طراحی سایت مراکز آموزشی

سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

طراحی سایت مراکز آموزشی

بسیاری از مراکز آموزشی و مدارس نیز اکنون بسیاری از خدمات خود را برای تسریع در روند امور به صورت آنلاین و از طریق وبسایت‌ها به پیش می‌برند.

مدرسه‌ها و مراکز آموزشی از دیرباز با جمع کثیری از مراجعین برای دریافت خدمات روبرو بوده‌اند، از ثبت نام گرفته تا استفاده از دوره‌های آموزشی و حضور در کلاس‌های فوق العاده، در تمامی طیف سنین کار علاقمندان فراوانی را داشته که هرساله به تعداد آنها در صف طولانی دریافت خدمات افزوده می‌شود؛ از همین رو با طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی، بسیاری از صاحبان این مراکز به کسب و کار خود سرعت و دقت بیشتری بخشیده‌اند تا بدین شکل بتوانند به درخواست‌های بیشتری از سوی مراجعین پاسخ بدهند. 

 


   ما در گروه  وب پارسه با ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شما هستیم، جهت آشنایی با خدمات ما در حوزه مدیریت محتوای اینستاگرام  با این شماره 02188954969  یا 09190973446 تماس بگیرید.  


 

طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی باعث شده تا در سالیان اخیر  روش‌ تدریس آنلاین و در اختیار قرار دادن کلاس‌های آموزشی به صورت غیر حضوری برای دانشجویان و دانش آموزان، رواج گسترده‌ای بیابد و رضایت بسیار بیشتری را نسبت به روش ‌های تدریس سابق در بر داشته باشد، چرا که در این روش افراد خواهند توانست در زمان و مکان دلخواه با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا به آموزش بپردازند و در سمت مقابل آموزش دهنده نیز  از این فرصت بهره کافی را خواهد برد تا با ظرفیت کمتر و یا حتی صفر به صورت حضوری با طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی، دوره‌های خود را برگزار و از بسیاری از هزینه‌های خود بکاهد.

 

طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی

 

طراحی سایت و اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی:

در طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی، تلاش می‌شود تا تمامی ابزارهای لازم برای ارائه دروس و مطالب آموزشی چه به صورت ویدیویی یا متنی در اختیار دانشجو یا دانش آموز قرار بگیرد و تمامی جوانب استاندارد آموزش برای ارائه یک پلتفرم استاندارد آموزشی با طراحی سایت مدرسه رعایت شود؛ طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی گزینه‌ای خواهد بود تا به‌ وسیله آن بتوانید بسیاری از موانع آموزشی خود را در زمان اپیدمی ویروس کرونا از پیش رو بردارید و حتی قدرتمندتر از گذشته کار خود را ارتقاء بدهید.

 

چرا باید برای آموزشگاه و مدرسه خود، سایت داشته باشیم؟

امروزه بیشتر دانشجویان و دانش آموزان و حتی خانواده‌های آنها روی به مراکزی می‌آورند که با آن در فضای اینترنت آشنا شوند و به تعبیری دیگر باید گفت دست برنده با آن دسته از افرادی است که برای مرکز آموزشی خود اعتباری بروز خریده باشند و کیفیت خدمات دهی را به صورت آنلاین به چاشنی کار، با طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی اضافه کرده باشند، پس به هیچ عنوان از مزیت طراحی سایت مدرسه غافل نشوید، چرا که اگر از این ابزار برخوردار نیستید، همین حالا نیز از سایر رقبا عقب هستید! 

 

طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی

 

ویژگی‌های طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی در گروه متخصصین وب پارسه:

 

طراحی پنل مدیریت :

در طراحی سایت مدرسه، پنل مدیریت برای شما نقشی ارزشمند را ایفا خواهد کرد، چرا که با آن قادر خواهید بود تا به تمامی خدمات و سرویس‌های مدرسه و آموزشگاه خود دسترسی و در آن تغییرات اعمال نمایید؛ در این قسمت می‌توانید آموزشگاه خود را مدیریت نمایید دروس آموزشی را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید و حضور دانجشویان و تعداد ثبت نام دانشجویان در کلاس‌ها را ببینید و …

 

خبرنامه:

شما با در اختیار داشتن این ویژگی می‌توانید به دانشجویان خود اطلاعیه‌های جدید را ارسال کنید و از کاربر آفلاین خود، کاربری همیشه آنلاین بسازید! در این قسمت کاربران شما با اشتراک در خبرنامه ایمیلی شما می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند. این خود یک مزیت در جلب مشتری است.

