طراحی سایت ورزشی

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت ورزشی

امروزه بیزنس هایی موفق تر هستن که کسب وکارشان را مدرن به روز کرده اند و حضور فعالی در فضای اینترنت دارند.

ورزش همیشه یکی از علاقه‌مندی‌های اصلی جوانان و میان‌سالان بوده است، مسئله‌ای که آمیخته‌شده با سلامتی افراد بوده و سوای بر مقوله تناسب‌اندام، روحیه و نشاط دوچندانی را به افراد هدیه کرده تا بدین ترتیب شاهد حضور چند برابری اقشار مختلف جامعه در باشگاه‌های ورزشی باشیم. به‌طورکلی صاحبان باشگاه‌های ورزشی سود کلانی را از راه‌اندازی باشگاه‌ به‌دست می‌آورند و خواهان تداوم رشد درآمد آن نیز هستند اما این اتفاق با ریزش مشتریان باشگاه‌ها روبه‌رو می‌شود و گاهاً زیان‌های سنگینی را برای صاحبان این مشاغل دارد.

 

امروزه نمی‌توان تنها با یک تابلو پرزرق‌وبرق و بزرگ و پخش تراکت در محل فعالیت مشتری جذب کرد و کسب‌وکار را گسترش داد؛ چراکه با پیشرفت صنعت اینترنت و به وجود آمدن سایت‌ها، مردم در فضای اینترنت به دنبال نیازهایشان هستند و این روش جز سوزاندن هزینه هیچ عایدی ندارد. طراحی سایت تصمیمی است که می‌تواند آینده کاری شمارا دچار تحول بزرگ و غیرقابل‌باوری کند.


جهت انجام مشاوره با گروه وب‌پارسه با بیش از 15 سال سابقه طراحی سایت، تولید محتوا و سئو، با شماره 09190973446 تماس بگیرید.


طراحی سایت باشگاه ورزشی و حضور قدرتمند در فضای اینترنت که امروزه اکثر مردم در این فضا حضور دارند، می‌تواند کسب‌وکار شمارا به بهبود ببخشد تا با جذب مشتری جدید، افزایش درآمد داشته باشید. چراکه بدین ترتیب سایت باشگاه ورزشی شما، همیشه در دسترس است تا کاربران بتوانند از شرایط و خدمات باشگاه شما باخبر شوند و استفاده کنند.

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
 

طراحی سایت برای باشگاه‌های ورزشی:

باشگاه‌های ورزشی در هر رشته اعم از: بدن‌سازی، کاراته، جودو، سوارکاری، فوتبال، کشتی، دفاع شخصی، شمشیربازی، بوکس و ...، با هزینه‌های سنگینی راه‌اندازی می‌شوند. همچنین برای این‌که بتوانید شاگرد برای باشگاهتان جذب کنید، باید تبلیغات زیاد و سنگینی انجام دهید. امروزه با داشتن سایت می‌شود از تبلیغات نوین استفاده کرد و از هزینه‌های گزاف تبلیغات با روش قدیم راحت شد. چراکه امروزه اکثر مردم در فضاهای اینترنت حضور پرقدرتی دارند. با توجه به آمارها می‌توان گفت که تمامی کسب‌وکارهای جدید و قدیم، به دنبال راه‌اندازی سایت هستند تا با حضور قدرتمند در این فضا، بتوانند مشتریان بیشتری کسب کنند تا درآمدشان را افزایش دهند.

 

چرا باید برای باشگاه ورزشی، سایت داشته باشیم؟

بعد از تأسیس باشگاه‌های ورزشی برای رشد این کسب‌وکار، احتایج به شاگردان بیشتر و جدید خواهید داشت. با طراحی سایت و بهینه‌سازی آن، این امکان را دارید تا هر شخصی که خدماتی از باشگاه‌هی ورزشی را در گوگل سرچ کرد، سایت شما در صفحه اول گوگل باشد تا از سایت شما دیدن کند. بارگذاری عکس از باشگاه، توضیحات در خصوص رشته ورزشی مدنظر و ... می‌تواند مشتری را مجاب کند تا از خدمات شما استفاده کند. با داشتن سایت می‌توانید به کسب‌وکارتان اعتبار و جان تازه‌ای ببخشید، طراحی سایت باشگاه ورزشی شما را همیشه در دسترس افراد جویای ورزش و فعال قرار می‌دهد.

