طراحی سایت باشگاه ورزشی

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت باشگاه ورزشی

مسئله زیبایی و تناسب اندام اکنون تبدیل به یکی از دغدغه‌های اصلی جامعه امروز شده و به دنبال آن باشگاه‌های ورزشی به نسبت گذشته، حضور پر شماری در هر محله و شهر پیدا کرده‌اند.

ورزش همیشه یکی از علاقه‌مندی‌های اصلی جوانان و میانسالان و حتی کهنسالان بوده است، مسئله‌ای که آمیخته شده با سلامتی افراد بوده و سوای بر مقوله تناسب اندام، روحیه و نشاط دو چندانی را به افراد هدیه کرده تا بدین ترتیب شاهد حضور چند برابری اقشار مختلف جامعه در باشگاه‌های ورزشی باشیم، به شکلی که امروز صاحبان باشگاه‌های ورزشی سود کلانی را از راه‌اندازی باشگاه‌های ورزشی بدست آورده‌اند و خواهان تداوم رشد درآمدی خود هستند؛ اما این اتفاق در اغلب موارد با ریزش مشتریان باشگاه‌ها روبرو می‌شود و گاها زیان‌های سنگینی را متوجه صاحبان این مشاغل می‌سازد.

 

امروزه نمی‌توان تنها با یک تابلو پر زرق و برق و بزرگ، و پخش تراکت در محل فعالیت خود در راستای تبلیغات و آگاهی رسانی به افراد نزدیک محل فعالیت، مشتری جذب کرد؛ چرا که عملا این روش جز سوزاندن هزینه هیچ عایدی ندارد و در ازای آن باید به سراغ روش‌های تازه‌تر و موفق و تضمین‌شده همانند طراحی سایت باشگاه ورزشی رفت؛ تصمیمی که می‌تواند آینده کاری شما را دچار تحول بزرگ و غیرقابل باوری کند.

 

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

طراحی سایت باشگاه ورزشی، به تنهایی خواهد توانست بخش عمده‌ای از زیان‌های صاحبان این مشاغل را که در محدودیت‌های کرونایی متحمل شدند، جبران نماید و دری تازه را برای افزایش درآمد و جذب مشتری به سوی شما باز کند، چرا که بدین ترتیب شما و سایت باشگاه ورزشی شما، نه تنها همیشه در دسترس، بلکه در دسترس افرادی تازه از سایر محله‌های شهر خواهد بود.

 


   ما در گروه  وب پارسه با ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شما هستیم، جهت آشنایی با خدمات ما در حوزه مدیریت محتوای اینستاگرام  با این شماره 02188954969  یا 09190973446 تماس بگیرید.  


 

طراحی سایت  باشگاه ورزشی برای باشگاه‌داران:

باشگاه‌های ورزشی با هزینه‌های سنگین و گزاف راه‌اندازی می‌شوند، شما در هر رشته ورزشی، اعم از بدنسازی، کاراته، جودو، سوارکاری، فوتبال، کشتی، دفاع شخصی، شمشیربازی، بوکس و ...، به هیچ وجه به تنهایی قادر نخواهید بود تا درآمد خود را  با رشد روبرو کنید؛ چرا که پس از گذشت دوره زمانی کوتاه، شما به ناگهان با ریزش مخاطب به دلایل گوناگون روبرو خواهید شد و پس از آن دیگر نخواهید توانست تا ورزشکاران تازه‌ای را ترغیب به حضور در باشگاه ورزشی خود کنید؛ مگر آنکه شما با طراحی سایت باشگاه ورزشی، بتوانید حضور فعال خود را در دریای اینترنت به ثبت برسانید! البته این اتفاق رقم نخواهد خورد مگر آنکه شما از تکنیک‌های سئو بهره برده باشید، که این امر نیز یکی از تخصص‌های اصلی وب پارسه است.

