهای سرگرم‌کننده و الهام بخش در تیک تاک طراحی شده است.

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی
طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی

با رشد و پیشرفت اینترنت و افزایش طراحی سایت های فروشگاهی آنلاین، به راحتی متوجه این موضوع می شویم که کسب و کارهای اینترنتی تا چه حد در بین مردم طرفدار پیدا کرده اند و باعث رونق کسب و کارهای مختلف شده است.

طراحی سایت فروش درب ضد سرقت
طراحی سایت فروش درب ضد سرقت

با توجه به رشد جمعیت، صنعت گسترده ساختمان‌سازی و مشغله‌های روزمره، همه مردم تمایل به داشتن خانه، ویلا، محل کار و یا مغازه‌ای امن و مطمئن دارند تا بتوانند از خانواده و دارایی‌هایشان به بهترین شکل مراقبت و محافظت کنند.

طراحی سایت فروش ساعت
طراحی سایت فروش ساعت

امروزه خرید ساعت به روشی آسان انجام می‌شود. دیگ نیازی به فروشگاه‌های بیرون نیست که برید مارک پیدا کنید. مشتری‌ها یا طرفداران ساعت مچی با خرید آنلاین راحت‌تر هستند و این باعث می‌شود فروش آنلاین یکی از گرم‌ترین بازارهای امروز باشد.

طراحی سایت فروش آنلاین لباس زنانه
طراحی سایت فروش آنلاین لباس زنانه

امروزه هر کسب و کاری به منظور توسعه بازار و برندسازی، نیاز به وب سایت دارد. ما برای شما، در طراحی سایت فروش لباس زنانه پیشنهاد ویژه ای داریم و قصد داریم در این خصوص مطالب مهمی را مطرح کنیم.

معروف ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت کارها
معروف ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت کارها

یکی از بهترین راه ها برای برنامه ریزی و رسیدن به نظم در کارهای روزمره، استفاده از اپلیکیشن های برنامه ریزی است. در ادامه مطلب چند اپلیکیشن کاربردی برای برنامه ریزی را به شما معرفی خواهیم کرد.

هوش مصنوعی مثل یک کودک یاد می گیرد
هوش مصنوعی مثل یک کودک یاد می گیرد

در این مقاله قصد داریم از بینش جدید در خصوص چگونگی یادگیری هوش مصنوعی صحبت کنیم.

طراحی سایت مدرسه فوتبال
طراحی سایت مدرسه فوتبال

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، روش های معرفی کسب و کارها از روش سنتی به روش نوین تغییر کرده است. یکی از این تکنولوژی ها که تأثیر زیادی در زندگی روزمره ما ایجاد کرده است، اینترنت است. اگر شما به دنبال تأسیس مدرسه فوتبال هستید یا اکنون صاحب آن می‌باشید، امروزه حضور قدرتمند شما در فضای مجازی برای معرفی خدماتتان، امری لازم و ضروری است.

طراحی سایت فروش قطعات خودرو
طراحی سایت فروش قطعات خودرو

شاید تعجب کنید اگر بدانید عبارت “لوازم یدکی” بیش از ۱۵۰۰۰ بار ماهانه در گوگل سرچ می شود. جست جوهایی که عمدتاً منجر به خرید نیز می شود. اگر شما در حیطه لوازم یدکی خودرو فعالیت می کنید به راحتی می توانید با طراحی سایت لوازم یدکی، کسب و کارتان را رونق دهید و تعداد بسیار زیادی از این افراد را به مشتری های سایتتان تبدیل کنید.

مقالات مرتبط
طراحی سایت دامپزشکی
طراحی سایت دامپزشکی

امروزه استفاده از اینترنت محبوبیت زیادی بین جامعه پیدا کرده است و علاقه روزافزون خانواده های ایرانی به نگهداری حیوانات خانگی، محصولات و تولیدات دامی و مراقبتی حیوانات، جزء نیازهای اولیه می باشد. بنابراین، بهترین راهکار برای افزایش مشتری در این حوزه، داشتن سایت دامپزشکی است.

ارز دیجیتال در کدام کشورها قانونی است؟
ارز دیجیتال در کدام کشورها قانونی است؟

قوانین ارزهای دیجیتال در همه کشورها یکسان نیست. بعضی از کشورها ارزهای دیجیتال را قانونی می‌دانند، درحالی‌که بعضی دیگر به‌طور کامل آن را غیرقانونی اعلام کرده‌اند. اگر می‌خواهید با قانون ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف آشنا شوید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

طراحی سایت لوازم جانبی موبایل
طراحی سایت لوازم جانبی موبایل

راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی برای لوازم جانبی موبایل، می‌تواند یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد اینترنتی باشد. در این مقاله، به برخی از عوامل کلیدی برای راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی آنلاین برای فروش این نوع محصولات پرداخته ایم.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، میدان‌ فاطمی(جهاد)، ساختمان چهلستون، طبقه دوم، پلاک 203

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