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
 

ویژگی‌های کلی طراحی سایت باشگاه ورزشی در گروه وب پارسه:

1- ایجاد پنل مدیریت

در این قسمت می‌توانید وب‌سایت را مدیریت نمایید، خدمات را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال نمایید، کامنت‌ها را مشاهده کنید، آمار‌های بازدید و فروش را ببینید و اگر محصول ورزشی مانند: لباس‌های ورزشی یا مکمل‌های ورزشی نیز دارید، از این قسمت، فروش آن‌ها را مدیریت کنید.

 

2- خبرنامه

کاربران می‌توانند با عضویت در خبرنامه ایمیلی، از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند که این موضوع مزیت بسیار مهمی در جلب رضایت مشتری به‌شمار می‌آید.

 

3- تعریف خدمات در هر دسته

با این امکان، می‌توانید فهرستی بسیار عالی از مجموعه خدمات باشگاه ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می‌شود.

 

4- تبلیغات

در این بخش، می توانید تبلیغات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا این‌که با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها، درآمد دیگری کسب کنید.5- شبکه‌های اجتماعی

استفاده از فضای مجازی، به کاربران این امکان را می‌دهند که بتوانند به‌راحتی سایت شما را در شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام، روبیکا، تلگرام و … به دوستانشان معرفی کنند. این بخش به‌سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راهکارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود. برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه، برخی از فعالیت‌ها در این بخش است.

 

6- عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب‌سایت ثبت‌نام کند و پروفایل شخصی داشته باشد. کاربران می‌توانند در این صفحه مشخصات فردی‌شان را ببنینند. همچنین در این صفحه می‌توانند به‌طور مستقیم شهریه را نیز پرداخت کنند. این امر برای صاحبان باشگاه‌های ورزشی دارای اهمیت فراوانی است تا بدین شکل بتوانند اعضای باشگاه را ثبت نام و مدیریت کنند.

 

7- طراحی و تنظیمات سئو

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو، از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می‌شود. اگر کاربران خدماتی از باشگاه‌های ورزشی یا رشته‌ ورزشی را در گوگل جستجو کنند، سایت شما می‌تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجوی گوگل به‌نمایش دربیاید و در واقع، به‌معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

9- نظرات

در صورت نیاز، کاربران می توانند در خصوص خدمات باشگاه شما، نظراتشان را بیان کنند.

 

10- ایجاد صفحات و نوشته‌ها به‌صورت نامحدود

اگر کسب‌و‌کار شما ارتقا یابد، مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و گزینه‌های زیادی به آن اضافه کنید. البته لازم به ذکر است که می‌توانید به‌راحتی و با هزینۀ کم، وب‌سایتتان را متناسب با کسب‌وکارتان گسترش دهید. می‌توان صفحاتی با طراحی متفاوت و نوشته‌هایی به‌صورت روزانه و هفتگی به‌میزان نامحدود و کاملاً دلخواه شما، به سایت اضافه کرد.

 

12- نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی وب‌سایت شما، از تکنولوژی PWA استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

13- طراحی سیستم تخفیف و قرعه‌کشی و گردونه شانس

در صورت تصمیم مدیریت سایت و با توجه به استراتژی فروش، می‌توان امکان تخفیف اتوماتیک (سیستمی) یا دستی و همچنین قرعه‌کشی و گردونه شانس را مدیریت کرد.

