طراحی سایت خدماتی

دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

طراحی سایت خدماتی

خیلی از کسب و کارها به شیوه های متنوعی کسب درآمد میکنن، اما بعضی از کارها شیوه کار متنوع‌تری دارند و نوع کارها در ازای خدمت های مختلف به مشتریان هزینه دریافت می‌کنند.

سایت خدماتی چیست؟

وب سایت خدماتی همانطور که از اسم آن پیداست مربوط به صاحب مشاغلی است که به کسانی که از سایت بازدید می‌کنند و یا کاربرانی که آن را دنبال می‌کنند خدماتی را ارائه کرده و در ازای این خدمات هزینه دریافت خواهند کرد. کسب و کارهایی که خدمات خاص و مختلف به مشتریان خودشان ارائه می‌کنند به یک سایت خدماتی نیاز دارند. سایت خدماتی می‌تواند در قالب یک سایت طراحی وب، خدمات درمانی، تجهیزات ساختمانی یا حتی سایت مشاوره برای درآمدزایی از طریق اینستاگرام باشد.

یکی از ویژگی‌های وب‌سایت خدماتی تنوع گسترده آن است؛ زیرا در دنیای امروز تمام کسب و کارها خدمات ویژه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌کنند و طراحی سایتی که برای این نوع سایت باید انجام شود بسته به نوع خدماتی که ارائه می‌گردد متفاوت خواهد بود.

در دنیای پیشرفته امروز، تمامی کسب و کارها درگیر تکنولوژی شده‌اند و مشاغل و کسب و کارهای خدماتی نیز هر کدام به روش های مختلف وارد دنیای مجازی و وب شده و در سطح‌های گسترده خدمات خود را معرفی کرده و کسب درآمد می‌کنند.

*نکته مهمی که باید به آن پرداخت این است که سایت‌های خدماتی خرید و فرش کالا انجام نمی‌دهند و افراد به ازای خدماتی که دریافت می‌کنند هزینه می‌پردازند.

طراحی سایت خدماتی
طراحی سایت خدماتی

 

سایت خدماتی ویژه چه افرادی است؟

سایت‌های خدماتی ویژه افرادی است که با توجه به حرفه و دانش خود می‌توانند نیاز مشتری را برطرف کرده و در زمینه‌های مختلف هنری، فنی، آموزشی، مشاوره‌ای و ... به افراد مختلف کمک کنند.

امکانات مهمی که یک سایت خدماتی دارد چیست؟

وجود منو برای خدمات:

خدمات مختلفی توسط شرکت‌ها ارائه می‌شوند و این خدمات باید در منو یا زیرمنو بصورت دسته‌بندی شده تا بتواند کار مشاریان را در انتخاب خدمات شما آسان‌تر کند.

امکان سفارش آنلاین خدمات شما را داشته باشد:

یکی از باید های طراحی وب‌سایت خدماتی این است که امکان سفارش و دریافت آن بصورت آنلاین برای کاربران سایت و مشتریان است که باید در بخشی از سایت به روش پُر کردن فرم درخواست باشد.

وجود داشتن بخشی به نام توصیه‌ی مشتریان:

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید در طراحی سایت خدماتی رعایت شود، وجود داشتن بخشی به نام توصیه‌ی مشتریان است. قرار گرفتن این بخش در صفحه علاوه ‌بر اینکه به انتخاب کاربر کمک می‌کند تاثیر بسزایی در اعتماد سازی دارد. این کار می‌تواند اعتبار یک شرکت را به راحتی افزایش دهد.

اپلیکیشن مجزا:

یکی از گزینه‌هایی که می‌تواند در کنار وجود سایت مشاهده و سفارش خدمات را آسان کند، ایجاد اپلیکیشن برای سایت است. اپلیکیشن می‌تواند به فرم دلخواهی طراحی شده و خدمات شرکت شما را به راحتی در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهد.  


چت آنلاین:

چت آنلاین، باید در تمام صفحات سایت وجود داشته باشد تا مشتریان بتوانند سوالات خود را مطرح کرده و در کوتاه‌ترین مدت پاسخ آن را دریافت کنند.

صفحه تماس با ما

ضروری‌ترین بخشی که در سایت خدماتی باید وجود داشته باشد، صفحه‌ی تماس با ما است. اگر مشکلی در ارائه یا تحویل خدمات صورت گیرد، مشتریان می‌توانند با استفاده از اطلاعات تماس شما می‌توانند به طور مستقیم با مسئولان شرکت در تماس باشند.

