طراحی سایت ورزشی

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰

طراحی سایت ورزشی

با افزایش مخاطبان حوزه ورزش، گرایش این افراد به سمت و سوی پلتفرم‌های آنلاین برای پیگیری اخبار و رویدادهای ورزشی به صورت زنده به شدت افزایش یافته است.

ورزش و رشته‌های ورزشی میان علاقمندان  آن بیش از پیش به طرز بی سابقه ‌ای مخاطبان آنلاین این حوزه افزایش یافته و تمایل به دنبال کردن رشته‌های ورزشی عملا به سمت پلتفرم آنلاین رفته و اسناد و مدارک نشان داده که افراد علاقمند هستند تا از طریق سایت ورزشی علاقمندی‌های خود را دنبال کنند تا طراحی سایت ورزشی نقشی اساسی را برای برقراری ارتباط میان مخاطب و هدف ایجاد نمایند.

 

نمونه‌های موفقی در حوزه سایت ورزشی در کشور وجود دارد که با گسترش پلتفرم خود حتی به سمت و سوی پخش زنده نیز حرکت کرده و سوای بر مسائل روتین چون خبرگزاری و محل بحث و تبادل نظر و ...، امکانات ویژه‌ای را برای مخاطبان فراهم ساخته‌اند تا در هر رویداد ورزشی، اعم از فوتبال، والیبال، بسکتبال، کشتی و...، مخاطبان را به سوی خود جلب نمایند که این اتفاق در یک دهه اخیر بر شدت تولید طراحی سایت ورزشی افزوده است.

 

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

 

طراحی سایت ورزشی، کمک بزرگی به خبرنگاران، عکاسان و حتی سازمان‌های ورزشی کرده تا بتوانند از طریق محتوای خود را به مخاطبان خود ارائه نمایند، چرا که در گذشته تنها کیوسک‌های نشریات راه ارتباطی  میان طرفین برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات بود، اما حالا با طراحی سایت ورزشی عملاً دسترسی به هر محتوای ورزشی و اطلاعات و اخبار و ویدیو و... آسان‌تر از هرزمانی شده است.

 


   ما در گروه  وب پارسه با ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شما هستیم، جهت آشنایی با خدمات ما  با این شماره 02188954969  یا 09190973446 تماس بگیرید.  


 

در طراحی سایت ورزشی، اولویت نخست با اخبار و اطلاع رسانی و سرویس‌های نتایج زنده، ویدیو و تصاویر زنده است که به مخاطب کمک می‌کند تا به صورت آنلاین هر رویدادی را حتی با گوشی هوشمند خود پیگیری کند؛ این امر سبب افزایش بازدید کنندگان سایت ورزشی و افزایش آمار و ارقام آنها نزد گوگل و برندسازی هرچه بیشتر می‌شود که البته مقوله سئو نیز در آن نقشی کلیدی را ایفا می‌کند تا با سرچ تنها یک رویداد، بازی، بازیکن یا ...، سایت ورزشی شما در دسترس مخاطب قرار بگیرد.

 

طراحی سایت ورزشی:

 

در طراحی سایت ورزشی از سوی متخصصین وب پارسه که مهارت بسیار بالایی را در این حوزه دارند، تلاش می‌شود تا بروزترین امکانات و جدیدترین ویژگی‌های روز سایت‌های ورزشی دنیا در اختیار مخاطب قرار بگیرد و روندی برای درآمد شما در حوزه تبلیغات از طریق بازدید کنندگان بدست بیاید؛ از پیاده‌سازی پخش‌زنده بازی‌ها گرفته تا پیاده‌سازی تلویزیون اینترنتی به موازات طراحی سایت ورزشی، نتایج زنده ورزشی به صورت دستی و اتوماتیک، جداول مختلف آماری، ایجاد صفحات ویژه برای هر مناسب و هر رویداد و یا هر باشگاه و بازیکن، ایجاد گالری‌های تصاویری و پیاده‌سازی شبکه اجتماعی اختصاصی برای سایت ورزشی، تنها بخشی از توانایی‌های شگفت انگیز وب پارسه است.