 

14- هوش مصنوعی

یکی از عوامل فروش بیشتر، استفاده از هوش مصنوعی در سایت است. هوش مصنوعی همانند فروشنده، همیشه در سایت شما آماده عمل می‌کند. همچنین با زمان‌بندی و مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

15- مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری از کالا یا خدمات شما کسب کند، مطمئناً خرید موفق‌تری را نیز تجربه می‌کند و این موضوع باعث می‌شود مشتری به سایت شما وفادار شود. مجله اینترنتی فوق‌پیشرفته و هوشمند، می‌تواند در این کار به‌فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.


بیشتر بخوانید:

ریسپانسیو سایت چیست؟

10 کار مهم که حتماً پیش از طراحی سایت باید انجام دهید

سایت برنامه نویسی شده یا وردپرس؟


16- ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS

با استفاده از تکنولوژی PWA در سایت، امکان نصب اپلیکیشن در دسکتاپ، اندروید و IOS فراهم می‌شود.

 

17- نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در جذب مخاطب هدف، بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی محتوا سایت،‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

18- دیجیتال مارکتینگ

از تمامی پتانسیل فنی موجود گروه وب‌پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

امکانات طراحی سایت باشگاه ورزشی در وب پارسه:

 طراحی و برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن

 بهره‌گیری از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه‌نویسی #C در کدنویسی

 استفاده از 5HTML ،3CSS و جاوا اسکریپت و ایجکس در UI سایت و اپلیکیشن

 طراحی و برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی کنترل پنل سایت

 بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر و ...

 عضویت آسان کاربران در سایت

مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

 عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

 موتور جستجوی هوشمند داخلی

 امکان ثبت فروشنده

 ارتباط امن SSL

 منشور حقوق مصرف‌کنندگان

 مدیریت سؤالات متداول

 امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

 وبلاگ پیشرفته

 و ...

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

پنل مدیریت سایت باشگاه ورزشی در وب پارسه:

 امکان گزارش‌گیری بر اساس روش‌های مختلف: گزارش‌گیری بر اساس خدمات ارائه شده در باشگاه، دسته‌بندی، بازه زمانی، فروش، تخفیف‌ها و ...

 سیستم مدیریت درگاه‌های پرداخت بانکی

 قابلیت مدیریت روش‌های حمل‌و‌نقل محصولات از طریق سایت، در صورت فروش لوازم و مکمل‌های ورزشی

 قابلیت تعیین مالیات برای محصولات شامل مقدار ثابت یا ارزش افزوده

 مدیریت موجودی محصولات و غیرفعال کردن خرید برای کالاهای تمام شده

 اخطار و ارسال ایمیل به مدیر سایت در صورت پایان یافتن موجودی هر کدام از محصولات

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت

 

به‌طور کلی، طراحی وب‌سایت باشگاه ورزشی یکی از توانمندی‌های گروه وب پارسه است. ما در این گروه، با نمونه کارهای مرتبط در این زمینه و برخورداری از تیمی حرفه‌ای و با اطلاعات کامل در خصوص نیازهای طراحی سایت باشگاه ورزشی به شما کمک می‌کنیم تا به نتیجه مطلوب و دلخواه برسید و حتماً از شروع تا انتها در کنار شما هستیم.نمونه طراحی سایت باشگاه ورزشی:

طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

باشگاه ورزشی:

باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی
باشگاه ورزشی

 

ورزش در ایران

ورزش در ایران، بخشی مهمی از جامعه و فرهنگ ایرانی می‌باشد. ورزش‌های سنتی ایران شامل: بخش‌های کشتی، اسب‌دوانی و بدن‌سازی می‌شود. ورزش‌های تیمی، در سدهٔ بیستم میلادی از غرب وارد این کشور شدند که شاخص‌ترین آن‌ها فوتبال، راگبی و والیبال هستند.

 

 در سال ۱۹۴۸، ورزشکاران ایرانی برای نخستین بار در بازی‌های المپیک شرکت کردند. نخستین حضور ایران در بازی‌های المپیک زمستانی نیز در سال ۱۹۵۶ بود. بیشتر مدال‌های المپیک ایران، در رشته‌های کشتی، وزنه‌برداری و ورزش‌های رزمی به‌دست آمده‌اند.