صفحه‌ی درباره ما

در صفحه درباره ما باید توضیحات کلی که شامل اطلاعات شرکت است توضیح داده شود. که تعداد کارکنان، قدمت شرکت و نوع فعالیت شرکت می‌تواند از مختصرترین توضیحات باشد. صفحه درباره ما اعتماد کاربران بسیار افزایش خواهد داد.

طراحی سایت خدماتی
طراحی سایت خدماتی

 

ویژگی‌های مهم طراحی سایت خدماتی

از آنجاییکه که شرکت‌های خدماتی، خدمات مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهند، بنابراین نمی‌توان از یک روش یکسان برای طراحی وب سایت آن‌ها استفاده کرد. بنابراین وب سایت‌های خدماتی ویژگی‌هایی دارند که  به آن‌ها اشاره شده است:

وجود رابط کاربری مناسب:

در طراحی سایت‌ خدماتی داشتن یک رابط کابری مناسب بسیار مهم است و باید این رابط کاربری با امکانات، مفهوم و نوع خدمات شرکت متناسب باشد. در این حالت کاربر ارتباط بهتری با سایت برقرار می‌کند و احتمال این که سایت را ترک کردن آن بسیار پایین است.

تجربه‌ی کاربری

وب‌سایت خدماتی باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که اگر کاربر برای اولین بار وارد سایت شد بتواند در تمام قسمت‌های مختلف سایت حرکت کند تا تجربه‌ای خوب از بازید سایت داشته باشد.

در دسترس بودن خدمات

در طراحی یک سایت خدماتی باید تمام خدمات در دسترس باشند تا کاربر با ورود به سایت بتواند به راحتی از خدمات استفاده کند.

رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت

مهم‌ترین نکته ای که در طراحی سایت خدماتی وجود دارد این است که طراحی سایت بر اساس اصول سئو باشد. اگر وب سایت خدماتی با توجه به اصول سئو طراحی شده باشد موتورهای جستجو وبسایت شما را راحت‌تر شناخته و شما در صف اول انتخاب مشتریان خواهید بود. حضور شما در صفحه ی اول و نتایج ابتدایی موتور های جستجو مساوی است با حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان و بازدید کنندگان جدید.

سوالات متداولی که در خصوص طراحی سایت خدماتی مطرح می‌شود:

 

طراحی سایت خدماتی با چه هزینه‌ای انجام می‌شود؟

قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت بدون درنظر گرفتن خدمات سئو، بین 18 الی 25 میلیون تومان است.

سایت خدماتی قابلیت تبدیل شدن به سایت فوشگاهی را دارد؟

بله این امکان وجود دارد. هر زمان که شما تصمیم به گسترش حیطه کاری خود داشتید می‌توانید با گروه وب پارسه این قابلیت را روی سایت خود اجرا کنید.

سایت خدماتی با چه زبانی برنامه نویسی می‌شود؟

سایت خدماتی که توسط گروه وب پارسه طراحی می‌شود با تکنولوژی ASP.NET و به زبان سی‌شارپ نوشته می‌شود.

برای طراحی و پیاده سازی سایت خدماتی چقدر باید منتظر بمانیم؟

تعهد گروه وب پارسه برای طراحی و برنامه نویسی سایت خدماتی 40 روز است، اما بین 20 تا 35 روز پروژه آماده تحویل است.

آیا برای سایت خدماتی هم  سئو لازم است؟

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از نیازهای اساسی طراحی سایت خدماتی است و تخصص کامل سئو در گروه وب پارسه وجود دارد.

آیا تیم شما تولید محتوا برای سایت خدماتی هم انجام می‌دهند؟

یکی از تخصص‌های گروه وب پارسه تولید محتوای اختصاصی به زبان فارسی و انگلیسی است، با توجه به نیاز سایت خدماتی به محتوای اختصاصی و ناب، گروه وب پارسه آمادگی کامل برای تولید محتوا را دارد.

اگر سایت خدماتی با وورد پرس انجام شودچه اتفاقی می‌افتد؟

مشکلی نیست که با ووردپرس انجام شود اما محدودیت‌هایی که وردپرس ایجاد می‌کند، کار را برای سئو و همچنین توسعه سایت خدماتی سخت و گاهی غیرممکن می‌کند.

سئو سایت خدماتی با چه هزینه‌ای و چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به نوع عبارات مدنظر و فارسی یا انگلیسی بودن عبارات، قیمت‌ها متفاوت هستند. اما بطور متوسط برای حضور هر عبارت کلیدی و واقعا موثر در صفحه اول گوگل، سه میلیون تومان دریافت می‌شود.