 

چرا باید  برای باشگاه ورزشی خود، سایت داشته باشیم؟

تجربه دریافت شده و تحقیقات میدانی متخصصین وب پارسه می‌گوید پس از گذشت دوره سه ماهه از فعالیت شما، به یکباره رشد جذب مشتری و شاگرد برای شما دچار توقف طولانی مدتی خواهد شد؛ اما جای نگرانی نیست، چرا که با طراحی سایت باشگاه، شما می‌توانید از این اتفاق بد جلوگیری کنید و برای خود و کسب و کارتان اعتبار و جان تازه‌ای را بدست بیاورید؛ طراحی سایت باشگاه ورزشی شما را همیشه در دسترس افراد جویای ورزش و فعال و گمراه در انتخاب باشگاه قرار می‌دهد تا آنها با چند کلیک ساده اینترنتی و البته روش‌های خاص و قدرتمند متخصصین وب پارسه، تبدیل به مشتری و درآمد برای شما بشوند.

 

به طور مثال در روزهایی که انتشار ویروس کرونا، بسیاری از باشگاه را به تعطیلی بلند مدت وادار کرد، بسیاری از افراد که هیچ سابقه ورزشی نداشتند، برای تقویت روحیه خود، روی به ورزش آوردند، تحقیقات بخش آماری ثابت کرد که بیش از 74 درصد این افراد، با جست و جو در گوگل، باشگاه ورزشی خود را انتخاب کردند، چرا که آنها برای صرفه جویی در زمان و البته خطر کمتر ابتلا به کرونا، حاضر نبودند که به کوچه و خیابان بیایند و به باشگاه‌ها سرک بکشند! در آن سو مشتریان دائم باشگاه‌ها نیازمند راه ارتباطی با باشگاه خود بودند، در این بین بسیاری از افراد پس از بازگشایی دوباره باشگاه‌ها، بی خبر از این اتفاق برای مدت‌ها به دور از فعالیت ماندند، چرا که آنها مراجعی رسمی را برای دریافت اعلان اخبار از سوی باشگاه خود نداشتند و در این بین باشگاه‌هایی که وب سایت باشگاه ورزشی داشتند، توانستند با فعالیت در این فضا، حتی مشتریان سایر باشگاه‌های بدون وب سایت را جذب کنند! 

 

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

ویژگی‌های طراحی سایت باشگاه ورزشی در گروه متخصصین وب پارسه:

 

طراحی پنل مدیریت و فروشگاه:

شما برای مدیریت محتوا و اتفاقات دلخواه درون وبسایت ورزشی خود، نیازمند پنل خواهید بود تا بتوانید تغییرات مدنظر را اعمال کنید و حتی مکمل‌ها و لوازم ورزشی خود را سوای بر شاگردان خود، به سایر علاقمندان معرفی و بفروشید؛ در این قسمت می‌توانید وب‌سایت خود را مدیریت نمایید محصولات را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید و فروش و میزان موجودی محصولات را ببینید و …

 

عکاسی ورزشی:

یکی از مزیت‌های بزرگ وب پارسه در طراحی سایت باشگاه ورزشی در مقوله عکاسی ورزشی است که با بروزترین ابزارهای عکاسی ورزشی از دوربین‌های مجهز و 360 درجه گرفته تا ساخت تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی و... با ارائه کیفیتی مثال زدنی در این مقوله به شما سرویس خواهد داد تا شما وب سایتی متفاوت و جذاب داشته باشید.

 

خبرنامه:

همانگونه که پیش‌تر گفته شد صرفه‌جویی در زمان، اولویت نخست تولید است، شما نیز در این اتوماسیون جذاب وب پارسه بدون آنکه دچار زحمتی بشوید، همواره شرکا و مشتریان و مخاطبین خود را مطلع از اهدافتان خواهید کرد؛ در این قسمت کاربران شما با اشتراک در خبرنامه ایمیلی شما می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند. این خود یک مزیت در جلب مشتری است.

 

تعریف محصولات در هر دسته

شما می‌توانید در بخش کاتالوگ محصولات به راحتی با قرار دادن آنها در دسته‌بندی‌های مد نظرتان، معرفی جامعی از کار و محصولتان را ارائه دهید، با این امکان شما می توانید یک فهرست بسیار عالی از مجموعه محصولات فروشگاه خود ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می شود.