 

در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰، ورزش در ایران گسترش یافت و به‌عنوان یکی از بخش‌های اصلی فرهنگی ورزشی در کشور تلقی می‌شد. با افزایش تعداد باشگاه‌ها و امکانات ورزشی در سراسر کشور، ورزشکاران در رشته‌های مختلفی مانند: بوکس، کشتی، وزنه‌برداری، تکواندو و شطرنج به دنبال کسب موفقیت‌های بیشتر بودند.

ورزش در ایران
ورزش در ایران
 
 

برخی از پرهوادارترین ورزش‌ها در ایران

 

کشتی

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها است و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد. به‌طوری‌که معمولاً به‌عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران بوده است و کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن می‌باشد. در میان سبک‌های بین‌المللی کشتی نیز کشتی آزاد محبوب‌ترین روش به شمار می‌رود.

 

فوتبال

فوتبال در تمام کشورها، ورزش پرطرفداری به‌شمار می‌رود. در ایران نیز اکثر مردم از بازی کردن فوتبال و یا تماشای آن بسیار لذت می‌برند. اوج درخشش فوتبال ایران به سال‌های پیش از انقلاب اسلامی برمی‌گردد. جایی که تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در سه دوره پیاپی (۱۹۶۸، ۱۹۷۲ و ۱۹۷۶) به‌عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا دست یافت و در سال 1978، برای اولین بار به جام جهانی فوتبال راه پیدا کرد.

 

والیبال

از سال ۱۳۰۴، توجه همگانی در ایران نسبت به ورزش والیبال بیشتر شد و به‌سرعت هواداران بسیاری را جذب کرد. در سال ۱۳۱۴ نیز دوره‌ای از مسابقه‌های باشگاهی در تهران برگزار شد که تیم والیبال باشگاه دربند توانست به قهرمانی برسد. در این سال همچنین مسابقه‌های دوستانه و انگیزشی میان تیم‌های زنان ایرانی برگزار شد.

 

بسکتبال

نخستین نشانه‌های بسکتبال در ایران در سال‌های ۱۳۱۰ و ۱۳۱۱ یافت می‌شود. در سال ۱۳۲۴، فدراسیون بسکتبال ایران بنیان‌گذاری شد و تیم ملی بسکتبال مردان ایران نیز برای بار نخستین توانست در سال ۱۹۴۸ در مسابقه‌های المپیک لندن شرکت کند. همچنین تیم ملی بسکتبال زنان ایران در سال ۱۳۴۴ تأسیس شد

ورزش در ایران
ورزش در ایران

 

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت باشگاه ورزشی :

 

1- همان طرحی را که می‌خواهم برای سایت می‌زنید یا با سلیقه شما طراحی می‌شود؟

اگر شما ایده‌ای داشته باشید و از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشد، همان طرح برای سایت شما اجرا می‌شود اما بهتر است تا به طراحان گروه وب‌پارسه که در این زمینه بیش از 14 سال سابقه کاری دارند، اعتماد کنید.

 

2- آیا برای سایت باشگاه ورزشی، خدمات سئو انجام می‌دهید؟

سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت باشگاه ورزشی است که با تخصص کامل در گروه وب‌پارسه انجام می‌شود.

 

3- هزینه سئو سایت باشگاه ورزشی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. جهت کسب اطاعات بیشتر لطفاً با شماره 09190973446 تماس بگیرید.

 

4- سایت باشگاه ورزشی با چه زبانی نوشته می‌شود؟

سایت باشگاه ورزشی که توسط گروه وب‌پارسه طراحی می‌شود، به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

5- هزینه طراحی سایت باشگاه ورزشی چقدر است؟

جهت آگاهی از قیمت طراحی و برنامه‌نویسی سایت باشگاه ورزشی لطفاً با شماره 09190973446 تماس بگیرید.