 

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

 

لزوم طراحی سایت ورزشی چیست؟

در طراحی سایت ورزشی مهم‌ترین نکته‌ای که باعث موفقیت افراد می‌شود، مسئلۀ رقابت است، چرا که تمامی سایت‌های ورزشی فضایی به شدت رقابتی را تجربه می‌کنند، اما در این رقابت افرادی برنده هستند که با سایرین ایجاد مزیت برتری کنند، چرا که در سایت‌های ورزشی کم و کاستی‌های فراوانی دیده می‌شود و فضای رقابت در این حوزه به خوبی باز است تا بتوان با ورود در آن و ارائه خدمات با کیفیت به مخاطب، برندی بزرگ و ماندنی را در حوزه ورزش و قابل استناد برای خود ایجاد کرد.

 

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

 

ویژگی‌های طراحی سایت ورزشی در گروه متخصصین وب پارسه:

 

طراحی پنل مدیریت محتوا:

مهم‌ترین بخش طراحی سایت ورزشی در وب پارسه، همین نقطه است، جایی که در آن می‌توان تمامی محتوای سایت ورزشی را مدیریت و اصلاح و یا بارگذاری کرد؛ تفاوتی ندارد که شما نیازمند ارائه چه محتوایی هستید، از خبر، عکس، ویدیو، نظرسنجی، پخش زنده و... را می‌توانید در پنل مدیریت محتوای سایت به راحتی به مخاطب خود ارائه دهید.

 

خبرنامه:

در این بخش می‌توان به مخاطبین و بازدید کنندگانی که از خدمات محتوایی شما استفاده می‌کنند، اطلاعاتی نظیر اهداف شما، صفحات ویژه، امکانات جدید، قابلیت‌های تازه، اخبار جدید و... را ارائه کرد تا حتی در زمان‌هایی که کاربر آفلاین است او را تشویق به ویزیت سایت نمایید.

 

تعریف دسته‌بندی متفاوت ورزشی:

با تعریف دسته‌بندی گوناگون برای آسودگی کاربر در دسترسی به محتوای سایت، در حوزه UX سایت، دست برتر با شما خواهد بود، در دسته‌بندی‌ها می‌توان از متمایز کردن لیگ‌ها گرفته تا اخبار مربوط به هر رویداد یا لیگ یا بازیکن و... را ترتیب داد و هر بخش خبری و آماری و آفلاین نظیر گزارش‌های تصویری  و ویدیویی را از هم جدا کرد.

 

کوییز:

ایجاد تفریح و سرگرمی در خلال روند افزایش درآمد برای طراحی سایت ورزشی یک گزینه ایده‌آل محسوب می‌شود، شما می‌توانید به کمک طراحان وب پارسه، قابلیت کوییز ورزشی را در سایت خود پیاده‌سازی کنید تا این بازی جذاب و پرطرفدار را به عنوان یک عامل برتر در اختیار داشته باشید.

 

تبلیغات: 

یکی از مزایای بزرگ طراحی سایت ورزشی این است که شما می‌توانید از سایر سایت‌ها یا ارائه دهندگان خدمات و محصولات تبلیغات آنلاین اخذ کنید و در ازای آن درآمدی منحصربفرد را کسب نمایید، از انواع دیگر تبلیغات قابل نمایش در سایت ورزشی می‌توان به تبلیغات کلیکی اشاره کرد. در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی:

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

فروشگاه:

قابلیت بزرگی که در طراحی سایت ورزشی می‌توانید داشته باشید، پیاده‌سازی فروشگاه در خلال امور محتوایی شما است، بدین ترتیب که می‌توانید در سایت ورزشی خود محصولات ورزشی خود یا سایر برندها یا کیت‌های ورزشی و ابزارهای ورزشی را به فروش برسانید و در این حوزه نیز کسب درآمد کنید.

 

شبکه اجتماعی اختصاصی:

شما برای کاربران خود می‌توانید شبکه ویژه اجتماعی را در سایت ورزشی خود داشته باشید، بدین شکل که قابلیت پست گذاری، تولید محتوا، ایجاد تالار گفت و گو و... را برای ارائه نقش اساسی به مخاطب بازی کنید که این امر یک برگ برنده بزرگ نسبت به سایر رقبا است.

 

عضویت کاربران:

کاربر می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران بدین شکل خواهد بود که در شبکه اجتماعی محور شخصیتی حقیقی را پیدا خواهند کرد و خواهند توانست سوای بر فعالیت در شبکه اجتماعی اختصاصی شما در درون سایت در صفحات باشگاه یا رویدادها یا بازیکنان را دنبال کنند، و روند خرید محصولات از فروشگاه شما را آسان نماید.

 

صدور فاکتور و پیش فاکتور:

اگر کاربر محصولی را خرید و سفارش داد یک فاکتور محصول به جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش برای وی صادر شود.

