طراحی سایت پزشکی

چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

طراحی سایت پزشکی

امروزه دیگر بیماران، به روش سنتی به متخصصین و پزشکان مد نظر خود را ملاقات نمی‌کنند، بلکه به کمک گسترده‌تر شده فضای وب و مجازی، این اتفاق به شکل‌های دیگری رقم می‌خورد.

علم پزشکی و رقابت پزشکان بیش از پیش گسترده‌تر شده  و امروز هر پزشک و سایر متخصصین حوزه سلامت برای بهود سرویس‌دهی به بیماران و مراجعین خود نیاز به وب سایت پزشکی دارند.   در روزهای سخت اپیدمی ویروس کووید 19 که به همگان ثابت شد، نیاز جامعه به پزشکان امری حیاتی است،  سایت‌های پزشکی می‌توانند نقشی بسیار مفید و سریع را در تسریع روند درمان بیماران بازی کنند.

طراحی سایت پزشکی می‌تواند به پزشکان در بازاریابی کمک کند و در  اعتماد بیماران به پزشکان موثر خواهد بود. البته طراحی این سایت باید در زمینه اصول سئو وموتور های جستجو باشد. مهمترین ویژگی که برای سایت پزشکی خود باید در نظر داشته باشید رعایت اصول سئو سایت و بهینه سازی آن است. طراحی سایت پزشکی از ابتدا باید بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو طرح ریزی شده و بر اساس اصول سئو انجام بپذیرد. سئو سایت باعث می شود سایت شما در ابتدای نتایج موتور های جستجو قرار گرفته و موتور های جستجو کار تبلیغات را برای شما به صورت اتوماتیک انجام بدهند که در نهایت این امر منجر به ورود بازدید کنندگان جدید به سایت شما از طریق موتور های جستجو خواهد شد.

 

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

 

طراحی سایت برای پزشکان و متخصصان حوزه پزشکی

در دنیای امروز  بیماران اغلبا به سراغ پزشکانی می‌روند که در فضای اینترنتی نیز حضوری فعال و گسترده داشته باشند تا بدون فوت وقت، ضمن آشنایی با هرچه بهتر با پزشک معالج، از نحوۀ رضایتمندی افراد تحت درمان نیز بهره‌مند شوند که البته این مورد بیش از همه در قبال پزشکان زیبایی صدق می‌کند و دست بر قضا این دسته از پزشکان حضوری بسیار فعال‌تر از سایر پزشکان در فضای مجازی و وب دارند. اصولا طراحی سایت برای پزشکان امروز دیگر واجب تر از حتی مطب شده و بخش مهمی از راندمان اقتصادی آنها را تحت تاثیر خود قرار داده است.

در گذشته یافتن پزشک ایده‌آل متناسب با نیاز خود، کاری بسیار دشوار بود، شاید شما می‌بایست خیلی خوش شانس می‌بودید تا بتوانید با پزشک مناسب و نامداری آشنا شوید،  چرا که اغلبا شما به شکل سنتی می‌توانستید با جست‌وجو در میان آشنایان به ملاقات پزشک معالج بروید، اما امروزه در موتورهای جست و جو نام هزاران هزار پزشک قرار دارد که هرکدام با روش مخصوص به خود در حال جذب بیماران می ‌باشند.

 

ضرورت وجود سایت برای پزشکان چیست؟

همانگونه که پیش‌تر گفته شد، دیگر روش‌های سنتی برای یافتن پزشکان با پیشرفت تکنولوژی و فضای اینترنتی، کاملا منسوخ شده‌اند و افراد از طریق جعبه جادویی تلفن همراه خود به سراغ یافتن پزشک مد نظر خود می‌روند. از طرفی دیگر صرفه جویی در زمان یکی از اصلی‌ترین دلایل رجوع بیماران به وبسایت‌ها برای تعیین وقت، انتخاب پزشک مناسب و ... است، چرا که حضور در مطب‌های شلوغ پس از پشت سر گذاشتن ترافیک شهری و کمبود زمان کافی برای رجوع به مطب پزشکان در ساعات کارکرد، عملا هر پزشکی را مجاب به ورود در زمینه کسب و کار اینترنتی می‌کند تا بدین شکل ضمن جلب رضایت حداکثری بیماران، بتواند  با طراحی سایت پزشکی تعداد بیشتری از مراجعین خود را نسبت به روش سنتی، پذیرش کند.

