طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری

یکی از خدمات پرکاربردی که کمتر به آن پرداخته شده و قدرت مانور بسیار بالایی را در فضای اینترنت و وب سایت‌ها دارد، کسب و کار آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری است.

یکی از صنوف فعال مشاغل هنری بدون شک، صنف آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری است که همه ما در مراسم‌ها و مجالس و ایونت‌های مختلف بالاخره با آن سر و کار خواهیم داشت، هرچند که امروز سبک و سیاق این صنف به مسیر تازه‌ای وارد شده و شاخه‌های متعددی از جمله: عکاسی نوزاد، عکاسی بارداری، عکاسی بانوان، عکاسی آقایان، تولید تیزر ویدیویی، تیزر تبلیغاتی و... نیز به این کسب و کار اضافه شده و گرایش صنعتی بیشتری در آن دیده می‌شود.

 

 ما در گروه  وب پارسه با ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شما هستیم، جهت آشنایی با خدمات ما در حوزه طراحی و برنامه‌نویسی سایت و تولید محتوا  با این شماره 02188954969  یا 09190973446 تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. 

 

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری، به این کسب و کار کمک خواهد کرد تا بیش از پیش در معرض دید مخاطبین قرار بگیرد و در راستای برندسازی برای جلب مخاطب بیشتر، بسیار حائز اهمیت خواهد بود؛ هرچند که این روزها عکاسی هنری و خبری نیز رفته رفته در موتورهای جست و جو عملاً تبدیل به پای ثابت مطالب و مقالات شده تا این قبیل تصاویر حرفه‌ای که از دل آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری بیرون می‌آید خواهان فراوانی پیدا کند.

 

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری : 

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری عموماً یک پیش‌نیاز برای این کسب و کار است، چرا که روند تبلیغاتی برای این شغل رسماً در دل طراحی آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری گنجانده شده است و عملاً با یک تیر دو نشانه را هدف خواهید گرفت؛ امروزه دیگر افراد به تبلیغات محیطی و بنرها و تراکت‌ها در سطح شهر توجهی نمی‌کنند، چرا که شلوغی انبوه تبلیغات ذهن افراد جامعه را دچار سردرگمی می‌کند و بدون نتیجه از کنار این روش تبلیغات عبور خواهند کرد، اما با  طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری شما رسماً در بستر اینترنت، در مکانی که کاربر هدفمند به جست و جوی نیاز خود می‌پردازد، شما خوراک را در اختیار مخاطب قرار می‌دهید.

 

چرا باید برای آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری سایت داشته باشیم: 

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری به شما کمک خواهد کرد تا با معجزۀ سئو در صفحات برتر موتورهای جست و جو کسب و کار شما در کانون توجهات قرار بگیرد و شما نیز فضای موجود و کاربران آنلاین به کسب درآمد و جذب مشتری بپردازید؛ از طرفی دیگر  طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری به شما کمک خواهد کرد تا مشتری بدون آنکه حضوراً از کیفیت کار شما مطلع شود، با ارائه کاتالوگ نمونه کارها، خود را به او معرفی کنید.

 

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری

ویژگی‌های طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری در  وب پارسه:

 

طراحی پنل مدیریت :

در طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری پنل قدرتمندی در اختیار شما خواهد بود که بواسطه آن مدیریت سایت خود را در اختیار خواهید داشت.  در این قسمت می‌توانید وب‌سایت خود را مدیریت نمایید نمونه کارها را اضافه و کم کنید، تخفیفات را اعمال کنید، کامنت ها را ببینید، آمار‌های بازدید را ببینید و …

 

خبرنامه:

در بخش خبرنامه شما ویژگی مهمی در اختیار خواهید داشت که برای کاربران اطلاعیه صادر کنید؛ در این قسمت کاربران شما با اشتراک در خبرنامه ایمیلی شما می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و تخفیفات مناسبتی وب‌سایت شما آگاهی یابند. این خود یک مزیت در جلب مشتری است.

 

تعریف نمونه فعالیت‌ها در هر دسته

در بخش دسته بندی قادر خواهید بود تا فعالیت‌های اختصاصی و ویژه خود را بخش بندی کنید و به مخاطب با ارائه توضیح نمایش بدهید، با این امکان شما می توانید یک فهرست بسیار عالی از مجموعه نمونه کارهای خود ایجاد کنید که موجب ایجاد نظم در ساختار سایت شما می شود.