 

طراحی و تنظیمات سئو :

بهینه‌سازی سئو وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام دوره آموزشی یا درسی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نظرات :

کاربران می توانند در مورد محصولات نظرات خود را بیان کنند و به کالاها امتیاز بدهند.

 

 ایجاد اخبار ، نوشته ها به صورت نامحدود:

اگر کسب و کار شما ارتقا یابد مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و موارد زیادی به وب‌سایتتان اضافه کنید در این امر باید ذکر کنیم که شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های کم وب‌سایت خود را متناسب با کسب و کار خود گسترش دهید. می‌توانید صفحات با طراحی متفاوت و نوشته‌ها به صورت روزانه و هفتگی به میزان نامحدود و کاملا دلخواه شما به سایت خود اضافه کنید.

 

ایجاد پروفایل بازیکنان یا باشگاه‌ها:

برای آنکه بتوانید باشگاه‌ها یا بازیکنان را به مخاطبان معرفی کنید، این یک مزیت مهم است که هر باشگاه یا بازیکن پروفایل خود را داشته باشد تا بدین شکل مخاطب بتواند ضمن دنبال کردن باشگاه یا بازیکن مورد علاقه خود، به محتوای صفحه دسترسی داشته باشد.

 

نرم افزار اندروید و IOS:

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

هوش مصنوعی:

یکی از عوامل فروش بیشتر استفاده از هوش مصنوعی در سایت است، هوش مصنوعی به‌مانند یک فروشنده همیشه آماده در سایت فروشگاهی عمل می‌کنند با زمان‌بندی و با مدیریت دقیق در انتخاب و خرید، به مشتری کمک می‌کند.

 

 مجله اینترنتی هوشمند:

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از کالای مدنظر خود کسب کند، مطمئنا خرید موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود مشتری به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی:

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دیجیتال مارکتینگ:

شرکت‌ها و مشاغل آزاد ناخواسته یا خود خواسته با ورود دیجیتال مارکتینگ، همزمان با گسترش فضای مجازی همراه شده‌اند، شما نیز می‌توانید از این علم ارزنده در کنار وب پارسه به اوج برسید؛ از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

موفقیت وب پارسه در طراحی سایت و اپلیکیشن ورزش 11:

سایت ورزش 11 توسط طراحان و برنامه نویسان وب پارسه در سال 1391 تولید و راه‌اندازی شد و در سال 1395 بصورت کامل به شرکت خورشید عصر ارتباطات واگذار شد. نسخه انگلیسی سایت ورزش 11 هم‌زمان با نسخه فارسی، توسط طراحان و برنامه نویسان وب پارسه پیاده‌سازی شد. محتوای انگلیسی این سایت نیز تا سال 1395 توسط وب پارسه تولید می‌شد.

 

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

 

موفقیت وب پارسه در طراحی سایت خبر ورزشی:

سایت روزنامه خبرورزشی در سال 95 طراحی و برنامه نویسی شد و در اختیار تیم تحریریه این روزنامه محبوب کشور قرار گرفت. سئو برای این سایت از موفق‌ترین پروژه‌های وب پارسه است.

 

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

 

موفقیت وب پارسه در طراحی وب اپلیکیشن اف کوییز:

وب اپلیکیشن اِف کوییز قابلیت اجرا در تمامی پلتفرم‌های موجود را دارد و یکی از تولیدات وب پارسه است و از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب بهره می‌برد.

 
امکانات طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی در وب پارسه:

وبسایت و وب اپلیکیشن ورزشی به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود

از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی #C در کد نویسی بهره گرفته می‌شود

از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس نیز در UI سایت و اپلیکیشن استفاده می‌شود

کنترل پنل کاملا اختصاصی برای سایت طراحی و برنامه نویسی می‌شود

تعریف بی‌نهایت اخبار و دسته‌بندی ورزشی بصورت ساده یا متغیر

دسته‌بندی و برچسب گذاری اخبار و رویدادهای ورزشی جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی درس‌ها، مشخصات فنی

قیمت گذاری محصولات و اعمال تخفیف بر روی هر محصول بصورت جداگانه و با قابلیت زمان‌بندی دوره‌ای

نمایش پربازدیدترین اخبار ، اخبار ویژه، اخبار فوری 

عضویت آسان کاربران در سایت

صفحه اختصاصی برای هر باشگاه یا بازیکن 

مشاهده و انتخاب محصول جهت افزودن به سبد خرید و یا حذف آنها

انتخاب روش‌های پرداخت گوناگون شامل کارت به کارت، پرداخت آنلاین

مشاهده و پیگیری خرید‌های انجام شده در سایت

استفاده از کوپن‌های تخفیف ارائه شده توسط سایت هنگام خرید

ارسال دیدگاه و امتیازدهی به هر دوره (نظرات افرادی که دوره را خریداری کرده و ...)