 

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

 

مزایای برتر طراحی سایت پزشکی در گروه وب پارسه

 

پنل ادمین

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های پزشکان، بخش مدیریت وبسایت خود در راستای ارتباط با بیماران و تولید محتوای خود  است؛ که این موضوع  از سوی وب پارسه برای طراحی سایت پزشکی از طریق پیاده‌سازی پنل ادمین با کیفیت و در عین حال آسان و کاربردی حل شده است.

 

دریافت نوبت آنلاین

بیماران مذکور، بدون دغدغه اتلاف وقت، به سادگی می‌توانند با رزرو نوبت آنلاین، ضمن صرفه‌جویی در زمان خود، برنامه مرتب و با نظمی نیز به ساعات کاری پزشک معالج بدهد تا بدین ترتیب امر ویزیت به طور اتوماتیک در روزهای کاری و ساعات کاری مد نظر شما صورت بپذیرد.

 

بخش پرسش و پاسخ به بیماران

این حقیقت را باید پذیرفت که در دنیای امروز، مشتری‌مداری صبر و حوصله خاص خود را می‌طلبد  و طبق تجربه بزرگ وب پارسه و همچنین الگوریتم موفق‌ترین وب‌سایت‌های پزشکی، وب‌سایت‌هایی موفق بوده‌اند که ضمن راه‌اندازی بخش پرسش و پاسخ، به سوالات و نگرانی‌ها و دغدغه‌های بیماران، در ارائه سرویس به مشتریان خود، حسن نیت و مشتری‌مداری را به نحو احسن به اجرا بگذارد.

 

بخش مقالات و اطلاعات پزشکی

در این بخش مهم و البته بسیار کاربردی، می‌توان با بارگذاری مقالات علمی،  در زمینه سئو و همچنین ارتقاء اعتبار خود، رفتاری کاملا حرفه‌ایی را در فضای اینترنتی کسب و کار خود به ثبت برسانید، چرا که به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی شما از بایدها و نبایدها، همواره قسمت محبوب کاربران وبسایت پزشکی شما است.

 

بخش تصاویر و ویدیوها

شاید یکی از کلیدی‌ترین و اثربخش‌ترین طراحی سایت پزشکی، همین مورد باشد! چرا که کاربر یا بیمار، به سادگی هرچه تمام‌تر از طریق ارتباط چشمی، می‌تواند حضور در مطب و یا محل ویزیت و یا عمل شما، خود را تصور کند و با چند و چون کیفی کار شما نیز تا حدود بسیار زیادی آشنا شود، همچنین در این بخش می‌توان از نمونه روش‌های درمان نیز به صورت ویدیویی یا عکس نیز بهره بسیار زیادی در راستای جلب اعتماد بیمار ، کسب کرد.

 

صفحه‌ درباره ما

در صفحه درباره ما می‌توان از رزومه کاری پزشک، درمان‌های موثر، شیوه‌های درمانی مخصوص، کیفیت درمان، مزایا و برتری‌ها، نمونه جراحی‌ها و یا تجویزها و خط فکری پزشک استفاده کرد. لازم به ذکر است که برخی از پزشکان برای جلب توجه بیماران رزومه تحصیلی خود و همچنین موفقیت‌هایشان را به تصویر می‌کشند.