 

6- چقدر زمان می‌برد تا سایت طراحی شود؟

این زمان بستگی به امکانات و نوع طراحی و برنامه‌نویسی سایت دارد که برای سایت باشگاه ورزشی معمولاً 4 تا 10 روز کاری زمان می‌برد.

 

7- پس از تحویل سایت، به‌روزرسانی نیز توسط شما انجام می‌شود؟

به‌روزرسانی فنی سایت در طول دوره پشتیبانی برعهده گروه وب‌پارسه می‌باشد اما به‌روزرسانی محتوایی با توجه به توافق طرفین صورت می‌گیرد.

 

8- در طراحی سایت باشگاه ورزشی از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟

تقریباً از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه‌نویسی وب در طراحی سایت باشگاه ورزشی استفاده می‌شود. به‌عنوان‌مثال از: HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارپ در برنامه‌نویسی و همچنین از SQL Server به‌عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

9- آیا محدودیتی در سفارش امکانات سایت باشگاه ورزشی وجود دارد؟

گروه وب‌پارسه متشکل از طراحان و برنامه‌نویسان کار بلد است و هیچ‌گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت باشگاه ورزشی وجود ندارد.

 

10- آیا بعد از تحویل سایت، کار کردن با آن را نیز آموزش می‌دهید؟

بله، بعد از تحویل سایت، آموزش‌های لازم و نحوه کار با پنل به‌طور کامل آموزش داده می‌شود.

 

11- پشتیبانی سایت باشگاه ورزشی به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟

پشتیبانی سایت باشگاه ورزشی در گروه وب‌پارسه به‌صورت 24 ساعته و طی 7 روز هفته انجام می‌شو و در سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد، نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- چرا باید سایت باشگاه ورزشی به‌صورت اختصاصی برنامه‌نویسی شود؟

برخی از امکانات سایت و نوع سایت باشگاه ورزشی به‌گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند: وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتماً باید برای سایت باشگاه ورزشی، برنامه‌نویسی اختصاصی انجام شود.

 

13- طراحی سایت باشگاه ورزشی با وردپرس انجام می‌دهید؟

خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت باشگاه ورزشی، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

14- اهمیت ‌هاست قوی و معتبر برای سایت باشگاه ورزشی چقدر است؟

هاست قوی و معتبر ضامن امنیت و بهبود عملکرد سایت شماست، از این‌رو تمام سایت‌های طراحی شده توسط گروه وب‌پارسه در سرورهای اختصاصی این مجموعه در معتبرترین هاستینگ‌های ایران و اروپا پشتیبانی می‌شود.

 

15- بعد از تحویل سایت، پشتیبانی دارید و هزینه آن چقدر است؟

بله، در وب‌پارسه برای هر سایت، یک‌سال پشتیبانی رایگان ارائه می‌شود.

 

16- مراحل سفارش و پیاده‌‌سازی سایت باشگاه ورزشی در وب‌پارسه چگونه است؟

گروه طراحی سایت وب‌پارسه برای ارائه مشاوره کاملاً رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده‌سازی با شماره 09190973446 تماس بگیرید.

 

17- آیا تولید محتوا برای سایت باشگاه ورزشی انجام می‌دهید؟

یکی از تخصص‌های گروه وب‌پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت باشگاه ورزشی به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب‌پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

18- آیا سایتی که گروه وب‌پارسه در اختیار من می‌گذارد، پرداخت آنلاین دارد؟

امروزه سایت‌های فروشگاهی به سیستم پرداخت آنلاین مجهز هستند. سایتی که گروه وب‌پارسه در اختیار شما می‌گذارد نیز قابلیت اتصال به درگاه‌های بانکی مستقیم و همچنین درگاه بانکی واسط مانند زرین پال را دارد.