 

تعریف درس‌های آموزشی در هر دسته

شما قطعاً نیازمند آن خواهید بود تا دروس آموزشی مجموعه خود را به صورت منظم در دسته‌بندی ویژه به مخاطب ارائه بدهید، وب پارسه در طراحی سایت مدرسه، با تعریف دسته‌بندی‌های دلخواه شما این نظم را پدید خواهد آورد، با این امکان شما می توانید یک فهرست بسیار عالی از مجموعه محصولات فروشگاه خود ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می شود.

 

تبلیغات 

در این بخش شما قادر خواهید بود تا سوای بر درآمد روتین از طریق دانشجویان، از راهی تازه نیز کسب درآمد کنید؛ در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران روند سفارش و دریافت دوره آموزشی فیزیکی یا کتاب را راحت‌تر می‌کند به این صورت که در پنل کاربر امکان درج کد پستی و آدرس و شماره تماس وجود دارد و کاربر می‌تواند همان آدرس را برای دریافت محصول تایید کند، سوای بر این کاربر با ثبت نام و پرداخت هزینه لازم برای استفاده از کلاس‌ها می‌تواند به محتوای ارائه شده نیز دسترسی پیدا کند.

 

صدور فاکتور و پیش فاکتور

اگر کاربر محصولی را خرید و سفارش داد یک فاکتور محصول به جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش برای وی صادر شود.

 

طراحی و تنظیمات سئو 

بهینه‌سازی سئو وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام دوره آموزشی یا درسی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نظرات 

در این بخش شما قادر خواهید بود تا نظرات دانشجویان را نسبت به کم و کیفی کار را مشاهده کنید؛ کاربران می توانند در مورد دوره‌ها و کتب نظرات خود را بیان کنند و به دوره‌ها امتیاز بدهند.

 

 ایجاد صفحات ، نوشته ها به صورت نامحدود

اگر کسب و کار شما ارتقا یابد مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و موارد زیادی به وب‌سایتتان اضافه کنید در این امر باید ذکر کنیم که شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های کم وب‌سایت خود را متناسب با کسب و کار خود گسترش دهید. می‌توانید صفحات با طراحی متفاوت و نوشته‌ها به صورت روزانه و هفتگی به میزان نامحدود و کاملا دلخواه شما به سایت خود اضافه کنید.

 

مدیریت درس‌ها

مدیریت دروس به صورت کاملا شفاف و کنترل شده انجام می‌گیرد شما می توانید قیمت و تعداد درس‌های آموزشی را تغییر دهید. توضیحات مربوط به درس را ویرایش کنید. برای درس‌ها کد تعریف کنید، عکس درس‌ها را ویرایش کنید و ...

 

ایجاد پروفایل استاد

برای آنکه بتوانید استادان ویژه را به دانشجویان معرفی و تعداد ظرفیت کلاس‌ها را به آنها معرفی کنید، این یک مزیت مهم است که هر استاد پروفایل خود را داشته باشد تا بدین شکل دانشجو بتواند ضمن ثبت نام در دوره‌های استاد، به محتوای کلاس‌های وی دسترسی داشته باشد.

 

نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر استفاده از هوش مصنوعی در سایت است، هوش مصنوعی به‌مانند یک فروشنده همیشه آماده در سایت فروشگاهی عمل می‌کنند با زمان‌بندی و با مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

 مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از کالای مدنظر خود کسب کند، مطمئنا خرید موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود مشتری به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دیجیتال مارکتینگ

شرکت‌ها و مشاغل آزاد ناخواسته یا خود خواسته با ورود دیجیتال مارکتینگ، همزمان با گسترش فضای مجازی همراه شده‌اند، شما نیز می‌توانید از این علم ارزنده در کنار وب پارسه به اوج برسید؛ از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

موفقیت وب پارسه در طراحی اپلیکیشن آموزش آنلاین سکویا:

وب اپلیکیشن سکویا کوچینگ استاد محمود معظمی  از سوی گروه متخصصین وب پارسه در سال 98 راه‌اندازی شد و همچنان نیز پشتیبانی فنی می‌شود.