 

صفحه تماس با ما

همواره صفحه تماس با ما در طراحی سایت پزشکی، همانند یک کلید طلایی خواهد بود، زیرا در این بخش پزشک با قرار دادن اطلاعات تماس و همچنین آدرس خود می‌تواند زنجیره نهایی ارتباط با کاربر اینترنتی را کامل و از آن یک ویزیت قطعی برای خود بسازد، صفحه تماس با می‌تواند دارای المان‌های بروزی همانند: آپلود نسخه و تصویری از بیمار و مشکل وی باشد که وب پارسه در پیاده‌سازی آن تبحر خود را ثابت کرده است.

 

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

 

تبلیغات

در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات مورد نظر خود را یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید که در نوع خود مزیت قابل توجهی به حساب می‌آید.

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

عضویت کاربران

کاربر یا بیمار می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران روند ویزیت و ثبت نوبت را راحت‌تر می‌کند به این صورت که در پنل کاربر امکان درج کد پرونده بیمار  و شماره تماس وجود دارد و کاربر می‌تواند با همان کد برای ویزیت مراجعه کند

 

طراحی و تنطیمات سئو

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام محصولی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از پزشک مدنظر خود کسب کند، مطمئنا درمان موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود کاربر به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به ویزیت هرچه بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

دیجیتال مارکتینگ

از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

 

سوال مهم! مزیت‌های طراحی سایت پزشکی چیست؟

شناخته‌تر شدن پزشک در فضای آنلاین

رضایت بیشتر مراجعین ادر راستای صرفه‌جویی در زمان

امکان پرسش و پاسخ آنلاین

دسترسی به بیماران به صورت آنلاین از سوی پزشک و بالعکس از سوی بیمار به پزشک

کسب اعتبار بیشتر برای پزشک نزد کاربران اینترنتی

ایجاد نظم و ثبات کاری حتی در صورت عدم حضور پزشک

پیاده‌سازی روند اتوماتیک گونه ارتباط با بیمار

 

نمونه طراحی سایت پزشکی:

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

 

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت پزشکی:

 

طراحی سایت پزشکی با چه هزینه‌ای انجام می‌شود؟

قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت بدون درنظر گرفتن خدمات سئو، بین 18 الی 27 میلیون تومان است.

 

قیمت طراحی سایت پزشکی چگونه محاسبه می‌شود؟

امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت پزشکی تعیین کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

سایت پزشکی با چه زبانی برنامه نویسی می‌شود؟

سایت پزشکی که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود با تکنولوژی ASP.NET و به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

برای طراحی و پیاده سازی سایت پزشکی چقدر باید منتظر بمانیم؟

تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت پزشکی 40 روز است، اما بین 20 تا 35 روز پروژه آماده تحویل است.

 

آیا برای سایت پزشکی هم لازم است که سئو انجام ‌دهید؟

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت پزشکی است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

آیا تیم شما تولید محتوا برای سایت پزشکی هم انجام می‌دهند؟

یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت پزشکی به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

طراحی سایت پزشکی با وردپرس هم انجام می‌شود؟

خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت پزشکی سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

آیا سایت پزشکی بصورت اختصاصی باید برنامه نویسی شود؟

امکانات سایت و نوع سایت پزشکی به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا برخی امکانات را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت پزشکی حرفه‌ای و قدرتمند برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

سئو سایت پزشکی با چه هزینه‌ای و چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، سه میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

پشتیبانی سایت پزشکی به چه صورت انجام می‌شود و با چه هزینه‌ای؟

پشتیبانی سایت پزشکی در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

مراحل سفارش و پیاده سازی سایت پزشکی در وب پارسه به چه صورت انجام می‌شود؟

گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید.تگ‌ها: طراحی سایت پزشکی سئو سایت برنامه نویسی سایت seo پزشک
آخرین مطالب
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال

رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال ۹۷ با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده است.

طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟
طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟

محصول می‌تواند علاوه بر کالای فیزیکی، خدمت و یا محصول دیجیتال نیز باشد. سایت و اپلیکشن را می‌توان نمونه‌ای از محصولات دیجیتال دانست.