جستجو در اخبار و محصولات براساس نام و دسته‌بندی‌های تعریف شده

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

موتور جستجوی هوشمند داخلی

امکان ثبت فروشنده

ارتباط امن SSL

منشور حقوق مصرف‌کنندگان

مدیریت سوالات متداول

امکان مقایسه دوره‌ها 

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

وبلاگ پیشرفته

و ...

 

نمونه طراحی سایت ورزشی:

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

 

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی:

1- قیمت طراحی سایت ورزشی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت ورزشی بدون درنظر گرفتن خدمات سئو،   بین 5 تا 15 میلیون تومان  است.

 

2- قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی چگونه محاسبه می‌شود؟
امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن ورزشی تعیین‌کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

3- سایت و اپلیکیشن ورزشی با چه زبانی نوشته می‌شود؟
سایت و اپلیکیشن ورزشی که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

4- در طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی  از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟
تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب در طراحی سایت و اپلیکیشن ورزشی استفاده می‌شود. بطور مثال از HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارت در برنامه نویسی و همچنین از SQL Server به عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

5- طراحی و پیاده سازی سایت ورزشی چقدر طول می‌کشد؟
تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن ورزشی آنلاین 25 روز است، اما بین 15 تا 20 روز پروژه آماده تحویل است.

 

6- آیا برای سایت ورزشی، سئو هم انجام می‌دهید؟
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت ورزشی است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

7- آیا تولید محتوا برای سایت ورزشی هم انجام می‌دهید؟
یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت ورزشی به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

8- طراحی سایت ورزشی با وردپرس هم انجام می‌دهید؟
خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت ورزشی ، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

9- چرا باید سایت ورزشی بصورت اختصاصی برنامه نویسی شود؟
امکانات سایت و نوع سایت ورزشی به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت ورزشی حرفه‌ای و قدرتمند، برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

10- هزینه سئو سایت ورزشی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟
با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، دو میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

11- پشتیبانی سایت ورزشی به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟
پشتیبانی سایت ورزشی در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- آیا محدودیتی در سفارش امکانات طراحی سایت ورزشی وجود دارد؟
گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت ورزشی وجود ندارد.

 

13- مراحل سفارش و پیاده سازی سایت ورزشی در وب پارسه چگونه است؟
گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید. 

 تگ‌ها: طراحی سایت ورزشی طراحی وبسایت ورزشی سایت ورزشی طراحی سایت فوتبالی طراحی سایت سایت فوتبالی
آخرین مطالب
طراحی سایت تبلیغات
طراحی سایت تبلیغات

وب سایت های تبلیغاتی سهم عمده‌ای را در بازار اینترنی دارند و می‌توان گفت که آن‌ها به خوبی از مزیت ‌های فضای اینترنی آگاه هستند و پیشرو در این عرصه محسوب می ‌شوند.

10 راه افزایش فروش سایت ‌های فروشگاهی
10 راه افزایش فروش سایت ‌های فروشگاهی

در دنیای امروز خرید آنلاین به یکی از روش‌های اصلی خرید تبدیل شده است، صاحبان کسب ‌و کارهای اینترنتی به دنبال راه‌هایی برای افزایش فروش‌شان هستند.

راهنمای انتخاب موضوع برای تولید محتوای سایت
راهنمای انتخاب موضوع برای تولید محتوای سایت

انتخاب موضوع برای تولید محتوای سایت، از مهم‌ترین مراحل در فرایند تولید محتوا است. انتخاب موضوع مناسب باعث می‌شود که مخاطبان بیشتری آن را مطالعه کنند و می‌تواند به افزایش بازدید سایت کمک کند.

نقش سئو در افزایش درآمد سایت
نقش سئو در افزایش درآمد سایت

سئو یا بهینه‌ سازی موتور جستجو مجموعه‌ای از فعالیت‌های است که با‌ هدف بهبود رتبه وب‌سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو انجام می‌شود.