 

طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
امکانات طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی در وب پارسه:

وبسایت و وب اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود

از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی #C در کد نویسی بهره گرفته می‌شود

از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس نیز در UI سایت و اپلیکیشن استفاده می‌شود

کنترل پنل کاملا اختصاصی برای سایت طراحی و برنامه نویسی می‌شود

تعریف بی‌نهایت درس و دسته‌بندی آموزشی بصورت ساده یا متغیر

دسته‌بندی و برچسب گذاری درس‌های آموزش جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی درس‌ها، مشخصات فنی

تعریف درس‌های آموزشی متغیر و گزینه‌های انتخابی گوناگون برای هر درس…

قیمت گذاری دروس و اعمال تخفیف بر روی هر درس بصورت جداگانه و با قابلیت زمان‌بندی دوره‌ای

نمایش پرفروش‌ترین دوره‌های آموزشی، دوره‌های ویژه، پیشنهادات ویژه، دوره‌های دارای تخفیف

عضویت آسان کاربران در سایت

صفحه اختصاصی برای هر استاد یا آموزشگاه همکار با امکانات کامل

مشاهده و انتخاب دوره‌های آموزشی جهت افزودن به سبد خرید و یا حذف آنها

انتخاب روش‌های پرداخت گوناگون شامل کارت به کارت، پرداخت آنلاین

انتخاب روش‌های گوناگون ارسال پکیج آموزشی شامل، پست، تحویل در محل و پیک و ...

مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

استفاده از کوپن‌های تخفیف ارائه شده توسط سایت هنگام خرید

ارسال دیدگاه و امتیازدهی به هر دوره (نظرات افرادی که دوره را خریداری کرده و ...)

جستجو در دوره‌ها براساس نام و دسته‌بندی‌های تعریف شده

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

موتور جستجوی هوشمند داخلی

امکان ثبت فروشنده

ارتباط امن SSL

منشور حقوق مصرف‌کنندگان

مدیریت سوالات متداول

امکان مقایسه دوره‌ها 

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

وبلاگ پیشرفته

و ...

نمونه طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی:

طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی
سوالات متداول در خصوص طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی:

1- قیمت طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی چقدر است؟
برای اطلاع از قیمت دقیق و خدمات درخواستی متناسب با فعالیت شما، لازم است تا با متخصصین وب پارسه تماس بگیرید و از مشاوره متخصصین ما بهره ببرید.

 

2- قیمت طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی چگونه محاسبه می‌شود؟
امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی تعیین‌کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

3- سایت و اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی با چه زبانی نوشته می‌شود؟
سایت و اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

4- در طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی  از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟
تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب در طراحی سایت و اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی استفاده می‌شود. بطور مثال از HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارت در برنامه نویسی و همچنین از SQL Server به عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

5- طراحی و پیاده سازی سایت مدرسه چقدر طول می‌کشد؟
تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن مدرسه و مراکز آموزشی 25 روز است، اما بین 15 تا 20 روز پروژه آماده تحویل است.

 

6- آیا برای سایت مدرسه و مراکز آموزشی ، سئو هم انجام می‌دهید؟
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت مدرسه است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

7- آیا تولید محتوا برای سایت مدرسه و مراکز آموزشی هم انجام می‌دهید؟
یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت مدرسه و مراکز آموزشی به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

8- طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی با وردپرس هم انجام می‌دهید؟
خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت مدرسه و مراکز آموزشی، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

9- چرا باید سایت مدرسه و مراکز آموزشی  بصورت اختصاصی برنامه نویسی شود؟
امکانات سایت و نوع سایت مدرسه و مراکز آموزشی به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت مدرسه حرفه‌ای و قدرتمند، برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

10- هزینه سئو سایت مدرسه و مراکز آموزشی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟
با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، دو میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

11- پشتیبانی سایت مدرسه به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟
پشتیبانی سایت مدرسه در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- آیا محدودیتی در سفارش امکانات طراحی سایت مدرسه وجود دارد؟
گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت مدرسه و مراکز آموزشی وجود ندارد.

 

13- مراحل سفارش و پیاده سازی سایت مدرسه و مراکز آموزشی در وب پارسه چگونه است؟
گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید. 

 
 


تگ‌ها: طراحی سایت مدرسه و مراکز آموزشی طراحی سایت مدرسه طراحی سایت مراکز آموزشی طراحی وبسایت مدرسه سایت مدرسه سایت مراکز آموزشی
آخرین مطالب
مزایای طراحی سایت برای آهن فروش ها
مزایای طراحی سایت برای آهن فروش ها

وب‌سایت‌ها فرصت‌های بی‌شماری را در اختیار آهن فروش‌ها قرار می‌دهند که در نهایت منجر به رشد و شکوفایی این کسب‌وکار می‌شود.