 

تبلیغات 

 در بخش تبلیغات شما می توانید تبلیغات محصولات یا تخفیفات مناسبتی و فصلی را نشان دهید یا با پذیرفتن سفارش تبلیغات از دیگر وب‌سایت‌ها درآمد دیگری کسب کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی سایت شما را در شبکه‌های اینستاگرام و … به دوستان خود معرفی کنند. این بخش به سبک ویژه‌ای مدیریت می‌شود و از راه‌کارهای جذب کاربر اورگانیک استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات نوین و کمپین‌های ویژه از برخی فعالیت‌ها در این بخش است.

 

عضویت کاربران

کاربر می‌تواند در وب سایت شما ثبت نام کند و پروفایل خود را داشته باشد، ایجاد پنل برای کاربران روند ارتباط با شما را بسیار تسهیل خواهد کرد و خواهید توانست تا با کاربر ارتباطی بسیار نزدیک را برقرار کنید

 

گالری نمونه کار

مهم‌ترین بخش در طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری برای شما ایجاد گالری تصویری و ویدیویی است که در آن می‌توانید شناسنامه کاری خود را به کاربر ارائه و در جذب مشتری بسیار موفق عمل کنید.

طراحی و تنظیمات سئو 

این ویژگی بسیار ارزشمند شما را به طور هدفمند به کاربر در موتورهای جست و جو معرفی خواهد کرد. بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو از مزیت‌های عالی برای شما محسوب می شود تا بدین شکل با سئو اگر کاربران نام آتلیه یا فیلمبرداری و ... را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک‌های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش دربیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می‌باشد.

 

نظرات 

در طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری  می‌توانید در کنار هر نمونه کار ، نظرات ویژه و نقد و بررسی کاربران را در اختیار داشته باشید، کاربران می توانند در مورد فعالیت شما نظرات خود را بیان کنند و به تصاویر امتیاز بدهند.

 

 ایجاد صفحات ، نوشته ها به صورت نامحدود

اگر کسب و کار شما ارتقا یابد مجبور خواهید شد که سایتتان را گسترش بدهید و موارد زیادی به وب‌سایتتان اضافه کنید در این امر باید ذکر کنیم که شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های کم وب‌سایت خود را متناسب با کسب و کار خود گسترش دهید. می‌توانید صفحات با طراحی متفاوت و نوشته‌ها به صورت روزانه و هفتگی به میزان نامحدود و کاملا دلخواه شما به سایت خود اضافه کنید.

 

مدیریت گالری و ویدیوها

مدیریت گالری و ویدیوها به صورت کاملا شفاف و کنترل شده انجام می‌گیرد شما می توانید قیمت و تعداد گالری را تغییر دهید. توضیحات مربوط به تصاویر را ویرایش کنید. برای گالری کد تعریف کنید، عکس گالری را ویرایش کنید و ...

 

نرم افزار اندروید و IOS

در طراحی این سایت از تکنولوژی PWA  استفاده می‌شود تا کاربران از امکان نصب این اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و IOS نیز بهره‌مند شوند.

 

 مجله اینترنتی هوشمند

هرچه مشتری اطلاعات بیشتر و دقیقی از آتلیه مدنظر خود کسب کند، مطمئنا سفارشی موفقی را تجربه می‌کند و این باعث می‌شود مشتری به سایت وفادار شود. مجله اینترنتی فوق پیشرفته و هوشمند می‌تواند در این کار به فروش بیشتر و وفاداری کاربران کمک کند.

 

نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی

رعایت نکات UI و UX سایت در فروش و جذب مخاطب هدف بسیار اهمیت دارد. از این رو نمایش سریع، ساده، هوشمند و کاربردی کالاها در فروشگاه‌ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دیجیتال مارکتینگ

با استفاده از علم دیجیتال مارکتینگ در کنار متخصصین ارشد وب پارسه قادر خواهید بود تا به اهداف بزرگ خود دست پیدا کنید؛ از تمامی پتانسیل فنی موجود در  گروه وب پارسه در بخش بازاریابی فروش و جذب مخاطب استفاده خواهد شد.