پشتیبانی سایت خدماتی به چه صورت انجام می‌شود و هزینه‌‌ی آن چقدر است؟

پشتیبانی سایت خدماتی در گروه وب پارسه بصورت 24 ساعت و 7 روز هفته انجام می‌شود. در برخی موارد پشتیبانی فنی و سئو برای سال نخست رایگان است و در سال‌های بعد نسبت به سفارش تعیین می‌شود.

آیا محدودیتی در سفارش امکانات سایت آخدماتی داریم؟

گروه وب پارسه متشکل از طراحان و برنامه نویسان کاربلد است و هیچ گونه محدودیتی در سفارش امکانات برای سایت خدماتی وجود ندارد.

مراحل سفارش و پیاده سازی سایت آموزشی در وب پارسه به چه صورت انجام می‌شود؟

گروه طراحی سایت وب پارسه برای ارائه مشاوره کاملا رایگان در کنار شماست، جهت سفارش و آشنایی جامع با مراحل پیاده سازی با این شماره 02188954969 تماس بگیرید.

 

 

تگ‌ها: طراحی سایت خدمات سئو سایت برنامه نویسی سایت رابط کاربری
آخرین مطالب
گوگل ادوردز چیست؟
گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یک شبکه بسیار پرکاربرد و گسترده آنلاین در سراسر جهان می‌باشد و میلیون‌ها کسب‌وکار به‌صورت آنلاین کار تبلیغاتشان را با استفاده از تبلیغات گوگل انجام می‌دهند.

وب سایت فروشگاهی چیست؟
وب سایت فروشگاهی چیست؟

این روزها با توجه به کم رنگ تر شدن بازار سنتی و روی کار آمدن بازار مدرن تنها راه افزایش فروش و مشتریان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است.

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

رفته رفته و به مرور زمان، پزشکان و بیمارستان‌ها هم وارد چرخه تکنولوژی شدند و دارای سایت های مخصوص به خود گشتند.

هاست ویندوز چیست؟
هاست ویندوز چیست؟

هاست ویندوز، فضایی است در هارد یک سرور که بر روی آن اطلاعات سایت آپلود می‌شود و سیستم عامل آن سرور ویندوز نسخه مخصوص سرور است .

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

وب سایت‌های خبری دائما و شبانه روزی اخبار ایران و جهان جمع می‌کنند و در معرض نمایش عموم قرار می‌دهند.

انواع سئو را بشناسید!
انواع سئو را بشناسید!

در بخش سئو قسمت های مختلفی وجود دارد که رعایت آن‌ها الزامی بوده و به رتبه‌بندی سایت شما کمک می‌کند.

انواع هاستینگ‌ها
انواع هاستینگ‌ها

هاست یا هاستینگ (Host) فضایی است که در آن تمام اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما قرار می‌گیرد.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

امروزه شرکت هایی در بازار های مجازی و وب درخشانند که با برنامه‌ریزی درست بتوانند ابزارهای مناسبی برای خود ایجاد کنند و بهترین استفاده را از ابزارهایی که دارند ببرند.

8 نکته برای انتخاب نام دامنه سایت
8 نکته برای انتخاب نام دامنه سایت

نام دامنه هویت کسب و کار شماست و همیشه انتخاب نام دامنه هر مدیر سایتی را به چالش میکشد.

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشی

امروزه بسیاری از متقاضیان شرکت در آموزشگاه‌ها، موسسه‌ای که خدمات آنلاین ارائه می‌دهد را به موسسات سنتی ترجیح می‌دهند.

مقالات مرتبط
گوگل ادوردز چیست؟
گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یک شبکه بسیار پرکاربرد و گسترده آنلاین در سراسر جهان می‌باشد و میلیون‌ها کسب‌وکار به‌صورت آنلاین کار تبلیغاتشان را با استفاده از تبلیغات گوگل انجام می‌دهند.

وب سایت فروشگاهی چیست؟
وب سایت فروشگاهی چیست؟

این روزها با توجه به کم رنگ تر شدن بازار سنتی و روی کار آمدن بازار مدرن تنها راه افزایش فروش و مشتریان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است.

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

رفته رفته و به مرور زمان، پزشکان و بیمارستان‌ها هم وارد چرخه تکنولوژی شدند و دارای سایت های مخصوص به خود گشتند.


وب ‌پارسه

ما به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های طراحی سایت و برنامه نویسی سایت، خدمات گسترده‌ای در این زمینه را ارائه می‌نماییم.

تهران، خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله، خیابان باباطاهر، بن بست کیوان، پلاک ۲۱، واحد ۱۱

۰۲۱-۸۸۹۵۴۹۶۹
۰۲۱-۸۸۹۵۲۹۴۹