 

تبلیغات 

قطعا شما نیز همانند سایر رقبایتان خواهان افزایش درآمد و جذب تعداد زیادی از شاگردان هستید، پس نیازمند بهره جویی از علم تبلیغات خواهید بود؛ کیفیت شما نمی‌تواند به تنهایی برایتان تضمین جذب شاگرد بیشتر و برندسازی ایجاد کند، بلکه شما باید در این زمینه با حضور در عرصه تبلیغات، خود را به جامعه هدفتان معرفی کنید. در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران روند سفارش و دریافت محصول را راحت‌تر می‌کند به این صورت که در پنل کاربر امکان درج کد پستی و آدرس و شماره تماس وجود دارد و کاربر می‌تواند همان آدرس را برای دریافت محصول تایید کند که این امر برای صاحبان باشگاه‌های ورزشی دارای اهمیت فراوانی است تا بدین شکل بتوانند اعضای باشگاه را ثبت نام و مدیریت کنند.

 

صدور فاکتور و پیش فاکتور

اگر کاربر محصولی را خرید و سفارش داد یک فاکتور محصول به جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش برای وی صادر شود.

 

طراحی و تنظیمات سئو 

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام محصولی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نظرات 

کاربران می توانند در مورد محصولات نظرات خود را بیان کنند و به کالاها امتیاز بدهند.

 

 ایجاد صفحات ، نوشته ها به صورت نامحدود

اگر کسب و کار شما ارتقا یابد مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و موارد زیادی به وب‌سایتتان اضافه کنید در این امر باید ذکر کنیم که شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های کم وب‌سایت خود را متناسب با کسب و کار خود گسترش دهید. می‌توانید صفحات با طراحی متفاوت و نوشته‌ها به صورت روزانه و هفتگی به میزان نامحدود و کاملا دلخواه شما به سایت خود اضافه کنید.

 

مدیریت محصولات

مدیریت محصولات به صورت کاملا شفاف و کنترل شده انجام می‌گیرد شما می توانید قیمت و تعداد کالاها را تغییر دهید. توضیحات مربوط به کالاها را ویرایش کنید. برای محصولات کد تعریف کنید، عکس محصولات را ویرایش کنید و ...

 

نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر استفاده از هوش مصنوعی در سایت است، هوش مصنوعی به‌مانند یک فروشنده همیشه آماده در سایت فروشگاهی عمل می‌کنند با زمان‌بندی و با مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

 مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از  باشگاه ورزشی و کالای مدنظر خود همانند لوازم ورزشی و مکمل‌های غذایی کسب کند، مطمئنا خرید موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود مشتری به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دیجیتال مارکتینگ

باشگاه‌های ورزشی برای رونق فعالیت خود، شدیدا نیازمند استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ هستند تا بتوانند خود را به علاقمندان رشته‌های مختلف معرفی و گوی سبقت را از رقبا بربایند؛ از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
 
امکانات طراحی سایت باشگاه ورزشی در وب پارسه:

وبسایت و وب اپلیکیشن ورزشی به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود

از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی #C در کد نویسی بهره گرفته می‌شود

از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس نیز در UI سایت و اپلیکیشن استفاده می‌شود

کنترل پنل کاملا اختصاصی برای سایت طراحی و برنامه نویسی می‌شود

تعریف بی‌نهایت محصول بصورت ساده یا متغیر

دسته‌بندی و برچسب گذاری محصولات جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی محصول، مشخصات فنی

تعریف محصولات متغیر و گزینه‌های انتخابی گوناگون برای هر محصول …

قیمت گذاری محصولات و اعمال تخفیف بر روی هر محصول بصورت جداگانه و با قابلیت زمان‌بندی دوره‌ای

نمایش پرفروش‌ترین محصولات، محصولات ویژه، پیشنهادات ویژه، محصولات دارای تخفیف

عضویت آسان کاربران در سایت

صفحه اختصاصی برای هر برند یا فروشنده با امکانات کامل

مشاهده و انتخاب محصولات جهت افزودن به سبد خرید و یا حذف آنها

انتخاب روش‌های پرداخت گوناگون شامل کارت به کارت، پرداخت آنلاین و پرداخت در محل

انتخاب روش‌های گوناگون ارسال شامل، پست، تحویل در محل و پیک و ...

مشاهده و پیگیری ثبت نام و خرید‌های انجام شده در سایت

استفاده از کوپن‌های تخفیف ارائه شده توسط سایت هنگام خرید

ارسال دیدگاه و امتیازدهی به هر محصول (نظرات افرادی که محصول را خریداری کرده و ...)