 

19- آیا دامنه به نام من ثبت خواهد شد؟

بله، نام دامنه انتخاب‌شده به نام شما ثبت می‌شود و شما صاحب اصلی آن خواهید بود. همچنین پنل مدیریت دامنه نیز به‌صورت کامل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

20- آیا نماد اعتماد الکترونیکی نیز می‌گیرید؟

بله، کارشناسان گروه وب‌پارسه از صفر تا صد کسب نماد اعتماد الکترونیکی همراه شما هستند.

 

21- آیا وب‌سایت به اعتبار کسب‌وکارهای کوچک و نوپا اضافه می‌کند؟

بسیاری از صاحبان کسب‌وکار می‌پرسند: "ازآنجایی‌که من کسب‌وکار کوچکی با نیروی کار کوچک دارم و ازآنجایی‌که محصولی را به‌صورت آنلاین نمی‌فروشم، آیا به وب‌سایت نیاز دارم؟" پاسخ بله است! زیرا امروزه کمتر کسی در دفترچه تلفن و دیگر روش‌های سنتی به دنبال آدرس و شماره تلفن کسب‌وکارها است. باتوجه به این‌که کاربران زیادی از اینترنت استفاده می‌کنند و روزبه‌روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود، تجارت شما هرچقدر که کوچک باشد از این طریق تبدیل به برندی شناخته‌شده خواهد شد. بنابراین، برای این‌که از رقبا عقب نمانید و همچنان در کورس رقابت باقی بمانید، حتماً باید وب‌سایت داشته باشید. داشتن وب‌سایت باعث افزایش اعتبار تجارت شما می‌شود.

 

22- آیا امکان توسعه وب‌سایت من وجود دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم سایت طراحی و برنامه‌نویسی شده به‌راحتی قابلیت توسعه داشته و می‌توان امکانات جدیدی را به آن اضافه نمود. هزینه توسعه سایت به زمان انجام این کار، نوع سایت شما و امکاناتی که مدنظرتان است، بستگی دارد. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع، با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

23- هاست خارج از کشور بهتر است یا داخل کشور؟

درصورتی‌که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند، بهتر است سرور و هاست شما نیز در منطقه جغرافیایی نزدیک به شما، یعنی در ایران باشد. اگر مشتریان شما عمدتاً در کشور دیگری هستند، می‌توانید هاست همان کشور را تهیه نماید. این موضوع در سرعت بارگذاری سایت برای کاربران اهمیت بسیاری دارد.تگ‌ها: طراحی سایت ورزشی طراحی وبسایت ورزشی سایت ورزشی طراحی سایت فوتبالی طراحی سایت باشگاه ورزشی
آخرین مطالب
تولید محتوا برای وب سایت های آموزشی
تولید محتوا برای وب سایت های آموزشی

تولید محتوای باکیفیت و جذاب برای وب‌سایت‌های آموزشی، نقشی اساسی در جذب و حفظ مخاطبان و ارتقای سطح یادگیری آن‌ها ایفا می‌کند.

ویژگی‌های هوش مصنوعی در آپدیت iOS 18
ویژگی‌های هوش مصنوعی در آپدیت iOS 18

در آپدیت آینده iOS 18 احتمالاً شاهد قابلیت‌های هوش مصنوعی مانند خلاصه‌سازی نوتیفیکیشن‌ها و بهبود ویژگی‌های سیری با رویکردی به نام «هوش فعال» خواهیم بودیم.

طراحی سایت داروخانه
طراحی سایت داروخانه

داروخانه‌های معتبر و مشهور کشور، چندین سال است که علاوه بر روش‌های قدیمی ارائه خدمات با بهره‌گیری از دنیای تکنولوژی روز، به صورت آنلاین و از طریق سایت نیز فروش دارند.

طراحی احتمالی آیفون 16
طراحی احتمالی آیفون 16

منبعی آگاه در شبکه اجتماعی ایکس، عکسی جدید از آیفون را منتشر کرده است.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین موسیقی
طراحی سایت فروشگاه آنلاین موسیقی

طراحی سایت فروشگاه آنلاین موسیقی برای اهداف مختلفی ازجمله: معرفی و تبلیغ موسیقی نوازندگان، فروش محصولات موسیقی و ارائه آموزش‌های مرتبط و ... انجام می‌شود.