 نحوه ساخت صفحات AMP سایت
نحوه ساخت صفحات AMP سایت

AMP یک پروژه سرعت بخشیدن به صفحات موبایل است که توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی می‌شود.

تفاوت طراح و توسعه دهنده وب چیست؟
تفاوت طراح و توسعه دهنده وب چیست؟

مسئلۀ اصلی در ایجاد و راه اندازی سایت این است که از بین یک توسعه دهنده وب‌ سایت و یک طراح سایت کدام را استخدام کنید؟

پایان بخش ویدئو در بازار
پایان بخش ویدئو در بازار

بازار تصمیم گرفته فعالیت بخش ویدئوی خود را تا آبان ماه امسال پایان دهد تا بیشتر بر روی ارائه خدمات و توسعه محصولات فروشگاه اپلیکشین تمرکز کند.

کاردانو، ارز دیجیتال نوظهوری برای سرمایه گذاری
کاردانو، ارز دیجیتال نوظهوری برای سرمایه گذاری

این کوین نوپا توانسته بسیاری از سرمایه‌گذاران را مجاب به خرید و فروش کند تا شاهد افزایش تاریخی ارزش این ارز دیجیتال باشیم.

کمک خیریه‌های آمریکایی با ارز دیجیتال به شهروندان افغانستان
کمک خیریه‌های آمریکایی با ارز دیجیتال به شهروندان افغانستان

اوضاع نابسمان و بسیار دردناک این روزهای افغاانستان باعث شده تا تکنولوژی و ارزهای دیجیتال نیز وارد میدان برای کمک به پناهجویان افغان شوند.

طراحی سایت فروشگاهی و دریافت گواهی اینماد
طراحی سایت فروشگاهی و دریافت گواهی اینماد

فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی الزامی بسیار سود‌ده است که در کنار آن می‌بایست حتماً نشان اینماد را دریافت کرد.

دوج کوین باز هم پر و بال گرفت؛ بهترین کوین برای پرداخت!
دوج کوین باز هم پر و بال گرفت؛ بهترین کوین برای پرداخت!

ایلان ماسک باز هم به تمجید از دوج کوین پرداخته و امنیت این کوین را برای پرداخت تضمین کرده است.

لایت کوین چیست؟
لایت کوین چیست؟

علاقمندان به رمز ارزها این روزها گرایش خاصی به سوی لایت کوین پیدا کرده‌اند تا این ارز دیجیتال نیز بیش از پیش مشهور شود.

پای لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به بازار ارز دیجیتال باز شد
پای لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به بازار ارز دیجیتال باز شد

انتقال جنجالی لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن سر و صدای فراوانی را در دنیای رسانه به پا کرد، اتفاقی که بدون ارز دیجیتال هرگز امکان پذیر نبود.

سرور مجازی یا VPS چیست؟ توضیح به زبان ساده
سرور مجازی یا VPS چیست؟ توضیح به زبان ساده

همواره شما برای راه‌اندازی سایت خود، نیازمند آن هستید که از میزبان وب یا هاست استفاده کنید.

انواع CMS کدامند؟ هر سیستم مدیریت محتوا برای چه کاری مناسب است؟
انواع CMS کدامند؟ هر سیستم مدیریت محتوا برای چه کاری مناسب است؟

سیستم مدیریت محتواهای فراوانی وجود دارند که هرکدام برای طراحی سایت ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

مقالات مرتبط
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال

رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال ۹۷ با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده است.

طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟
طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟

محصول می‌تواند علاوه بر کالای فیزیکی، خدمت و یا محصول دیجیتال نیز باشد. سایت و اپلیکشن را می‌توان نمونه‌ای از محصولات دیجیتال دانست.

 نحوه ساخت صفحات AMP سایت
نحوه ساخت صفحات AMP سایت

AMP یک پروژه سرعت بخشیدن به صفحات موبایل است که توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی می‌شود.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، میدان‌ فاطمی(جهاد)، ساختمان چهلستون، طبقه دوم، پلاک 203

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