جستجو در محصولات براساس نام و دسته‌بندی‌های تعریف شده

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

موتور جستجوی هوشمند داخلی

امکان ثبت فروشنده

ارتباط امن SSL

منشور حقوق مصرف‌کنندگان

مدیریت سوالات متداول

امکان مقایسه محصولات

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

وبلاگ پیشرفته

و ...

 

پنل مدیریت سایت باشکاه ورزشی در وب پارسه:

قابلیت مدیریت روش‌های حمل و نقل محصولات ورزشی

قابلیت تعیین مالیات برای محصولات شامل مقدار ثابت یا ارزش افزوده

امکان گزارش گیری بر اساس روش‌های مختلف: گزارش گیری نوع محصول، دسته‌بندی، بازه زمانی، فروش، تخفیف‌ها

مدیریت موجودی کالا‌ها و غیرفعال کردن خرید برای کالاهای تمام شده

اخطار و ارسال ایمیل و به مدیر سایت در صورت پایان یافتن موجودی هر کالا

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت 

قابلیت مدیریت و تعریف کوپن‌های تخفیف مانند درصد تخفیف، میزان تخفیف، ارسال رایگان در شرایطی مانند حداقل میزان خرید مشتری، بازه‌های زمانی مشخص و مناسبت ها، دسته‌بندی خاصی از محصولات و یا کدهای عمومی همراه با ایجاد محدودیت استفاده ، تعداد ، کاربران ، تاریخ و...

سیستم مدیریت درگاه‌های پرداخت بانکی

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت با امکان تغییر در وضعیت سفارش‌ها

 

نمونه طراحی سایت باشگاه ورزشی:

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

برترین باشگاه‌های ورزشی:

باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی

 

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت باشگاه ورزشی:

 

1- قیمت طراحی سایت باشگاه ورزشی چقدر است؟
قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت باشگاه ورزشی بدون درنظر گرفتن خدمات سئو، بین 15 تا 25 میلیون تومان است.

 

2- قیمت طراحی سایت ورزشی چگونه محاسبه می‌شود؟
امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت باشگاه ورزشی تعیین‌کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

3- سایت فروش محصولات باشگاه ورزشی با چه زبانی نوشته می‌شود؟
سایت ورزشی که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

4- در طراحی سایت ورزشی از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟
تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب در طراحی سایت باشگاه ورزشی استفاده می‌شود. بطور مثال از HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارت در برنامه نویسی و همچنین از SQL Server به عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

5- طراحی و پیاده سازی سایت فروش لوازم ورزشی چقدر طول می‌کشد؟
تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت باشگاه ورزشی 25 روز است، اما بین 15 تا 20 روز پروژه آماده تحویل است.

 

6- آیا برای سایت  ورزشی ، سئو هم انجام می‌دهید؟
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت باشگاه ورزشی است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

7- آیا تولید محتوا برای سایت باشگاه ورزشی هم انجام می‌دهید؟
یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت باشگاه ورزشی به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

8- طراحی سایت ورزشی با وردپرس هم انجام می‌دهید؟
خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت باشگاه ورزشی ، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

9- چرا باید سایت ورزشی بصورت اختصاصی برنامه نویسی شود؟
امکانات سایت و نوع سایت صنعتی به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت باشگاه ورزشی حرفه‌ای و قدرتمند، برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

10- هزینه سئو سایت ورزشی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟
با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، دو میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

11- پشتیبانی سایت باشگاه ورزشی به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟
پشتیبانی سایت ورزشی در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- آیا محدودیتی در سفارش امکانات طراحی سایت باشگاه ورزشی وجود دارد؟
گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت ورزشی وجود ندارد.

 

13- مراحل سفارش و پیاده سازی سایت باشگاه ورزشی در وب پارسه چگونه است؟
گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید.

 

 تگ‌ها: طراحی سایت طراحی سایت ورزشی طراحی سایت باشگاه ورزشی سایت باشگاه ورزشی وب سایت باشگاه ورزشی باشگاه ورزشی
آخرین مطالب
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال

رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال ۹۷ با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده است.

طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟
طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟

محصول می‌تواند علاوه بر کالای فیزیکی، خدمت و یا محصول دیجیتال نیز باشد. سایت و اپلیکشن را می‌توان نمونه‌ای از محصولات دیجیتال دانست.

 نحوه ساخت صفحات AMP سایت
نحوه ساخت صفحات AMP سایت

AMP یک پروژه سرعت بخشیدن به صفحات موبایل است که توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی می‌شود.

تفاوت طراح و توسعه دهنده وب چیست؟
تفاوت طراح و توسعه دهنده وب چیست؟

مسئلۀ اصلی در ایجاد و راه اندازی سایت این است که از بین یک توسعه دهنده وب‌ سایت و یک طراح سایت کدام را استخدام کنید؟

پایان بخش ویدئو در بازار
پایان بخش ویدئو در بازار

بازار تصمیم گرفته فعالیت بخش ویدئوی خود را تا آبان ماه امسال پایان دهد تا بیشتر بر روی ارائه خدمات و توسعه محصولات فروشگاه اپلیکشین تمرکز کند.

کاردانو، ارز دیجیتال نوظهوری برای سرمایه گذاری
کاردانو، ارز دیجیتال نوظهوری برای سرمایه گذاری

این کوین نوپا توانسته بسیاری از سرمایه‌گذاران را مجاب به خرید و فروش کند تا شاهد افزایش تاریخی ارزش این ارز دیجیتال باشیم.

کمک خیریه‌های آمریکایی با ارز دیجیتال به شهروندان افغانستان
کمک خیریه‌های آمریکایی با ارز دیجیتال به شهروندان افغانستان

اوضاع نابسمان و بسیار دردناک این روزهای افغاانستان باعث شده تا تکنولوژی و ارزهای دیجیتال نیز وارد میدان برای کمک به پناهجویان افغان شوند.

طراحی سایت فروشگاهی و دریافت گواهی اینماد
طراحی سایت فروشگاهی و دریافت گواهی اینماد

فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی الزامی بسیار سود‌ده است که در کنار آن می‌بایست حتماً نشان اینماد را دریافت کرد.

دوج کوین باز هم پر و بال گرفت؛ بهترین کوین برای پرداخت!
دوج کوین باز هم پر و بال گرفت؛ بهترین کوین برای پرداخت!

ایلان ماسک باز هم به تمجید از دوج کوین پرداخته و امنیت این کوین را برای پرداخت تضمین کرده است.

لایت کوین چیست؟
لایت کوین چیست؟

علاقمندان به رمز ارزها این روزها گرایش خاصی به سوی لایت کوین پیدا کرده‌اند تا این ارز دیجیتال نیز بیش از پیش مشهور شود.

پای لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به بازار ارز دیجیتال باز شد
پای لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به بازار ارز دیجیتال باز شد

انتقال جنجالی لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن سر و صدای فراوانی را در دنیای رسانه به پا کرد، اتفاقی که بدون ارز دیجیتال هرگز امکان پذیر نبود.

سرور مجازی یا VPS چیست؟ توضیح به زبان ساده
سرور مجازی یا VPS چیست؟ توضیح به زبان ساده

همواره شما برای راه‌اندازی سایت خود، نیازمند آن هستید که از میزبان وب یا هاست استفاده کنید.

انواع CMS کدامند؟ هر سیستم مدیریت محتوا برای چه کاری مناسب است؟
انواع CMS کدامند؟ هر سیستم مدیریت محتوا برای چه کاری مناسب است؟

سیستم مدیریت محتواهای فراوانی وجود دارند که هرکدام برای طراحی سایت ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

مقالات مرتبط
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال

رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال ۹۷ با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده است.

طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟
طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟

محصول می‌تواند علاوه بر کالای فیزیکی، خدمت و یا محصول دیجیتال نیز باشد. سایت و اپلیکشن را می‌توان نمونه‌ای از محصولات دیجیتال دانست.

 نحوه ساخت صفحات AMP سایت
نحوه ساخت صفحات AMP سایت

AMP یک پروژه سرعت بخشیدن به صفحات موبایل است که توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی می‌شود.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، میدان‌ فاطمی(جهاد)، ساختمان چهلستون، طبقه دوم، پلاک 203

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