طراحی سایت ساعت فروشی
طراحی سایت ساعت فروشی

سایت به کسب‌وکارها این‌ امکان را می‌دهد تا به طیف گسترده‌تری از مشتریان دسترسی پیدا کنند تا محصولاتشان را به صورت آنلاین و در هرزمان به فروش برسانند.

تجربه کاربری (UX) در وب‌سایت‌های فروشگاهی
تجربه کاربری (UX) در وب‌سایت‌های فروشگاهی

تجربه کاربری (UX) در وب‌سایت‌های فروشگاهی اهمیت زیادی دارد و تأثیر مستقیمی بر موفقیت کسب و کارهای آنلاین دارد.

گلکسی واچ FE در آستانه ورود به بازار
گلکسی واچ FE در آستانه ورود به بازار

سامسونگ به ‌زودی ساعت هوشمند مقرون‌به‌صرفه جدیدی به نام گلکسی واچ FE معرفی خواهد کرد.

پردازنده‌های اسنپدراگون در انتظار عرضه
پردازنده‌های اسنپدراگون در انتظار عرضه

نسل دوم و سوم پردازنده‌های اسنپدراگون X کوالکام به‌ترتیب در 2025 و 2027 عرضه خواهند شد.

انواع تولید محتوا برای سایت‌های دندانپزشکی
انواع تولید محتوا برای سایت‌های دندانپزشکی

سایت‌های دندانپزشکی برای رونق کسب‌وکارشان در فضای آنلاین به محتوای باکیفیت نیاز دارند. محتوایی که مخاطب را جذب کند و به سوالاتش پاسخ دهد.

خداحافظی هوآوی با اندروید
خداحافظی هوآوی با اندروید

پشتیبانی از اپ‌های اندرویدی احتمالاً در سیستم عامل هواوی متوقف خواهد شد.

طراحی سایت لوازم خانگی در شهریار
طراحی سایت لوازم خانگی در شهریار

با گسترش اینترنت و تمایل به خرید آنلاین، فرصت تجاری ایده‌آلی برای کسب‌وکارها در راستای ورود به این دنیا فراهم شده است.

معرفی کنسول دستی ROG Ally X ایسوس
معرفی کنسول دستی ROG Ally X ایسوس

ایسوس اعلام کرد است که نسخه بعدی کنسول دستی را با نام ROG Ally X در تاریخ 13خرداد معرفی خواهد کرد.

مقالات مرتبط
تولید محتوا برای وب سایت های آموزشی
تولید محتوا برای وب سایت های آموزشی

تولید محتوای باکیفیت و جذاب برای وب‌سایت‌های آموزشی، نقشی اساسی در جذب و حفظ مخاطبان و ارتقای سطح یادگیری آن‌ها ایفا می‌کند.

ویژگی‌های هوش مصنوعی در آپدیت iOS 18
ویژگی‌های هوش مصنوعی در آپدیت iOS 18

در آپدیت آینده iOS 18 احتمالاً شاهد قابلیت‌های هوش مصنوعی مانند خلاصه‌سازی نوتیفیکیشن‌ها و بهبود ویژگی‌های سیری با رویکردی به نام «هوش فعال» خواهیم بودیم.

طراحی سایت داروخانه
طراحی سایت داروخانه

داروخانه‌های معتبر و مشهور کشور، چندین سال است که علاوه بر روش‌های قدیمی ارائه خدمات با بهره‌گیری از دنیای تکنولوژی روز، به صورت آنلاین و از طریق سایت نیز فروش دارند.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، میدان فاطمی، ساختمان چهلستون، طبقه 10، واحد 1002

شهریار، باغستان، بلوار ولیعصر (عج)، نبش لاله دوم، پلاک ۱۲۷، واحد ۴

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶
۰۲۱-۶۵۲۳۹۷۴۷