طراحی سایت فروش مبلمان
طراحی سایت فروش مبلمان

امروزه حضور قدرتمند در فضای مجازی یکی از الزامات فروشندگان است تا همیشه در مقابل دیدگان مشتریان جدید باشند.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

چرخه اقتصاد هر کشوری در گرو صنعت آن است؛ هرچه صنعت کشور موفق‌ تر و پرسود باشد، سایر سطوح مشاغل نیز به تبعیت از آن رشد بیشتری را خواهند داشت.

طراحی سایت لباس زنانه
طراحی سایت لباس زنانه

امروزه باتوجه به افزایش استفاده از اینترنت، هر کسب و کاری به منظور توسعه بازار و برندسازی، نیاز به سایت دارد.

قیمت احتمالی گلکسی رینگ
قیمت احتمالی گلکسی رینگ

گلکسی رینگ سامسونگ ظاهراً با قیمتی بین 300 تا 350 دلار و اشتراک ماهانه کمتر از 10 دلار عرضه می‌شود.

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها
اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها

وب ‌سایت حکم خانه شما در دنیای آنلاین را دارد و این امکان را می‌دهد تا به طیف گسترده‌ای از مخاطبان دسترسی پیدا کنید.

تولید محتوا برای وب سایت های آموزشی
تولید محتوا برای وب سایت های آموزشی

تولید محتوای باکیفیت و جذاب برای وب‌سایت‌های آموزشی، نقشی اساسی در جذب و حفظ مخاطبان و ارتقای سطح یادگیری آن‌ها ایفا می‌کند.

ویژگی‌های هوش مصنوعی در آپدیت iOS 18
ویژگی‌های هوش مصنوعی در آپدیت iOS 18

در آپدیت آینده iOS 18 احتمالاً شاهد قابلیت‌های هوش مصنوعی مانند خلاصه‌سازی نوتیفیکیشن‌ها و بهبود ویژگی‌های سیری با رویکردی به نام «هوش فعال» خواهیم بودیم.

طراحی سایت داروخانه
طراحی سایت داروخانه

داروخانه‌های معتبر و مشهور کشور، چندین سال است که علاوه بر روش‌های قدیمی ارائه خدمات با بهره‌گیری از دنیای تکنولوژی روز، به صورت آنلاین و از طریق سایت نیز فروش دارند.

طراحی احتمالی آیفون 16
طراحی احتمالی آیفون 16

منبعی آگاه در شبکه اجتماعی ایکس، عکسی جدید از آیفون را منتشر کرده است.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین موسیقی
طراحی سایت فروشگاه آنلاین موسیقی

طراحی سایت فروشگاه آنلاین موسیقی برای اهداف مختلفی ازجمله: معرفی و تبلیغ موسیقی نوازندگان، فروش محصولات موسیقی و ارائه آموزش‌های مرتبط و ... انجام می‌شود.

طراحی سایت ساعت فروشی
طراحی سایت ساعت فروشی

سایت به کسب‌وکارها این‌ امکان را می‌دهد تا به طیف گسترده‌تری از مشتریان دسترسی پیدا کنند تا محصولاتشان را به صورت آنلاین و در هرزمان به فروش برسانند.

تجربه کاربری (UX) در وب‌سایت‌های فروشگاهی
تجربه کاربری (UX) در وب‌سایت‌های فروشگاهی

تجربه کاربری (UX) در وب‌سایت‌های فروشگاهی اهمیت زیادی دارد و تأثیر مستقیمی بر موفقیت کسب و کارهای آنلاین دارد.

مقالات مرتبط
مزایای طراحی سایت برای آهن فروش ها
مزایای طراحی سایت برای آهن فروش ها

وب‌سایت‌ها فرصت‌های بی‌شماری را در اختیار آهن فروش‌ها قرار می‌دهند که در نهایت منجر به رشد و شکوفایی این کسب‌وکار می‌شود.

طراحی سایت فروش مبلمان
طراحی سایت فروش مبلمان

امروزه حضور قدرتمند در فضای مجازی یکی از الزامات فروشندگان است تا همیشه در مقابل دیدگان مشتریان جدید باشند.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

چرخه اقتصاد هر کشوری در گرو صنعت آن است؛ هرچه صنعت کشور موفق‌ تر و پرسود باشد، سایر سطوح مشاغل نیز به تبعیت از آن رشد بیشتری را خواهند داشت.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، میدان فاطمی، ساختمان چهلستون، طبقه 10، واحد 1002

شهریار، باغستان، بلوار ولیعصر (عج)، نبش لاله دوم، پلاک ۱۲۷، واحد ۴

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶
۰۲۱-۶۵۲۳۹۷۴۷