مجوزهای لازم برای سایت های شرکتی در ایران
مجوزهای لازم برای سایت های شرکتی در ایران

با توجه به رشد روزافزون کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران، لزوم دریافت مجوزهای لازم برای سایت‌ های شرکتی نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

عوامل موثر در طراحی سایت شرکتی
عوامل موثر در طراحی سایت شرکتی

با طراحی سایت می‌توان شعبه دیگری از کسب‌وکار را که 24 ساعت روز در دسترس افراد است را داشته باشید.

تأثیر هوش مصنوعی در تولید محتوا ویدیویی سایت
تأثیر هوش مصنوعی در تولید محتوا ویدیویی سایت

تولید محتوای ویدیویی به‌عنوان یکی از موثرترین و محبوب‌ترین روش‌ های بازاریابی و تبلیغات در دنیای امروز شناخته می‌شود.

تفاوت خدمات نظافت آنلاین و سنتی چیست؟
تفاوت خدمات نظافت آنلاین و سنتی چیست؟

نظافت محیط زندگی امری است که هر انسان به آن نیاز دارد، ازاین‌رو مؤسساتی در راستای برطرف کردن این نیاز به وجود آمده‌اند و بعضی از این شرکت‌ها به‌صورت خدمات نظافت آنلاین در سطح شهر مشغول به فعالیت شده‌اند.

ماجرای طراحی سایت تجهیزات فروشگاهی بهسرما
ماجرای طراحی سایت تجهیزات فروشگاهی بهسرما

بهسرما، نخستین شرکت رسمی در حوزه ساخت و تولید تجهیزات فروشگاهی در ایران است که بخش گسترده‌ای از فروش آن پس از بازطراحی سایت این مجموعه، از طریق سایت تجهیزات فروشگاهی بهسرما انجام می‌گردد.

طراحی سایت و دریافت گواهی اینماد
طراحی سایت و دریافت گواهی اینماد

فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی الزامی بسیار مهم است که در کنار آن می‌بایست حتماً نشان اینماد را دریافت کرد.

نقش هوش مصنوعی در شرکت های صنعتی
نقش هوش مصنوعی در شرکت های صنعتی

هوش مصنوعی به سرعت در حال تبدیل شدن به فناوری ضروری برای شرکت‌های صنعتی است. این موضوع می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا بهره وری‌شان را افزایش دهند.

آیا طراحی سایت برای کسب‌ و کارهای کوچک مفید است؟
آیا طراحی سایت برای کسب‌ و کارهای کوچک مفید است؟

داشتن وب ‌سایت برای هر کسب‌ و کاری بسیار مهم است و می ‌تواند کمک کند تا تعامل بیشتری با مشتریان و جذب مشتریان جدید داشته باشید.

چهار سایت برتر فروشگاهی در ایران
چهار سایت برتر فروشگاهی در ایران

امروزه به دلیل پیش رفت تکنولوژی، بیشتر کسب‌وکارها رو به فروشگاه اینترنتی آورده‌اند. در این مطلب قصد داریم چهارتا از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی را به شما معرفی کنیم.

مقالات مرتبط
طراحی سایت تبلیغات
طراحی سایت تبلیغات

وب سایت های تبلیغاتی سهم عمده‌ای را در بازار اینترنی دارند و می‌توان گفت که آن‌ها به خوبی از مزیت ‌های فضای اینترنی آگاه هستند و پیشرو در این عرصه محسوب می ‌شوند.

10 راه افزایش فروش سایت ‌های فروشگاهی
10 راه افزایش فروش سایت ‌های فروشگاهی

در دنیای امروز خرید آنلاین به یکی از روش‌های اصلی خرید تبدیل شده است، صاحبان کسب ‌و کارهای اینترنتی به دنبال راه‌هایی برای افزایش فروش‌شان هستند.

راهنمای انتخاب موضوع برای تولید محتوای سایت
راهنمای انتخاب موضوع برای تولید محتوای سایت

انتخاب موضوع برای تولید محتوای سایت، از مهم‌ترین مراحل در فرایند تولید محتوا است. انتخاب موضوع مناسب باعث می‌شود که مخاطبان بیشتری آن را مطالعه کنند و می‌تواند به افزایش بازدید سایت کمک کند.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، میدان فاطمی، ساختمان چهلستون، طبقه 10، واحد 1002

شهریار، باغستان، بلوار ولیعصر (عج)، نبش لاله دوم، پلاک ۱۲۷، واحد ۴

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶
۰۲۱-۶۵۲۳۹۷۴۷