 

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
امکانات طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری  در وب پارسه:

وبسایت و وب اپلیکیشن آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود

از تکنولوژی asp.net و زبان برنامه نویسی #C در کد نویسی بهره گرفته می‌شود

از 5HTML ،3CSS  و جاوا اسکریپت و ایجکس نیز در UI سایت و اپلیکیشن استفاده می‌شود

کنترل پنل کاملا اختصاصی برای  سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری و برنامه نویسی می‌شود

تعریف بی‌نهایت گالری و ویدیو بصورت ساده یا متغیر

دسته‌بندی و برچسب گذاری گالری تصاویر و ویدیو جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان

بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی ، مشخصات فنی

تعریف گالری متغیر و گزینه‌های انتخابی گوناگون برای هر تصویر…

قیمت گذاری فعالیت و اعمال تخفیف بر روی هر بخش بصورت جداگانه و با قابلیت زمان‌بندی دوره‌ای

نمایش پرفروش‌ترین گالری ها ، محصولات ویژه، پیشنهادات ویژه، گالری‌های دارای تخفیف

عضویت آسان کاربران در سایت

ارسال دیدگاه و امتیازدهی به هر گالری

جستجو در گالری براساس نام و دسته‌بندی‌های تعریف شده

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

موتور جستجوی هوشمند داخلی

ارتباط امن SSL

منشور حقوق مصرف‌کنندگان

مدیریت سوالات متداول

امکان مقایسه تصاویر

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن

وبلاگ پیشرفته

و ...

طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
پنل مدیریت سایت  آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری در وب پارسه:

تعریف گالری و ویدیوهای دلخواه

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت 

قابلیت مدیریت و تعریف کوپن‌های تخفیف مانند درصد تخفیف، میزان تخفیف،  در شرایطی مانند ، بازه‌های زمانی مشخص و مناسبت ها، دسته‌بندی خاصی از گالری‌ها و یا کدهای عمومی همراه با ایجاد محدودیت استفاده ، تعداد ، کاربران ، تاریخ و...

مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت با امکان تغییر در وضعیت سفارش‌ها

 

  نمونه طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری :
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری
 
سوالات متداول در خصوص سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری :

1- قیمت طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری چقدر است؟
قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری با توجه به امکانات درخواستی متفاوت است، لازم است تا با  مشاورین متخصص ما در این باره در تماس باشید تا راهنمایی کامل را دریافت کنید.

 

2- قیمت طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری  چگونه محاسبه می‌شود؟
امکانات سایت و نوع برنامه نویسی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری تعیین‌کننده قیمت آن است، مشاوران متخصص ما در گروه وب پارسه شما را در این خصوص کامل راهنمایی می‌کنند.

 

3- سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری با چه زبانی نوشته می‌شود؟
سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

 

4- در طراحیطراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری از چه تکنولوژی‌هایی استفاده می‌شود؟
تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های طراحی و برنامه نویسی وب در طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری استفاده می‌شود. بطور مثال از HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax , ... در طراحی این سایت استفاده می‌شود و از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی‌شارت در برنامه نویسی و همچنین از SQL Server به عنوان پایگاه داده بهره گرفته می‌شود.

 

5- طراحی و پیاده سازی طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری چقدر طول می‌کشد؟
تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری 25 روز است، اما بین 15 تا 20 روز پروژه آماده تحویل است.

 

6- آیا برای طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری، سئو هم انجام می‌دهید؟
سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

 

7- آیا تولید محتوا برای طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری  هم انجام می‌دهید؟
یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

 

8- طراحی طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری با وردپرس هم انجام می‌دهید؟
خیر، محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری، بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

 

9- چرا باید طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری بصورت اختصاصی برنامه نویسی شود؟
امکانات سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری به گونه‌ای است که سرویس‌هایی مانند وردپرس و جوملا چنین امکاناتی را پوشش نمی‌دهند و حتما باید برای سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری حرفه‌ای و قدرتمند، برنامه نویسی اختصاصی انجام شود.

 

10- هزینه سئو سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟
با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، دو میلیون تومان دریافت می‌شود.

 

11- پشتیبانی طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری به چه صورت انجام می‌شود و هزینه آن چقدر است؟
پشتیبانی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

 

12- آیا محدودیتی در سفارش امکانات طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری وجود دارد؟
گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری وجود ندارد.

 

13- مراحل سفارش و پیاده سازی طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری  در وب پارسه چگونه است؟
گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید. 

 تگ‌ها: طراحی سایت آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری طراحی سایت آتلیه طراحی سایت عکاسی طراحی سایت فیلمبرداری عکاسی و فیلم‌برداری طراحی سایت
آخرین مطالب
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال

رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال ۹۷ با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده است.

طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟
طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟

محصول می‌تواند علاوه بر کالای فیزیکی، خدمت و یا محصول دیجیتال نیز باشد. سایت و اپلیکشن را می‌توان نمونه‌ای از محصولات دیجیتال دانست.

 نحوه ساخت صفحات AMP سایت
نحوه ساخت صفحات AMP سایت

AMP یک پروژه سرعت بخشیدن به صفحات موبایل است که توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی می‌شود.

تفاوت طراح و توسعه دهنده وب چیست؟
تفاوت طراح و توسعه دهنده وب چیست؟

مسئلۀ اصلی در ایجاد و راه اندازی سایت این است که از بین یک توسعه دهنده وب‌ سایت و یک طراح سایت کدام را استخدام کنید؟

پایان بخش ویدئو در بازار
پایان بخش ویدئو در بازار

بازار تصمیم گرفته فعالیت بخش ویدئوی خود را تا آبان ماه امسال پایان دهد تا بیشتر بر روی ارائه خدمات و توسعه محصولات فروشگاه اپلیکشین تمرکز کند.

کاردانو، ارز دیجیتال نوظهوری برای سرمایه گذاری
کاردانو، ارز دیجیتال نوظهوری برای سرمایه گذاری

این کوین نوپا توانسته بسیاری از سرمایه‌گذاران را مجاب به خرید و فروش کند تا شاهد افزایش تاریخی ارزش این ارز دیجیتال باشیم.

کمک خیریه‌های آمریکایی با ارز دیجیتال به شهروندان افغانستان
کمک خیریه‌های آمریکایی با ارز دیجیتال به شهروندان افغانستان

اوضاع نابسمان و بسیار دردناک این روزهای افغاانستان باعث شده تا تکنولوژی و ارزهای دیجیتال نیز وارد میدان برای کمک به پناهجویان افغان شوند.

طراحی سایت فروشگاهی و دریافت گواهی اینماد
طراحی سایت فروشگاهی و دریافت گواهی اینماد

فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی الزامی بسیار سود‌ده است که در کنار آن می‌بایست حتماً نشان اینماد را دریافت کرد.

دوج کوین باز هم پر و بال گرفت؛ بهترین کوین برای پرداخت!
دوج کوین باز هم پر و بال گرفت؛ بهترین کوین برای پرداخت!

ایلان ماسک باز هم به تمجید از دوج کوین پرداخته و امنیت این کوین را برای پرداخت تضمین کرده است.

لایت کوین چیست؟
لایت کوین چیست؟

علاقمندان به رمز ارزها این روزها گرایش خاصی به سوی لایت کوین پیدا کرده‌اند تا این ارز دیجیتال نیز بیش از پیش مشهور شود.

پای لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به بازار ارز دیجیتال باز شد
پای لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به بازار ارز دیجیتال باز شد

انتقال جنجالی لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن سر و صدای فراوانی را در دنیای رسانه به پا کرد، اتفاقی که بدون ارز دیجیتال هرگز امکان پذیر نبود.

سرور مجازی یا VPS چیست؟ توضیح به زبان ساده
سرور مجازی یا VPS چیست؟ توضیح به زبان ساده

همواره شما برای راه‌اندازی سایت خود، نیازمند آن هستید که از میزبان وب یا هاست استفاده کنید.

انواع CMS کدامند؟ هر سیستم مدیریت محتوا برای چه کاری مناسب است؟
انواع CMS کدامند؟ هر سیستم مدیریت محتوا برای چه کاری مناسب است؟

سیستم مدیریت محتواهای فراوانی وجود دارند که هرکدام برای طراحی سایت ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

مقالات مرتبط
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال
بیستمین دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال

رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال ۹۷ با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده است.

طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟
طراحی محصول چیست؟ برای طراحی محصول از کجا باید شروع کنیم؟

محصول می‌تواند علاوه بر کالای فیزیکی، خدمت و یا محصول دیجیتال نیز باشد. سایت و اپلیکشن را می‌توان نمونه‌ای از محصولات دیجیتال دانست.

 نحوه ساخت صفحات AMP سایت
نحوه ساخت صفحات AMP سایت

AMP یک پروژه سرعت بخشیدن به صفحات موبایل است که توسط گوگل ایجاد و پشتیبانی می‌شود.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، میدان‌ فاطمی(جهاد)، ساختمان چهلستون، طبقه دوم، پلاک 203

۰۹۱۹-۰۹۷۳۴۴۶